Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Hejka, Gerwazy, byłam w ciąży dwa razy i ani za pierwszym ani za drugim razem nie czułam implantacji, w pierwszej ciąży przez cały okres nie miałam żadnych objawów, oprócz rosnących piersi (ale na pewno nie po kilku dniach od zapłodnienia) no i rosnącego brzucha :) Jakie objawy chciałabyś mieć w 6 dniu?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka, liczylam na jakis maly "update" implantacyjny od Kruszynek :-D jakis strzykniecie, bol brzucha, cos w tym rodzaju :) x M pyta kazdego ranka co u paczkow? Potem wysluchuje mnie spokojnie i mowi dzisiaj tak: Wiesz kochanie, jak one sie w Ciebie wdaly to pewnie zaczely sie juz martwic, siedza tam sobie i mowia: "a co tu tak ciemno? Nic nie widac...Czy to abynormalne? A jak my sie stad wydostaniemy?..." :-D :-D :-D x Tu w niemczech mowi sie po transferze o "warteschleife koller" :-D bo wiele kobiet przez to przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy :D Słodki twój M zawsze to powtarzam... a dla Ciebie mam kolejną lekturę ENDORFINY, poszukaj jak działają hormony szczęścia i to będzie odpowiedź na twoją dwu dniową euforię kochana. I to nic nie normalnego, raczej naturalna reakcja organizmu na to , że wszystko doprowadziłaś do końca, w ekspresowym tempie, pomyśl.... jeszcze dwa miesiące wcześniej nawet byś nie pomyślała gdzie Dziś będziecie z M. ( w jakiej nowej,wyczekującej rzeczywistości) ❤️ o Kobietki, wszystkie pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brzuch boli @@@ idzie, Chyba bede tym razem rozczarowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Biest, jakie masz efekty dietowe?:) Gerwazy, zastanawiam się, czy poziom hcg rzeczywiście tak szybko cofa się. Być może przejdzie Ci od razu z tego wstrzykniętego w ten ciążowy i nie zauważysz braku drugiej kreseczki:) Ja taka głupia jestem, że do tej pory mam te kilka tesów ciążowych z dwiema kreskami:ONa chwilę obecną nie umiem ich ot tak po prostu wyrzucić:O 🌼 A tak poza tym to u mnie straszna zima. Śnieg pada właściwie cały czas, na okrągło. Jest ślisko i to nawet bardzo. Wiosno, wołam Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioooosnaaaa
Liilli kobieto , co Ty ..... Juz teraz , jeszcze se noge skrece ,na tej waszej slizgawicy !!! Uszy po sobie i grzecznie czekac , bo jak bedziecie naciskac , to jade do Tunezji i tyle bedziecie mnie widzieli ...... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, oj tam:DNa wszystko tylko czekać, czekać, czekać:DNo ale dobra, poczekamy. Mamy inne wyjście?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się:) Gerwazy no zgodzę się z Rachelką jakie objawy 6 dni po? A te paczki takie duże na zdjęciu Ci się wydawały a tak w rzeczywistości są mikroskopijne i raczej rabanu zbyt dużego nie robią przy wgryzanku. A jesli chodzi o HCG to nie ma jasnych norm jak długo utrzymuje się po zastrzyku podobno od kilku do kilkunastu dni. No to już teraz codziennie śledzimy odcień kreseczek, ale nam nerwę fundujesz Gerwazy. Mam tylko nadzieję, że wszystkie testy masz tej samej firmy. Ja mam dzisiaj latany dzień. Dlatego pozdrawiam Was i znikam. Biest no na razie czekamy a test zakupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, chcesz jednego ode mnie? Bo mam w domu chyba z 10! x Karmi_ ale oczywiscie :-D Testy tej samej firmy i beda nawet o tej samej godzinie robione zeby obserwowac bledniecie kreski po zastrzyku HCG :-D Jutro 7 dzien po transferze. W 9 dniu po trasferze 5-dniowych zarodkow mozna juz wykryc HCG we krwi. A bodajze w 11-12 dpt w moczu. x A potem zaczynamy