Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

MON CHERI - życzę Ci aby następne lata twojego małżeństwa były takie jak sobie życzysz ,aby twoje pragnienia i marzenia się spełniły...... ----A TO PREZENT DLA CIEBIE------- :) INSTRUKCJA OBSŁUGI MĘŻCZYZNY ....INFORMACJE OGÓLNE-osoba płci męskiej o zaprogramowanej skłonności do wszczynania awantur i usterce technicznej o nazwie.Choć na to nie wygląda,wymaga stałej opieki! DODATKOWE WYPOSAŻENIE-Bardziej nowoczesne modele posiadają specjalistyczne akcesoria jak-prestiż społeczny i zasobny portfel. UŻYTKOWANIE-mężczyzna jest stosunkowo łatwy w obsłudze.Jeśli jednak z jakiegoś powodu odmówi współpracy,należy uruchomić aplikacje-płacz i groźba lub alkohol i sex!W przypadkach beznadziejnych należy wezwać wyspecjalizowanego serwisanta czyli teściową . UWAGA!Do prawidłowego funkcjonowania mężczyzny niezbędne jest regularne ładowanie baterii schabowym lub kiełbasą ;))) - Zastosowanie: Należy ustalić po co kobiecie, która świetnie daje sobie radę, komplikować sobie życie nabywając męża. W najprostszym użyciu tego osobnika, mąż jest potrzebny do zapłodnienia, lecz przy odpowiednim wytrenowaniu może być użyteczny również w innych sferach życiowych, takich jak: poprawienie sytuacji materialnej, w ciężkich pracach domowych, itd. Użycie: Każdy osobnik płci męskiej pasący się na wolności może być potencjalnym mężem. Zainteresować mężczyznę można czymkolwiek - rozpoczynając od butelki, kończąc górnolotną frazą, którą on wcale nie musi zrozumieć. Lecz należy pamiętać, że, jeżeli mężczyzna oddzielił się od stada i poszedł za kobietą, to najczęściej dlatego żeby doznać jednorazowej przyjemności i zaspokoić swój pierwotny instynkt. Celem kobiety jest doprowadzić mężczyznę do kompletnego niezrozumienia swych czynów, bowiem tylko w takim stanie jest możliwe zaobrączkowanie, co jest głównym celem kobiety. Po zaobrączkowaniu najczęściej jest zaplanowane wesele, które ma spowodować, żeby mężczyzna jeszcze dłużej nie mógłby zrozumieć, co się stało. Niektóre kobiety uważają, że mąż po zaobrączkowaniu, już nigdzie nie ucieknie. Niestety, to kompletna bzdura. Po zaobrączkowaniu należy zająć się procesem tresowania. Tresowanie: Po nabyciu męża należy od razu przystąpić do tresowania. Należy pamiętać, że nietresowany mąż jest niebezpieczny dla kobiety, jak również dla całego społeczeństwa. Każdy, nawet najbardziej otępiały mąż poddaje się tresowaniu, należy tylko go regularnie żywić i mieć dużo cierpliwości. Tak samo jak w przypadku tresowania psów tak i w przypadku tresowania męża należy zacząć od podstawowych komend, takich jak: "siadać", "leżeć", "obok" itd. Lecz komendy należy dawać nie w sposób dyrektywny, lecz miło: "Kochanie usiądź, chcę na Ciebie popatrzeć", "Kochanie połóż się, na pewno jesteś zmęczony", "Kochanie chodź bliżej, lubię jak jesteś obok mnie". Przy prawidłowym wykonaniu komend należy podkarmić albo pochwalić, żeby ukształcił się odpowiedni refleks przy usłyszeniu komend. Po przekonaniu, że dobrze są oswojone podstawowe komendy, należy przystąpić do tresowania bardziej skomplikowanych komend, takich jak: "przynieś", "podaj", "pozamiataj", "kup mi", "oddaj wypłatę", "pomóż mojej mamie", itd. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jak prosiła GERWAZY, pisze co,kiedy i jak działałam, .----- od 11 lutego OEPAROL 2x2 ( do 12 dnia cyklu) potem siemię lniane w tabletkach 2x2 i 1x2 kapsułki TRAN. od 3 marca dołączyłam CASTANGUS 1x2 -- a że jestem kawoszem to zaczęłam pić ZIELONĄ HERBATĘ w południe i RUMIANEK na noc,bo rumianek znów przeciw zapalny .zrezygnowałam z wylegiwania się w wannie ( uwielbiałam relaksować się w olejkach i solach morskich ) kiedyś gin przed cytologią zapytał mnie czy brałam kąpiel w wannie czy prysznic bo dwa dni przed badaniem nie wskazane,,( podobno mogą się dostać wraz z wodą bakterie i zmienia się wtedy obraz cytologiczny) może i tu tkwił jakiś problem?,, więc PRYSZNIC zamiast wanny.----- No a jeśli chodzi o męża to zaczął kuracje razem ze mną 11 lutego SALFAZIN 1x1 MACA 1x1 WIT A 1x1 (500) .