Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

COCONUT ślicznie mówi na Ciebie mąż , coconut zawsze będzie mi się kojarzyło z wakacjami pod palmami :) no i uwielbiam kokos :) już dawno chciałam Ci to napisać :D papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi_, z tesciowa ciezka sprawa :( Ona cale zycie kopcila jak parowoz i nie uprawiala zadnego sportu. Niestety kolano bylo juz 2 razy operowane i wdala sie tam infekcja kosci. Bylo juz plukane antybiotykiem bezposrednio pod narkoza ale nie pomaga. Infekcja niszczy tkanke kostna coraz bardziej wiec ona od miesiecy nie moze stanac na nogi. No kompletna katastrofa :( Chirurg mowil (i pokazal zdjecia), ze czesci kosci sa juz w stanie nekrotycznym bo nie dochodzi tam dobrze krew. Tak, ze na dobra sprawe moze powinni nawet amputowac noge od kolana, zeby byc pewnym ze wycieli cala infekcje :( Ale wiadomo, ze to ostatecznosc wiec jedyna opcja jest wyciecie tyle kosci ile sie da i usztywnienia(Artrodeza) nogi od zewnatrz bo sie boja, ze jej organizm odrzuci kazdy obcy przedmiot i doprowadzi do kolejnej infekcji. x Ona ma odsc ciaglych wizyt w szpitalu i boi sie, ze umrze od tego :( Rozumiem ja ale co robic???...Noga boli, ona nawet do lazienki nie pojdzie...musza ja wozic, myc, no mowie Wam...katastrofa :( :( Jak tego nie zoperuja to infekcja sie rozprzestrzeni i naprawde umrze od tego :( Antybiotyki do kosci nie dochodza, krew nie dochodzi do kosci, trzeba wyciac martwa tkanke i kosc...no nie ma wyjscia :( x W szpitalu...czysta depresja :( Kobiety leza w pokojach po dwie. Ciagle ktos wlazi, wiezie to jedna to druga na zabieg, to do lazienki. Na chirurgi lezy wiele bezwladnych osob. Przez okna widac wprawdzie piekne gory i lasy, ladnie swieci slonce ale co z tego jak nawet nie mozesz sie podniesc zeby okno troszke zaslonic od slonca??? A w pokoju roznosi sie niestety won odchodow???? Kobieta z boku byla po operacji, na cewniku. No niestety bylo czuc od niej...:( :( x Lekarze nie maja czasu bo biegaja od jednego zabiegu do drugie. Mysmy sie na rozmowe naczekali caly dzien, dobrze, ze wogole wyszlo bo inaczej musielibysmy w poneidzialek chyba znowu jechac. Ona bedzie miala operacje we wtorek a potem bedzie na sali pooperacyjnej kilka dni, potem jedziemy tam znowu. W miedzyczasie brat M bedzie tam czuwal i tak bedziemy sie zmieniac. x Ja Wam serio mowie, dziewczyny, bierzcie sie za sport, yoge, rower!!! Co innego miec 80 lat i byc na chodzie a co innego tak lezec bezwladnie :( :( x Strasznie mna ta wstrzasnelo, widzialam, ze M mial dosyc, mine mial nie wyrazna. Wrocilam do domu tak zrabana, ze nie mialam sily butow zdjac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Chinka na razie dalam sobie spokoj bo mi to nie w glowie bylo. Pogadam o tym dzisiaj z M. On ceni sobie sfere prywatna wiec mu powiem wprost, ze jezeli jeszcze raz go nawiedzi duch dobrego Samarytanina to albo powie Chinca, ze wysle do niej zone zeby jej pomogla 😠 bo zona tak sie zna na technicznych problemach albo zrobie mu tak glosna i publiczna awanture, ze nie tylko wszystko sasiedzi w bloku beda slyszec ale rowniez przechodnie na pol kilometra. :-D Macie racje, nie dam sobie w kasze dmuchac :-D Jak Chinka bedzie dalej bezczelnie sie zalecac to slowo daje, zlapie ja za te czarne klaki i jak sie rozpedze to uwiecznie jej fizjonomie na scianie :-D Raz a dobrze :-D x W tym cyklu wogole PMS nie mialam. Zupelnie nic! Zadnego bolu piersi. No zero! Wiec nie wiedzialam dokladnie kiedy L przyjdzie. Po tej histeroskopii tydzien temu plamilam caly czas a wczoraj wieczorem troche wiecej wiec