Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Hejka, Ivanko, trzymaj się cieplutko; choroba najbliższych, to jedna z najgorszych rzeczy, jakie się mogą przydarzyć :( Ja mam pomyte okna, uprane firanki, głównie dzięki M. Kupił takie urządzenie: http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Home__Garden/Myjki_do_okien.htm i obleciał prawie wszystkie okna w domu. Prawie - bo coś tam i ja umyłam. Umyliśmy tym Karcherem też płytki w łazienkach. U mnie w pracy nerwowe zawirowania i póki pracuję na pewno nastroju świątecznego nie poczuję. Teraz głównie to zaprząta moje myśli - niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam, widzę dziewczyny że u was porządki świąteczne na całego, ja na święta zawsze jadę do rodziców, więc porządkami i zakupami się nie przejmuję, poza tym proza życia, w szkole mam rekolekcję ale po nich lekcję więc muszę siedzieć w pracy, w czwartek na monitorig - ciekawe co mi powie - mam nadzieje że szansa dla nas jeszcze jest, pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanuś ❤️ ... Coconut :D toż to prawdziwa bomba kaloryczna ! ale, ale , ćwiczyć zaczęłam intensywnie ( Rachelka 🖐️ ;) ), to i na bombę mogę sobie pozwolić :), już sobie zapisałam :) DZIĘKUJĘ !!! pisz co u Ciebie , jestem w Twojej grupie, grupie tych , które późno dojrzały do macierzyństwa :( oraz kwalifikuje się do grona szczęśliwych posiadaczy całej gromadki chrześniaków, dorosłam też do tego, żeby odmówić, gdyby ktoś mnie o to znów poprosił :( skoro jestem za stara , żeby mamą zostać , to i chrzestną być już nie powinnam :P takie moje dzisiaj przemyślenia :( a poza tym , nareszcie będą białe święta :D :D :D ale kuźwa śmieszne :( POZDRAWIAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu 🖐️ też nadal ćwiczę, ale już bez takiego zapału, jaki miałam, kiedy zaczęłam zauważać spadek wagi... Mój entuzjazm opadł, kiedy okazało się, że waga się zepsuła i zaniża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela ❤️, Stefania ❤️ o ten karchel fajny, Rachelo drogie takie cacko? I czy faktycznie fajnie wszystko czyści, lepszy niż zwykła rączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko chcialam wlasnie o to samo zapytac... To ide zjesc i kleic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko kurcze myślałam, że u taty lepiej skoro nic nie pisałaś, ciężki czas macie:( X Biest masz @ i taki zapał do roboty...podziwiam cię. X Dziewczyny ja mazurka w życiu nie piekłam u nas jakoś nie ma mody. może w tym roku spróbuję? ja na święta piekę standard czyli seromakowiec, pani Walewska, szarlotka, no i może te szyszki komunistyczne zrobię bo były fajne. X Gerwazy filmik ekstra wprawdzie biegle po angielsku nie śmigam, ale chyba co trzeba zrozumiałam:):):) A jeśli o mnie chodzi to spoko ja nie panikuję, bo nie mam co juz panikować....wszystkie znaki na niebie wskazują, że @ przyjdzie, brzuch mnie już @ dobrze napitala pewnie to też zasługa pregnylu i duphastonu, bo czuję jakby @ miała przyjść za 5 dni, a tu jeszcze 10 chyba. Byłam podjarana w piątek, sobote i niedzielę, wczorajszy dzień i już całkowicie ostudził mój zapał i teraz tylko boję się, żebym nie zrezygnowała w następnym cyklu, bo juz mi taka mysl przeszła przez główkę.Gerwazy ja wiem, że Ty chciałabyś dla mnie jak najlepiej, ale dla mnie już pozamiatane i kwita. Teraz Tobie będę kibicować, tym bardziej, że opuścili Cię wszyscy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka fajny sprzęt masz, ja okien nie myje bo zima w pełni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelam szalec z oklejaniem frontow i musze przyznac , ze jestem dumna z siebie bo fajnie to wyglada :-P Szafeczki jak nowe... Za gpdzine przyjada przyjaciele na kawke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, gratuluję inwencji twórczej :) Myjka składa się z 2 elementów: spryskiwacza z padem z mikrofibry i