cala karuzele od nowa :-D Nie wiem nawet ile trzeba czekac miedzy jednym a drugim IVF. x Liilli, maz jeszcze w domu? Trzeba wykorzystac wizyte w wiadomym celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, w testy jesteś dobrze zaopatrzona, także info będziemy miały na bieżąco i non stop aktualne:DJeszcze trochę i będziesz mogła udzielać porad w związku z ifv, powoli stajesz się kopalnią wiedzy:D M w domu. Cieszymy się sobą i wspólnym czasem. Jeżeli chodzi o seks, to tylko przyjemnościowy, bo na staraniowy nieodpowiednie dni:D Jakiś czas temu dołujące były dla mnie dni przed @. Obecnie mam dwa takie momenty w cyklu. Przed @ i w płodne dni - kiedy jestem sama oczywiście:DOszaleć można z nadmiaru emocji:DDobrze, że są chocoaż dni na wyciszenie i odpoczynek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 🖐️ x Obudzilam sie wczesnie rano i odrazu shur-do lazienki! :-D x Testy dobre :) Zdecydowanie widac spadanie dzialania zastrzyka HCG. Karmi_, zrobilam nawet zdjecie zebys rzucila swoim fachowym okiem. Dzisiaj druga dreska zdecydowanie jasniejsza, no nie? x Zdjecia: http://s7.directupload.net/file/d/3173/awnapgb9_jpg.htm x http://s1.directupload.net/file/d/3173/ob2eb3m5_jpg.htm x Tak, ze jutro z tego zastrzyku HCG-3000 (srodek nazywa sie Brectavid) to juz nic nie bedzie na tescie widac. A w sobote/niedziele zobaczymy czy test przybiera na kolorku. Ale raczej nie sadze :( Czuje, ze w poniedzialek @ nadejdzie :( x Nie jestem wcale pesymistka, wrecz przeciwnie. Nie macie pojecia jak chcialam zeby sie udalo! Wiele by za to oddala.... Tylko co z tego, jezeli cialo mi mowi mi wyraznie wewnetrznym glosem, ze sie nie udalo? :O Przeciez nie bede udawac, ze jest git... Robie dla M twarda mine i sie wyglupiam bo nie chce zeby sie o mnie martwil. Ale mowiac szczerze trzyma mnie w pionie wylacznie to, ze M mowi, ze podejdziemy do IVF zaraz nastepny raz. Teraz wiemy na co zwracac uwage to moze drugim razem sie uda... x Biest, trzymam kciuki za Ciebie zeby Twoj test mial dwie grube krechy! x Liilli, Wiesz co, tak mi przyszlo do glowy, ze skoro Twoj M wyjezdza to moze zdecydowalabys sie na inseminacje? To kosztuje tylko pare stowek z tego co wiem a M moglby oddac probke, ktora zamroza i potem do inseminacji uzyja. Co Ty na to? :-D Co prawda nie wiem czy to mozliwe ale moze warto byloby zapytac? Bo szkoda Twoich cykli. x Karmi_, masz juz wiztye u Profesora? Na kiedy? x Mon Cheri, co u Ciebie? Jak z praca? x Pozdrawiam Was wszytkie bez wyjatku! I zycze milego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam, żeby życzyć miłego dnia i zameldować, że u mnie -10 na termometrze, a tu Gerwazy rozpisłaś się na całego:DJa pewnie też nie mogłabym w takiej sytuacji spać za długo:D Potwierdzam, kreska jest jaśniejsza:)Pewnie z tym wstrzykiwanym hormonem jest tak, że szybciej znika niż ten naturalny ciążowy, który pewnie niebawem zacznie się wydzielać:) Gerwazy, u nas to nie kwestia finansów, że nie podejmujemy żadnych działań wspomagających. To taka moja decyzja. M właściwie się nie wypowiadał. Wiem, że gdybym wyraziła chęć, to na pewno przystałby. Ale ja nie chcę....Może wcześniej tak, teraz nie. Nie umiem tego konkretnie uzasadnić.... Życzę miłego dnia i przsyłam zimowe buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest -6. Gerwazy daj ty w spokoju tym maluchom bo tym testowaniem przeszkadzasz w produkcji Hcg... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, scisla superwizja produkcji!!! Nie znasz tego powiedzenia, ze zaufanie jest dobre lecz konrola lepsza? :-D x U nas dzisiaj -1 i zaczyna snieg proszyc....czy ta zima sie nigdy nie skonczy??