Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Jola o działce nawet nie ma mowy, u nas w mieście śnieg juz prawie zniknął a tam jeszcze zaspy w niektórych miejscach, tam chyba spadło więcej sniegu, a zresztą obok naszej działki jest pole i z tego pola zawiewało i wszystko u nas się zatrzymało:( Nie wiem jakie będą straty bo taki śnieg może odparzyć trawę i truskawki i pewnie inne rośliny. Nie mogę się już doczekać sezonu, chociaż wiem, że dużo pracy nas czeka, wiosną będziemy domek na działce malować i wszystkie meble drewniane a jest ich mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to robi się ciekawie:DNapięcie rośnie;)Fajnie:)Dziewczyny, a czujecie się jakoś inaczej? Jakieś inne objawy, a może właśnie ich brak? Pytam, żebyśmy potem wiedziały, jak to może być i czego ewentualnie oczekiwać:DW końcu zbieranie doświadczeń nie zaszkodzi:) O dzieciach w zamrażarce słyszałam:(................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy zaraz poczytam o tych stadiach, pamiętam jak na biologii się uczyłam o blastuli i moruli, nigdy nie myślałam, że mi się ta wiedza przyda, bo wtedy to był kosmos jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny piszcie jakie macie objawy i nie ważne czy ciążowe czy nie, bo jakby co to musimy wiedzieć co ma nas nakręcać. No dziewczynki po kolei wystąp i wszystkie objawy pisać każde piknięcie jajnika, bolący cycek, a nawet ruch brwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, u mnie w ogrodzie też jeszcze miejscami śnieg leży. W powietrzu czuć na szczęście wiosnę. A bocianów dalej nie widziałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśna mandarynka
Jola Tylko!!!! do tego twoja senność:D no no no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testów nie robiłam a nawet duphastonem chyba zatrzymałam owulację, no i namiętny seks, seks, seks hehehe dam znać co rano się zadzieję bo zazwyczaj @ przychodzi w nocy lub nad ranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka marsz mi po test. Ja wstalam 5 rrano jestem padnieta... Bylam u przyjaciol na kolacji i terqz leze pod kolderka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc. Jutro jak przyjdę z pracy mam nadzieję przeczytać o przynajmniej dwóch ciążach.... Jola Ty nigdy nie masz objawów @ przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kochane!!! Slodkich snow! x Czekam na pozytywne wiesci od Was :) x Ja sie musze polozyc bo po tym zastrzyku HCG to doslownie padam na nos i nie jestem w stanie oczu utrzymac otwartych. Cos niesamowitego...ten zastrzyk powoduje, ze masz symptomy jak kobieta w co najmniej 6 miesiacu ciazy. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśna mandarynka
Dobranoc dziewczyny.Czekam na pozytywne wiadomości jutro:) Uff rano mam wynik rekrutacji więc pewnie od szóstej już spać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tego brakuje , zeby ciazami sypnelo ;) X Widzialyscie tematy poboczne pomarancz na ciazy po 40 ? Nas jeszcze nie odkryli, czy co ! Jak znajda , to nas tu ubija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z małą czarną, u nie na razie cisza jak makiem zasiał 30 dc, tylko cycki bolą i urosły, @ w nocy nie przyszła, kupię dzisiaj test ciążowy, masz rację Mandarynko pomarańcze nas jeszcze nie odkryły, ty się zaloguj to będziesz na czarno, Biest ile dzisiaj biegniesz kilometrów, Wstawać śpiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka idz sikac na test....ale juz. Ja mam dzis rece pelne roboty a leze pod koldra jakbym nie miala nic do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny test kupię po południu po robocie - ale nie robię sobie dużych nadziei jak co miesiąc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosennie przybywająca
Dziewczynki...Ja WAs tylko podczytuję...ale trzymam kciuki...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze miałam jakieś objawy @ a to ból brzucha a to cycków, a teraz nie mogę się doszukać żadnych objawów, nawet m wczoraj przycisnęłam do seksu może coś się zablokowało albo za rosło i trzeba przetkać żeby @ przyszła, dzisiaj kupię jutro zrobię, o 11 wychodzę do pracy to kupię, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, co tu taka cisza, u mnie bez zmian, test kupiłam, testować będą jutro rano, objawów żadnych się nie doszukuję, bo i po co,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieweczki, zrobiło się jakoś tak wiosennie i optymistycznie - może będzie wysyp ciąż i ja się załapię?! :P Mandarynko, witaj, fajnie, że się zaczerniłaś :) U "sąsiadek" już od dawna trwa pomarańczowa epidemia... mam nadzieję, że nie przywędruje do nas :O Dzisiaj mam wolne, mój M też. Załatwialiśmy od rana sprawy w mieście, teraz wróciłam z pogrzebu dawnego sąsiada... i biorę się za porządki w domu. Jutro - jak tylko nie będzie padać - oficjalnie rozpoczynamy sezon prac ogrodowych :D Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka, czyzby @ tez sie u Ciebie spozniala? :) x Piatek!!! Ciesze sie, zaraz weekend, bede bardzo zajeta i nie bede myslec wiecie o czym. W niedziele jedziemy na chrzciny. Musze jutro jeszcze jakis ladny prezent kupic dla tej malej z okazji chrzcin oraz dla jej 5-letniego braciszka, zeby nie czul si epokrzywdzony. A potem party tyle ze bezalkoholowe w moim przypadku :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×