ściągaczki. Ta ściągaczka zasysa wodę z brudem, działa jak odkurzacz samochodowy, przeciąga się gumową końcówką po czyszczonej powierzchni, brudna woda zbiera się w pojemniczku, a szyba jest sucha, bez smug i zacieków :) Pomijając mycie okien - bardzo szybko i skutecznie umyliśmy tym też płytki w łazienkach. Urządzenie kupiliśmy w Castoramie, było w promocji w gazetce za chyba 238 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wlazlam na porecz i umylam veluxa nad schodami. Rachelko to reklamuje od niedawna u nas w De stad wiem jak to wyglada.... Ulatwia to mycie okien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M myl, wiec więcej mógłby powiedzieć na ten temat, ale efekt i szybkość mycia były ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech dziewczyny Ci wasi faceci to dopiero ......:) okna myją:):) Mój nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój - jak mieszkamy ponad 2 lata w tym domu, mył chyba po raz pierwszy - dopiero jak kupił sobie zabawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachelka jakoś mi umknęło, że mieszkacie dopiero 2 lata, a wcześniej gdzie mieszkaliście? No i czy ten dom sami budowaliście? Dziewczyny a gdzie to się Lili podziała? I Mila? Emi? Denis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ja to nawet jakbym 5 metrowe miała to pewnie sama bym myła;) Ale masz zapał do roboty podziwiam......ja dzisiaj pierwszy raz za porządki się wzięłam i garderobę całą posprzątałam przynajmniej tyle.... A Gerwazy to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy byl na kolacji ;) Ostatnio albo M cos przeskrobal bo mily taki, ze az sie martwie ;) albo to mi hormony wala na mozg i zmieniaja obraz rzeczywistosci :) x U nas dzielimy sie porzadkami sprawiedliwie. Ja zero i M rowniez :-D Choc co prawda on tak nauczony, ze predzej sie chwyci za pranie czy zmywarke niz ja. x Karmi_, czytalam w forum o iVF ze bodajze w Invimedzie maja taki program, ze za 12000 mozesz podchodzic do IVF ile razy chcesz przez 2 lata. A jezeli Ci za pierwszym razem wyjdzie to zwracaja nawet czesc kasy. Czy to nie bylaby ciekawa opcja dla Was? x Padam na nos :O To chyba ten prednisolon tak na mnie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy... Moi przyjaciele wlasnie wyszli...wypilimy po 2 drinki pogadalismy fajnie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, mieszkamy tu od listopada 2010. Wcześniej mieszkaliśmy w dwupokojowym mieszkaniu. Kupiliśmy dom w zamkniętym stanie surowym i wykańczaliśmy sami. Dzisiaj pojechałam pod stary adres i okazało się, że moi lokatorzy, którym wynajmowałam mieszkanie wyprowadzili się w sobotę bez powiadamiania mnie :O Sąsiadka mi powiedziała... Mieli co prawda zapłacone do końca miesiąca, ale chyba tak się nie robi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez witam z kawka po dluzszej nieobecnosci, Mialam siostrzenice u siebie przez 3 dni i pelne rece roboty:) Ale ona slodka, ma 3 latka i uwielbia do nas przyjezdzac. Widok mojego M szurajacego na kolanach i udajacego psa bezcenny :) Juz biegne po kawe i nadrabiam zaleglosci mam 3 strony do przeczytania z naszego topiku, juz nie moge sie doczekac co nowego u was, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze od rana nikogo nie ma? Pewnie wszystkie świętami zajęte... no to ja tez zmykam co tu będę tak sama siedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem :) x M gotuje kolacje a ja sie wczytuje w 100 tysiecy roznych protokolow do IVF :) Czlowiek musi sam zostac specjalista bo tym lekarzom to sie nic indyvidualnie nie chce zrobic. x Mila, kiedy do Polski jedziesz? x Rachelka, wkurzylambym sie niesmowicie na takich lokatorow. Co za ludzie :( Przeciez i tak musza zdac mieszkanie w jakims rozsadnym stanie, oddac klucze...Tutaj trzeba wypowiedziec mieszkanie na 3 miesiecy z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×