myslalam, ze to stres i zmeczenie. Ale dzisiaj rano @ przyszla. Zaczynamy stymulacje do kolejnego IVF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy no to trudny czas macie teraz...współczuje tych wizyt w szpitalu, najgorsze jest to, że nie możecie nic więcej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my juz w PL :) rzeczywiscie zimno tu strasznie, na slasku teraz -7 brrrr.... o Karmi, mecz M ile sie tylko da ;) jakies zolniezyki musza dotrzec, albo doczekac na jajko :) trzymam kciuki! o a teraz ide na winko z szwagrowka :) milego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) x Gerwazy no współczuję bardzo ciężkie chwile dla was i dla teściowej to przykre i niestety cóż możemy poradzić na choróbska :( x Pozdrawiam was serdecznie ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, Wiem, ze Ty z lekarzami to jestes na ty :) Mam nadzieje, ze u corki wszytko w porzadku? Jak sie takie cholerstwo przyplacze to czlowiek sobie dopiero zdaje sprawe jakie ma szczescie, ze zdrowy jest. x Mon Cheri, zaprzengli Cie do pracy w kamieniolomach i nie spuszczaja z lancucha na weekend? ;) Czy moze z mezem jestescie tacy zajeci w sypialni, ze nie mozesz sie do laptopa nawet na 5 minut dorwac? ;) No, ale to akurat rozumiem :) x Karmi pewnie nic innego dzis wieczorem tez nie robi :P ;) x Rachelko, u Ciebie te rabatki to chyba niestety zmrozilo? :( Slysze, ze w Berlinie dzis w nocy -7 stopni :( x Tessa, juz chcialam napisac, ze czeka Cie szukanie jajek na sniegu gdy mi sie przypomnialo, ze przeciez w Polsce nie ma tego zwyczaju :) Czy moze do owieczki z cukru dolaczyl zajaczek z czekolady? x Liilli, Mam nadzieje, ze M w domu i ze bedzie tez w te wlasciwe dni :) x Milego wieczoru! Usciski dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doslownie polykam moj serial. Skonczyl mi sie net na stiku to ogladam na telefonie ale tu mi juz tez ukrucili high speed :-P Rachelko tylo nie zdradzaj tylko nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, postaram się nie zdradzić... :) Właśnie obejrzałam "Pokłosie" i bardzo mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko tak mnie wciagnal ten film.... Jeste na odcinku gdy Holdera pobili.... Ten internet doprowadzi mnie furii... Oplcilam maxvideo na 2 tyg....hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstalam ujak zwykle za szybko. Pije szybko kawe i jade do zoo(to takie moje male hobby) slyszlam ze jesz ponoc bardzo ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! U nas -2 stopnie :( :( :( Czy ta zima nigdy sie nie skonczy??? x Karmi_, jak tam po upojnej nocy? :P Przestalo juz bolec? x Rachelka, a co porabiaja Twoje starania? Bierzesz ten DHEA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest -5 ale twardo jadę Do Zoo rodzine odwiedzic. Ja mam 23 dc piersi zaczynaja bolec ...znow wczesniej bo nie bralam w tym cyklu mastodynonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ból piersi w 23 dc to chyba jest prawidłowy. No i weź mnie oświeć z tym zoo....w jakim celu gdzie i z kim? Gerwazy no a jakże wczoraj w nocy uszy jeszcze dorabialiśmy:) Mój M przeziębiony leży w łóżku od wczoraj, a ja go kuruje. Pęcherzyk wczoraj pękł mam nadzieję, bo już po południu nic nie bolało, a dzisiaj to już w ogóle nie czuje najmniejszej dolegliwości, tak jak po skończeniu @....ale już myślę, o tym, że jutro lub pojutrze poczuje to delikatne ćmienie @. Jestem obecnie nastawiona na działanie i mam nadzieję, że się nie zniechęcę w razie niepowodzenia. Na następny cykl jestem umówiona, że będę jeździła do kliniki na zastrzyki stymulujące, prof mi to