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAH masz racje :-) :-P Jestem od dzis wieczora w Szwajcarii i nie wiem czy bede miec tam internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewczyny a Wy wszystkie gdzie??? o Gerwazy piękne kreski achh......życzę Ci takich w następnym tygodniu, mówisz o przeczuciu, a może jednak wcale nie tak.....może twoje kruszynki siedzą cichutko bo to z natury ( i po rodzicach) grzeczne dzieci są:) Głowa do góry! o Biest to pozdrawiam Cię w Szwajcarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, może śnieg je przysypał?;) Gerwazy, teraz codziennie z rana będę zaglądać i sprawdzać, czy są świeże doniesienia od Ciebie:D Faktycznie coś mniejszy ruch u nas zapanował....Może starania mniej intensywne, ale proszę pisać szanowne panie co u Was słychać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ale podpisuj daty na testach żeby się nie pomyliły:) A dzisiaj druga kreska zdecydowanie mniej widoczna, ciekawe czy zniknie w ogóle, czy od razu będzie się zaróżowiać:):):) Ciekawe czemu tak pusto dzisiaj.... W każdym razie pozdrawiam koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili a Ty kochana zastanów się czy by nie dopomóc trochę naturze, bo jednak M nie zawsze jest we właściwym czasie, a może na jeden dzień iui mógłby przyjechać raz w miesiącu. No nie wiem zresztą, ale pomyśl coś może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis699
Gerwazy....musi być dobrze i tego się trzymajmy. Wiem, że chciałabyś już dzisiaj dostać jakieś znaki, ale może właśnie lepiej nie? Ja czasami to miałam takie symptomy np. różowe plamienie, które miało miejsce w 8-9 dniu po skoku temperatury. Myślałam, Boże to chyba to...i za dwa dni okres i totalny dół, więc tak jak pisały Ci dziewczyny brak objawów jest najlepszym objawem :) Tak trzymać... Lilly pytasz czy nr w moim nicku to rok urodzenia, tak...pocieszam się zawsze, że urodziłam się w grudniu... ;) Dzisiaj dzwoniłam do jednego pcpr-u w sprawie dzieci....hmmm...Co z tego będzie nie wiem, ale dzieci jest czworo (4)...od 5-9 lat. Przez 1,5 roku były w pogotowiu rodzinnym, ale po tym okresie już nie mogły. Nie znaleziono dla nich rodziny zastępczej i od miesiąca są w domu dziecka. Prawdopodobnie ciągle pytają kiedy przyjdzie "ciocia" i je zabierze...szok. Szkoda takich dzieciaczków, ale co z tego będzie nie wiem....Myśleliśmy o jednym ewentualne dwójce...ale najwięcej jest rodzeństw wielodzietnych. A wiecie ile powiat płaci za jedno dziecko w domu dziecka? 4.600,00 zł . Suma szokująca...wyliczyłam, że rocznie to ponad 220.000,00 zł za 4 dzieci, więc domy dziecka nigdy nie znikną.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! x U mnie dzien 8 po transferze i druga kreska jest juz pratycznie nie widoczna, jak sie bardzo dobrze przyjrzec to jest tylko cien cienia. Mysle wiec, ze HCG z zastrzyku juz zniknelo w organizmie. Tu jest zdjecie: http://s1.directupload.net/file/d/3174/5p7ann4i_jpg.htm x Z tego jak sie czuje to widze zero szansy na sukcess :O W ciagu lat czlowiek poznal reakcje swojego ciala. Wczoraj rozmawialam z kumpela, z ktora w sobote na kolacje idziemy. Ona to juz 3 razy przechodzila a teraz jest w trakcie 4 podejscia. I byla za kazdym razem mega pozytywnie nastawiona bo nawet lekarz byl tak przekonany, ze ona w ciaze zajdzie, ze rekomendowal jej transfer dwoch zarodkow a nie trzech. I NIKT nie potrafi wytlumaczyc czemu do tej pory nie zaszla :( :( x Biest, robilas jakis test? Dlaczego sadzisz, ze Ci sie teraz nie udalo? x Denis, Strasznie