---------------- A TERAZ DLA WAS KOLEJNA PORCJA CIĄŻOWYCH FLUIDÓW %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie, pogoda ma być dzisiaj fajna, Wisiołek humor ci dopisuje, - tak trzymaj, u mnie no cóż 32 dc i nadal cisza tylko cycki mnie bolą niemiłosiernie, najgorzej mnie wkurzają te moje długie cykle bo znowu do owulacji kupe czasu, Gerwazy kiedy robisz test? wszystkim życzę miłej niedzieli, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liili wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo bocianów i spełnienia tego jedynego marzenia, Mon cheri tobie kolejnych 17 lat wspólnego pożycia małżeńskiego, wiesz mój m też się zawsze pyta, kiedy rocznica ślubu, kiedy się syn urodził, - niby się chce upewnić ale ja już wiem że ma słabą pamięć, jak ma jakieś dane rodzinne podać w pracy to zawsze dzwoni niby się chce upewnić że dobrze podał, - tacy to oni są,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topik 28.10.2011r założyła ---coraz bardziej zawiedziona--( justinchen) z tematem ----------------Długie, BEZOWOCNE starania o dziecko w dojrzałym wieku! Grupa wsparcia!-------------------------------------------------------------------------------------------------- podejrzewam że to słowo BEZOWOCNE daje złe wibracje :) i bierzecie to do siebie :) więc pozwolę sobie dla was odczarować ten topik..%%%%%%%%%%% myślę że założycielka mi wybaczy i od dziś Temat dyskusji-------------------------->>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka zapraszam. Biest żyjesz? Lili jak impreza? Jola a może w przyszłym cyklu wczesniej owulka będzie i w ogóle to chyba miałaś wspomagacze brać? Rachela aleś roboty odwaliła na działce. SM a Ty tylko z życzeniami wpadasz a pisać z nami to co? :( Pozdrawiam Cię . Moncheri a M to Twój pierwszy chłopak? Gerwazy kiedy test napisz mi bo już 3 raz się pytam, czy to jakaś tajemnica;) Nie szukaj żadnych objawów, bo najlepiej jak ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi wspomagacze mam ale clo mam brać od 2 dc do 6 potem pregnyl, ale jak brać jak @ nie ma, idę do Kościoła , jak medycyna nie może pomóc to może Najwyższy się nade mną zlituje idę odpokutować swoje grzechy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest jak tam ? Odespalas? To NAJLEPSZEGO I SPELNIENIA ZYCZEN :) :) :) :) :) :) :) Dzis okragle , no nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! X Dzis po poludniu w Duesseldorfie cudnie slonce swiecilo. Widze, ze nie tylko tu bo pustki na forum. Bylismy tu na chrzcinach. Bardzo fajnie bylo, kosciol wyjatkowo mily bo oltarz nie byl z samego przodu tylko tak jakby po srodku. Pastorem byla kobieta, ladnie odprawila ceremonie. Malutka strasznie slodziutka, wogole nie plakala. Potem byl duzy obiad wiec objedzeni jak baki :) czekamy wlasnie na pociag ICE z powrotem. X Karmi, Testowac bede dopiero jak mi dzialanie zastrzyku HCG zejdzie z organizmu, czyli gdziec dopiero 22 kwietnia. Nie ma sensu wczesniej bo wyjdzie falszywy pozytywny wynik. I tak mysle, ze nie wyszlo :( Zarodki byly za slabe :( Wiadomo, ze gdzies tam tla sie resztki nadzieji ale tak bez przekonania. Sukces nie zalezy tu od nastawienia i wiary w zaparte, ze sie uda tylko od genetyki i biologii a te zwyczajnie nie byly po naszej stronie tym razem. X Swoja droga, dzisiaj na tych chrzcinach bylo bardzo duzo ludzi w naszym wieku z 2-3 letnimi dziecmi :) Ewidentnie, nie kazdy w tym wieku ma problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest trochę spóźnione -Wszystkiego najlepszego,spełnienia marzeń:) Mon cheri a Tobie najlepszego z okazji rocznicy:) Jola przykro mi wiem co czujesz. A u mnie kichy ciąg dalszy bo dziś już plamienia na wstrętną @ czyli kolejny miesiąc stracony.Już mi się wszystkiego odechciewa:( Widzę że imprezy na topiku trwają.Ja znów w maju mam komunię chrze śniaka.Wczoraj też dostaliśmy zaproszenie na ślub.Na ślub jednak zupełnie nie mam ochoty.Ogólnie nastrój mam do ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie