Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Jejku Biest co przeskrobalas?Ja tez jem niewiele slodyczy ale czasem nie wyrabiam.Jak juz mam kryzys a dzisiaj mam go zdecydowanie to kawalek ciasta albo slodki jogurt z owocami.Sporadycznie czekolade z okienkiem albo ptasie mleczko.Albo chalwe:PAlbo lody:PAlbo jak jest goraco to flipersa:P Ale i tak najbardziej lubie sernik i migdalowe i makowca. I jeszcze uwielbiam takie orientalne ciasta z kuskusem i francuskie.Niestety w Polsce nie mozna kupic takich z prawdziwego zdarzenia.Jak jestem w Egipcie to robie zapas na miesiac,jem jak opetana a pozniej placze,ze przytylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola to U ciebie z tą @ naprawdę zastanawiające. Ja bym już na drugi test sikała...a co:) Rachelka dawaj więcej zdjęć z ogródka. Biest Ty lody i sernik, a ja jeszcze czekoladę do kompletu lubię.Biest jaka jest u Ciebie szansa na udane invitro, wiem, że głupie pytanie, ale może coś wiesz? Gerwazy po raz czwarty pytam kiedy na bete idziesz? Manadryka fajnie, że z nami piszesz trzeba nam tu nowego powiewu. Mila zapisu się do kliniki i to szybko.Aż mnie zaciekawiło to Twoje amh, ciekawe jaki byłby odnośnik do polskich norm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut - ja szczesciara slodkiego nie jem , bo nie lubie i to wlasciwie niczego slodkiego :) , a doopa i tak jak szafa 3- drzwiowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi Gerwazowa zapomina odpowiadac , bo teraz macice grzeje ;) , to cala krew tam siedzi i glowa cierpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi jesli powodem sa oba niedrozne jajowody i zbyt leniwe plemniki durniaste bez orientacji w terenie to wyrokuje dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly - coraz nas wiecej - nie jestesmy staraczkami , a "nieprzeszkadzajacymi w zaplodnieniu" Dla mlodych wazne jest sie zabezpieczac , dla nas w ogole miec sex we wlasciwym momencie ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri to jest calkiem mozliwe... Moze sie do meza przytula :-P pijaja winko na endometrium i gruchocza jak golabki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest , a tak szczerze , to masz rzeczywiscie zamiar podchodzic w tym roku , albo masz genug na razie ! Bo mam czasem wrazenie , ze starania na razie Cie wymeczyly i potrzebujesz dluzszej pauzy , zeby troche poszalec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli mam byc szczera to ochota ochota tylko ja sie wypalilam. My musimy podejsc do konca roku bo inaczej bede musia oddac 3800e mojej ko..wskiej ex kasie. To nie ma nic wspolnego z szaleniem bo tego mi nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ja tez jestem ciekawa tego wyniku amh i jaki bylby jego odnosnik i chyba najlepszym wyjsciem bedzie powtorzenie badania w polsce:) Mam ochote na kokosanki, tak mnie nosi ze chyba zaraz je zrobie:) wzielam juz dzis tyle tabletek bolowych ze normalnie mam glupawe, brzuch chwilowo nie boli wiec moze jednak je upieke:) Do kliniki nie dzwoni karmi na razie bo nawet nie wiem do ktorej bym chciala a poza tym jakos natchnienie nie takie. Planuje wakacje i jakis wyjazd wiec moje mysli sa pochloniete czym innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskii
Karmi_, Pisalam juz 4 razy, ze testuje 22 kwietnia! Wczesniej nie ma sensu, bo bralam zastrzyk HCG 3000 w niedziele. Czekam co u Ciebie w srode pokaze. x Mon Cheri, Bylam grzac macice we Wloskiej restauracji :P Na recznie robionym makaronie z bialymi truflami oraz watrobce z szalwia. Usiluje zachecic dzieci do zadomowienia sie smacznymi kolacjami a wiem, ze na siebie sama nie mam co w tym wzgledzie liczyc. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie jak zwykle doopa, @ brak , objaw @ brak, 34 dc, mam nadzieje że pogoda będzie fajna, miłego dnia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko dzis to nawet ja ranny ptaszek mam problemy ze wstaniem. Nie dogadalam sie z mezem i zadzwonil o 6 rano zeby mnie obudzic... Milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie ale ja wlasnie wykrecilam nr do nowego ginka tylko maja ciagle zajete heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam termin na nastepny piatek w gabinecie przy szpitalu gdzie sie tez zajmuja nieplodnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide po pierwsze na duza kontrole i chce przede wsszytkim zasiegniecia innej