przykre co piszesz o domach dziecka ale takie sa realia. Kasa swoje robi... Czy macie szanse spotkac ta czworke dzieci najpierw tak jakos troche niezobowiazujaco? Masz dobre serce wiec pewnie trudno Ci troche zachowac obiektywnosc w tej sytuacji. Co Twoj maz o tym mysli? Czworka dzieci to prawdziwe wyzwanie, zwlaszcza ze sa po przejsciach i na pewno tworza zgrana paczke miedzy soba. Chcecie podjechac zeby ich spotkac? Dlaczego nie znaleziono dla nich domu zastepczego? Tylko dlatego, ze jest ich czworka? Zycze Ci sily ducha i powodzenia we wszytkim co postanowisz! x SM; Jak babcia sie czuje? x Tessa, starania cos ruszyly? Bede pytac o Twoja "specjalna" diete dla M w przyszlym miesiacu :-D Z tego co wiem to trzeba odczekac miedzy jednym a drugim IVF wiec bedziemy znowu probowac naturalnie. x Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy:) Miłego dnia kobietki:)Do usłyszenia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no korwica mnie strzeli. Budze sie od paru dni przed 5. Gerwazy bo znam swoj organizm i wiem ze dzis jutro dostane okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Biest, to długi masz dzień jak tak wcześnie na nogach jesteś :) klimat Szwajcarii Ci służy :) o Gerwazy trzymam kciuki, cały czas...a jak się nie uda (ptfu, ptfu...), to myślałaś nad zmianą kliniki ? może do Polski ?, w końcu u nas się to wszystko z in vitro zaczęło.... o Denis wspaniała kobieta z Ciebie bez dwóch zdań! :) Chciałam zadać mnóstwo pytań, a le w poście Gerwazy jest ich tyle, że jak odpowiesz to będę miała obraz sytuacji. Faktycznie dużo kasy domy dziecka otrzymują na dzieci i najgorsze to to ,że w jakiś sposób nie odkładają części pieniędzy aby w wieku 18 lat te dzieciaki cokolwiek dostały.... o Liilly o Kobietki wszystkie pozdrawiam, dziś piątek, cudnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwanka, biore wszystko pod uwage...zmiane lekarza albo kliniki, albo zostanie przy tej samej. W sumie to z mojego doswiadczenia, jak porownam leczenie tu, w Polsce czy w Belgii to jeden diabel wychodzi. Wieszosc klinik robi to juz w standartowy sposob. Moze kiedys ich metody obiegaly jedna od drugiej ale teraz to wszyscy chyba z tych samych podrecznikow czytaja. x Mam bardzo malo jajeczek wiec w moim przypadku nie ma to specjalnego znaczenia czy daja dojrzewac 3 czy 10. Jedyne co by moze pomoglo to PID, ktore w Niemczech jest zabronione. To by ewentualnie wykazalo wady genetyczne embrionka - wtedy wiadomo, ze nie ma co transferowac bo i tak sie nie zagniezdzi badz nie rozwinie. x Na dzien dzisiejszy to M mowi wiecej o nastepnym podjesciu niz ja. To byla dla mnie ogromna hustawka nastrojow i uczuc. Po prostu nie chce tak zyc... x W poniedzialek z samego rana ide do mojego starego gina na beta HCG w celu ostatecznego potwierdzenia co i jak ale czuje na 100%, ze gdyby nie progesteron, ktory biore to bym juz w ten weekend dostala @. Moze i tak @ przyjdzie to nie wiem nawe czy bede to bete robic :O x W momencie gdy @ sie pojawi albo dostane rezultat testu to bookuje wakacje na koniec marca. Chce sie wybrac na rowery do Hiszpanii i mam juz jeden wyjazd upatrzony. Moze to reakcja obronna organizmu zeby nie zwariowac ale o dziecku przez nastepny miesiac nie chce nawet myslec. Mam DOSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny jak zwykle moc fluidków :) mam prośbę do dziewczyn z Niemiec czy nie wiecie czy i gdzie znajdują się ubojnie indyków w Niemczech lub byście pomogły znaleźc w internecie bo ja jakoś nie umiem chodzi o pracę byłabym bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×