na razie cisza jak zwykle 33 dc, wkurza mnie to bo już sobie ostatnio luteiną wyrównałam @ do 28 dni a duphastan mi znowu zamieszał - ech jak ja tego nie cierpię, proza życia, spadam do roboty, miłego dnia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! U nas 10 stopni na plusie o 7 rano :-D Oraz niebieskie niebo! :-D Przeszlo z zimy od razu do lata. x Jola, Dziwne z tym okresem...Zeby sie tak bez powodu az o tyle dni przesunelo? Wiesz, ja doslownie co miesiac, dopoki mi @ sie nie zacznie to nawet mimo wszytkich mozliwych objawow na @ drecze sie nadzieja, ze a nuz sie udalo i @ nie przyjdzie...Moze cos sie po przesuwalo i mialas owulacje pozniej niz sadzisz? Bo pierwsza polowa cyklu moze miec rozna dlugosc, tylko ta lutealna jest zazwyczaj taka sama i wynosi 14 dni. x Karmi, Jak sie czujesz po zastrzykach? A kiedy kontrola co tam rosnie? Popatrz na to co Wiwianna napisala: udalo sie przy 4 inseminacji! Trzymam za Was kciuki! x Biest, Impreza za Toba, kiedy zaczynasz konkretne starania? :) x Liilli, Rachelka, SM_40, Mon Cheri, Stefania, Cocconut, Gosia, 🌼 🖐️, jak zycie? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane ja tak jak Jolka zla jestem bo tu 31 dc a @ brak ale u mnie to przez brak duphastonu. Gerwazy dzisiaj poczytam sobie o in vitro maturation.To nie dla nas ale lubie byc na biezaco podobnie jak Ty:):) Pogoda u mnie absolutnie cudowna.Dzisiaj mam misje typu wielkie pranie kocykow,dywanikow i narzutek.Jest cieplutko to moge to wywalic na balkon. Pozdrawiam.Cmoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie, Odpowiadajac na pytanie nie, nie dzwonilam do kliniki jeszcze, jakos brakuje mi motywacji I checi. Moze jeszcze nie czas. A tymczasem pobolewa mnie brzuch wiec okres zbliza sie wielkimi krokami. 3 dni po terminie. U nas piekna pogoda 15 stopni I sloneczko. Mamy dzis oboje wolne wiec zamierzamy robic wielkie porzadki w ogrodzie. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Biest u mnie bez zmian - tylko ładna pogoda, @ nie ma, coś u nas na topiku spóźniają się @ - może to dobry znak , Mila, Coconut test robiłyście? Gerwazy co u ciebie ? Karmi kiedy kolejne iui ? Rachelko jak prace ogrodowe ? Mandarynko @ przyszła ? Coconut napisz kiedy po duphastonie dostawałaś @, bo ja to tej pory brałam luteinę, ale jestem zrypana - wystawiam maturzystom oceny końcowe - ech szkoda gadać padam na pysk,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka ja nie musze robic testu, wlasnie dostalam okres I tak cholernie boli ze leczenie w lozku po 4 przeciwbolowych tabletkach I umieram. Z porzadkow w ogrodzie juz nic dzisiaj nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ja nawet sie juz nie ludze I nie staram. Jedynie co to uprawiam seks bez zabezpieczenia:) z meza wynikami tylko ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, przykro mi :( Ale nastepny cykl to nastepna nadzieja :) x Jola, to teraz bedziesz miec duzo wolnego :) Zrelaksujesz sie i w nastepnym cyklu wyjdzie :) x U nas doslownie lato w pelni...Ponad 20 stopni, slonce swieci, cudnie jest :) Nie mam zadnych objawow, nic wogole. Mam uczucie, ze sie nie udalo. Zreszta przy morulach w 5 dniu daja mniej niz 5% szansy...mam jeszcze miniaturowa nadzieje, ale raczej spisuje ten cykl IVF na straty. Rozmawialam z M o zmianie kliniki. Albo SIRM(#3 w stanach) w Las Vegas albo w CCRM(#1 w Stanach) w Kolorado. M sie zaparl, ze w las Vegas nie bedzie mial co robic 2 tygodnie wiec raczej optuje za Kolorado. Drogo tam jak diabli ale w sumie to jak tu zaplacimy za 3 nieudane cykle to nas akurat tyle samo wyjdzie co tam za jeden cykl tylko ze tam bylby z testowaniem genetycznym (CGH) zarodkow. Albo moze zaplace im za konsultacje i zobacze czy daloby sie tutaj cos z tym zrobic. Ach sama juz nie wiem. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest jeśli wolno zapytać to jakie masz problemy że się nie udaje no bo wiesz my to już wiekowe panie a ty młoda trzydziestka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×