opini. Musze porobic pare dodatkowych badan jak Nk bo ja ich chyba nie mialam robionych i mammografie swoja pierwsza. A ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, czuje sie swietnie tylko, ze raczej tak ze sie nie udalo :( Poki co biore lekarstwa i zastrzyki i czema dalej na test (22 kwietnia) ale nawet piersi mi tak juz jakos oklaply a byly nabrzmiale po stymualcji. To raczej nie wrozy sukcesu. Moze wyjdzie natepnym razem :) Nie poddaje sie :) x Jezeli bedziesz robic test na NK, to wazne jest rowniez zeby zrobic test na NKa (aktiv NK) uzywajac K-562 target cell test. To jest wazne bo NK to jedno a zaktywizowane to drugie. Oprocz tego sprawdzcie sobie z mezem DQ-alpha/HLA sharing bo to moze byc przyczyna Twoich niewyjasnionych poronien w przeszlosci. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek. Karmi dzięki za miłe słowa:) Jola no niestety po duphastonie bywa że cykl się wydłuża.A długo go bierzesz? U mnie się rozkręca.Ja jestem z tym krótko cyklowych dziś 27dc a właściwie pierwszy.Najbardziej się obawiam tego że podczas zabiegu łyżeczkowania coś spartolili:( W czwartek w ramach relaksu idę do fryzjera co by się odswieżyć na wiosnę.Dziś znów piękne słoneczko ale zbyt ciepło nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy nie kracz bo musi sie udac. Ja musze zadzwonic do Kiel zapytac sie czy oni mi robili Nk tez. Ja Hla i Lct mam zrobione. Zastanawiam sie nad testem Mrl ale nie wiem czy go robia tu w De , musze poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy kawie. Tak mnie bolal brzuch ze nie spalam pol nocy, a dzis w pracy caly dzien:( Pogoda nadal piekna I slonko swieci. Kwasna Mandarynko ja tez wybieram sie do fryzjera na poprawe humoru tyle ze w piatek:) A w niedziele wybieramy sie z mezem do starych znajomych z ktorymi nie widzielismy sie szmat czasu I zostajemy tam na noc bo to kawalek od nas. Poza tym po staremu. Jolka, gerwazy nadal trzymam kciuki. Do kliniki nadal nie dzwonilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest no nareszcie zapisałaś się. Z tego co piszesz invitro może się udać niedługo Tobie będziemy kibicowały. Gerwazy dla mnie osobiście brak objawów byłby najlepszym objawem jaki mogłabym sobie wymarzyć w drugiej fazie cyklu. Mam nadzieję, że Twoje mądrości okażą się o du...pę potłuc. No to zobaczymy 22 kwietnia, no i faktycznie pisałaś mi wcześniej już o terminie. Nawet nie wiesz jak bardzo za Ciebie kciuki trzymam. Jolka rób test...... Mandarynka przypomnij kiedy miałaś poronienie, bo mi umknęło. Mila trzeba Ci tyłek przetrzepać na rozpęd :) bierz się za szukanie kliniki a nie wczasów, albo przynajmniej i to i to. A zresztą co tu szukać wiadomo najlepsze kliniki w Pl to Bocian w Białymstoku , Novum w warszawie i ta druga co pisałaś kiedyś też w Warszawie. Bierzesz telefon dzwonisz, bukujesz bilet i lecisz realizować marzenia..... U mnie póki co objawów owulki nie ma , jutro rano zrobię test owulacyjny a wieczorem na usg i do prof. Teraz zmykam jedziemy do ogrodniczego sklepu do województwa i moi rodzice z nami jadą, oni to dopiero zapaleńcy ogrodowi, mieli piękny ogród jak ludziom w naszej miejscowości nie sniło się nawet, że można mieć coś oprócz podwórka przed domem. Oni sami rzadko po takich sklepach jeżdżą więc atrakcję będą mieli prawdziwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Karmi po co test - no chyba że jak nie dostanę do 1 maja to zrobię, Mandarynko, Mila zróbcie się na bóstwo u fryzjera, ja idę na 1 maja położyć farbę, Gerwazy no to trzymam kciuki, byle do 22 kwietnia, ładna pogoda u mnie, Biest - nocka nie przespana - najlepiej wyciszaj telefon, miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy mocno zaciskam kciuki za pozytywne testowanie:) Karmi poroniłam w czerwcu tzn w 9tyg dowiedziałam się że ciąża obumarła i potrzebny był zabieg:( od lipca się staram i cały czas lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandarynko to przykre co piszesz, my to tutaj weteranki ja prawie 2 lata i dooopa ty jesteś młoda to zaraz zaskoczysz cierpliwości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola czy taka młoda jestem no nie wiem za parę tyg kończę 35 lat.Lekarz stwierdził że u mnie niestety stres odgrywa ogromną rolę.W sierpniu wybieramy się nad morze to może wtedy się jakoś odstresuje.W pierwszą ciążę też zaszłam w czasie dłuższego urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×