zaproponował, że mają o wiele tańsze niż w aptece i panie będą mi robiły tym razem podskórnie.To chyba purogen będzie, ale nie jestem pewna. Powiedziałam mu, że może trochę wcześniej z tą stymulacją zaczniemy, ale wyjaśnił mi, że wcale nie jest dobrze, jak pęcherzyki urosną szybciutko, bo mogą nie być pełnowartościowe i nie jest za tym, żeby przyspieszać za bardzo wszystko, ale chyba na moje życzenie powiedział, żebym przyszła na zastrzyk w 5 dc potem w 7 i 9. Gerwazy a Ty jak kiedy zaczynasz zastrzyki? Masz już receptę czy jedziesz jeszcze do kliniki? A jak te badania genetyczne macie wyniki? Ale pewnie są ok. Rachelka i co dalej masz wiosnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy bardzo możliwe, że w cyklu po invitro nie miałaś owulacji i dlatego nie miałaś dolegliwości przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi_, pamietaj zeby trzymac stopy oraz macice w cieple! Nos skarpetki nawet do lozka :) Nie wolno jesc ani nie pic nic zimnego czy mrozonego, zadnych nabialow. Zreszta najlepiej poczytaj o akupunkturze i o "zimnej macicy" czy tez po angielsku poszukaj na google o "acupuncture cold womb" albo "acupuncture cold uterus". Bardzo ciekawe jest to co pisza i kto wie, moze to wyjasnia czemu nie mozemy zajsc w ciaze. Mnostwo kobiet pisze online (na forum z USA), ze podchodzly do tego z duza doza sceptycyzmu a jednak pomoglo! x Mozliwe ze nie mialam wogole owulacji. Przyszlo mi tez do glowy, ze czyzby akupuktura juz zadzialala??? Bo mam juz za soba 4 sesje w ciagu ostatnich 2 tygodni. Czyzby??? Trzeba odczekac do nastepnego cyklu i zobaczyc jak bedzie ale normalnie bede tam latac na ta akupunkture jak szaleniec jezeli bedzie to mialo taki efekt, ze mnie cycki przed @ nie bola :-D x Ja juz jestem po pierwszym zastrzyku, Gonal 300. Bylam w sobote w klinice na USG, dali recepty i zaczynamy znowu. Wlasnie dlatego moj okres tak mnie kompletnie zaskoczyl bo nie mialam PMS-u! W drodze do domu od tesciowej plamilam dosc mocno ale ze plamilam po tym endo scratching caly czas to myslalam, ze to dalej to samo . Do tego bylam strasznie zmeczona wiec doszlam do wnioku ze zmeczenie nasililo plamienie. Tymczasem w sobote rano pokazala sie juz zywa krew a ze to byl 26 dzien cyklu wiec wiedzialam, ze ja w zegarku @ przyszla. ZERO OBJAWOW przedmiesiaczkowych. No, bylam w szoku. x Klinika otwarta jest tylko na zabiegi w sobote wiec zadzwonilam tam o 9.30 i mi kazali natychmiast jechac bo zamykaja o 10.30. Tymczasem M polecial rano z kolega do parku :( No ale zebralam sie i jak juz bylam przy windzieto M wrocil. Przebral sie w 1 minute i zjechalismy do garazu...samochodzu nie nie ma!!! :O Przypomnielismy sobie, ze przeciez zostawilismy poprzedniego dnia w garazu u niego w biurze bo do tesciowej jechalismy pociagiem ICE a w nocy odebral nas ze stacji jego kierowca. Ja bylam gotowa sie juz poddac i powiedzialam do M: "to chyba nie jest nam pisane"...i chcialam juz do domu wracac. Ale on wskoczyl na rower i popedalowal do biura po samochod. Za 10 minut byl z powrotem! :) Jeszcze tak szybko NIGDY z Frankfurtu do Wiesbaden nei jechalam. Bylismy tam w 15 minut!!! :-D Zrobili USG, wszytko wyglada ok, nie ma cyst i zielone swiatlo zeby zaczynac. Tylko niestety moja lekarka jest na urlopie :( a inny lekarze nei chca sie mieszac do leczenia wiec tylko robia to co ona tam na mojej karcie zapisala. Dlatego nic nawet nie wiem o naszych wynikach badan :O Ale mam nadzieje, ze sa w porzadku bo chyba by zadwonila jakby cos bylo? x Jak pojdziesz do lekarza to popros moze, zeby Ci zrobil test z krwi na ANA (antynuklearne autoimmunologiczne przeciwciala), to nie powinno duzo kosztowac. Bo jezeli by wyszly podwyzszone to powinien Ci podac jeszcze encorton czy prednisolon w cyklu zeby cialo nie odrzucilo zarodka. Lekarka dala mi prednisolon 10mg wiec biore to dziadowstwo tylko niestety nie wiem dlaczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, no to wszystko jasne... Przez te temperatury w pracy pewnie mi się nie udaje... wiecznie jestem przemarznięta ;) U mnie cykl chyba nie najgorszy, owulacja chyba była, ale starań w odpowiednim momencie nie było :( Nie biorę DHEA. Gerwazy, może jeszcze stymulacja, którą miałaś, ma wpływ na Twój organizm, stąd brak PMS. Mój gin mówił, że clo działa jeszcze ze 2 m-ce po zakończeniu stymulacji i też w tym czasie nie miałam przed @ nabrzmiałych piersi. A gonal czy menopur mają silniejsze działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela ja tez jak kiedyś byłam stymulowana piersi mnie w ogóle nie bolały właśnie sobie przypomniałam, ale ból brzucha i wszystkie inne objawy pms miałam i wtedy. Prof jak robił ze mną wywiad na początku to bardzo wnikliwie pytał o objawy przed @, a wiecie, że ja mam je bardzo mocne i powiedział, że to bardzo dobre objawy. Gerwazy, ale to tylko nasze gdybanie jest szansa, że akupunktura robi swoje. W sumie lekarzami nie jesteśmy to trudno się wypowiadać.Fajnie, że już gonal zaczęłaś kiedy jedziesz na usg? Wiesz co ja mam encorton w domu i właściwie mogłabym brać, ale nie wiem czy jest sens, bo u mnie raczej w ogóle do zapłodnienia nie dochodzi tak myślę.....a o te badania to może spytam, bo tak w ciemno strerydy brać to chyba nie chcę, chociaż kiedyś po iui lekarz mi przepisał.Póki co od jutra mam duphaston brać 2xdziennie i tyle. A o ciepełko jak najbardziej zadbam, chociaż ja nigdzie nie marznę, bo do pracy 3 min, tam ciepełko w domu też, ale przypilnuje, aby zupy w tym tygodniu jeść i coś ciepłego pić.Z nabiałem tez dam sobie spokój na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, imbir zakupiony, nabiał odstawiony, skarpety na nogach, seks dzisiaj wieczorem z czerwonym winem, Gerwazy jak imbir pić z herbatą - zetrzeć go i parzyć ? żurawina czerwona suszona zakupiona - co jeszcze ? dajcie pomysł żeby to wszystko przyspieszyć bo nie mam już siły myśleć, liczyć, obserwować, u mnie piękne słońce, pozdrawiam, miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) moje drogie koleżanki :) x Gerwazy i Karmi zaciskam za was kciuki dalej i za wszystkie starające się koleżanki :) ❤️ x Denis odezwij się jak tam malutki się sprawuje i co u was słychać :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u nas dzisja leniwa niedziela bo M chory lezy, a ja też poleguje, usnęłam i wiecie co mi się śniło, że mieliśmy konia i mało tego spał z nami w łóżku, ja się bałam z nim spać a M wcale. Nie mam pojęcia co znaczy taki sen. Sprawdzałam w senniku. ale takiego przypadku tam nie.... SM lepiej napisz co U ciebie, wpadasz tylko na chwilkę i nie ma Cię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka, imbir wystarczy, ze obierzesz (nieduzy kawalek) i pokroisz w 3-4 platerki. Zalewasz to goraca woda, po paru minutach wymieszasz i mozesz pic. To podobno pomaga w rozgrzewaniu macicy - wedlug tradycjonalnej chinskiej medycyny. Nawet smakuje niezle :) x Nabial wszedzie jest :O Mialam dzisiaj ochote na nalesniki ale zrezygnowalam ze wzgledu na to, ze to przeciez z mleka. Kolega przyslal sms czy wpadniemy na pizze o 19.00 ale przeciez to z serem :O Jak zaczelam uwazac to mam wrazenie, ze do tej pory caly dzien nic nie robilam tylko nabial jadlam :O x SM, witaj! Widze, ze tylko przemykasz. Co u Ciebie na polu staran? x Karmi_, widze, ze wycisnelas meza jak cytryne :P ;) ;) Cos Ty z nim w nocy wyprawiala, ze tak padl? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie dziewczyny co ja Wam mam napisać co że nie staram się bo nie mam jak skoro mąż na nie to co sama sobie dziecka nie zrobię i nie pisze za często bo nie mam o czym jestem w martwym punkcie chciała bym dziecka dobrze znacie poje poglądy moje uczucia ale co dalej robić nie przeskoczę pewnych spraw niestety :( Musze się godzić z tym co mam i że widocznie nie było mi już więcej dane być mamą jak jedyny , a raczej inaczej jestem mamą czwórki dzieci trójki nienarodzonych dzieci ;( i jednej cudownej córki ;) Myślę teraz o sobie o dalszym życiu nie chce się nakręcać i być smutną całe życie teraz staram się żyć w miarę normalnie. Pozostaną i jedynie marzenia które się nie spełnią ale je mam ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy dzięki za wskazówki - dzisiaj wypiłam 2 filiżanki herbaty z imbirem, SM40 przykro mi że ci się nie powiodło z dzieciaczkami - ciesz się masz śliczną córeczkę, ludzie nie mają dzieci i muszą żyć - takie życie, nie ma co rozpamiętywać i się stresować, zaśmiecać sobie umysł - szkoda życia a przecież masz dla kogo żyć, dziewczyny głowa do góry, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy dzięki za wskazówki - dzisiaj wypiłam 2 filiżanki herbaty z imbirem, SM40 przykro mi że ci się nie powiodło z dzieciaczkami - ciesz się masz śliczną córeczkę, ludzie nie mają dzieci i muszą żyć - takie życie, nie ma co rozpamiętywać i się stresować, zaśmiecać sobie umysł - szkoda życia a przecież masz dla kogo żyć, dziewczyny głowa do góry, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyrodnia siostra (córka ojca z drugiego małżeństwa ) rodzi swoja drugą córeczkę ma 20lat ciesze się a zarazem jest mi źle i smutno ,łzy same płyną po policzkach czemu nie mogłam i ja mieć kolejnego dziecka .........Będzie miała na imię Lenka (tak chciałam nazwać swoją córkę jak bym miała ) Nigdy z siorką nie rozmawiałam na ten temat ............czy to jakaś kara ???? za co nie mam pojęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziła się jest już na świecie nowa mała istotka obie są zdrowe i wszystko ok ............cieszę się i zarazem łzy same lecą po policzkach i wstyd mi że czuję także smutek ale to uczucie silniejsze odemnie wstyd ogromny bo przecież nie jestem taka ani zawistna ani zła ale w sercu czuje żal dlaczego tez nie mogę być ja dlaczego nie mogę się śmiać i cieszyć narodzinami dziecka mojego dziecka ............... Przepraszam was .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejnego dnia, SM40 kochana ja mam też podobne uczucia , jest to normalne , moja szwagierka jest w ciąży rodzi w sierpniu tak po ludzku jej zazdroszczę, ma 2 letniego synka i teraz też urodzi synka, a ja się staram i nic ,widocznie drugie dziecko jest mi nie pisane, cieszę się że mam ślicznego żdrowego syna który na 13 lat, są sytuację na które nie mamy wpływu - z pewnymi kolejami losu musimy się pogodzić, ja się nie poddaję walcze dalej - a co ztego wyjdzie nikt nie wie, nie myśl o tym, ciesz się tym czym masz, życie samo za ciebie napisze scenariusz, Życie jest teatrem, Bóg jego reżyserem, spadam robić makijaż i do roboty, miłego dnia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia. Jestem juz w domku i na dodatek mam caly tydzien wolny. Jolka moja szwagierka jest tez w 6 miesiacu. Na dodatek moj brat poprosil mnie na chrzestna i nie wiem co mam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×