Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Nikt się nie rozpisuje... Mnie też ciężko ostatnio przychodzi pisanie. U mnie 13 dc, starań nie było , M już nie ma... Wkrótce zacznę testowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nio jakas cisza nastala ale nic dziwnego kazdej z nas sie napewno serce kraje z powodu straty aniolka naszej Gosi ehhhhh gdzie jest ten Bog i dlaczego nas tak karze.....:(:(:( u mnie 18dc.....caly czas na ziolkachcaly czas rewolucja a nawet lekkie mdlosci.......hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może którejś @ się spóźnia? Potrzebujemy jakiś tematów :P Blue lady.. co u Ciebie? Może masz swoje aktualne zdjęcia..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! hej ! Heloł! :D Ja mam dziś szalony dzień witam się i ja choć to południe:) Dziś jem w pracy tylko warzywka: pomidory i ogórki, ale wczoraj wieczorem spałaszowałm 2 rurki z kremem bo sąsiadka mi przyniosła, ach...ja to jestem słowna - napisałam, nagadałam o odchudzaniu i zajadałam się słodyczami na noc.... Mało nas..mało nas.... Gerwazy na urlopie.... pewnie tam się smali na słoneczku.. Steafania sie ujawniła i zniknęła..... Coni a ty gdzie jesteś? zaglądałaś od czasu do czasu...... Ewa? Tesso co u Ciebie? Gosiu przytulam. Biest 🌼 SM 🌼 Denis jak nastrój? Rachelko i Magdalenko całusy za wytwałość. Mon cheri fajnie się czyta Ciebie rano, mniej pracy chyba masz? Pozdrawiam wsiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No niestety dziewczyny każda strata jest bolesna :( to przecież nasze dzieci :( a najbardziej boli jak te upragnione wymodlone chciane w taki sposób odchodzą :( straszne życie nas nie le doświadcza ........... Gosiu droga ❤️ Pozdrawiam wszystkie koleżanki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM 🌼 jak myślę o Gosi to pamiętam zawsze twoje uczucia. I tak jak w każdej bolesnej sytuacji potrzeba czasu, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Ivanko ale życie i tak już nie bezie takie jak przedtem :( Zawsze uczucie wraca myśl o dzidziach i w ogóle :( To zostaje w nas już do końca ale z czasem może łatwiej jest przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
uffffff...... wlasnie wrocilam z rowerku spalam troche tluszczyku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! no ja juz na urlopie :) wlasciwie mam zaplanowany caly przyszly tydzien, ale mialam jeszcze trzy dni do wybrania, wiec poloaczylam i mam poltora tygodnia razem. W sobote wybieramy sie do PL bo mamy ten slub i wesele w rodzinie a przy okazji odbierzemy corke od babci i wroci z nami, koniec wakacji haha, dla nas i dla niej ;) Wy tu tak o odchudzaniu piszecie, to ja zeby Was zachecic do walki napisze, ze udalo mi sie przez ten czas odchudzanie (2,5 tyg) zgubic w talii 7 centymetrow :) jestem bardzo zadowolona, ale przydaloby sie stracic jeszcze drugie tyle haha, niestety nazbieralo sie tego tluszczyku... SM, a jak u Ciebie wyglada sprawa z dietka? trzymasz sie? A dzisiaj w ramach przygotowan do wesela pozwolilam sobie na zrobienie zelkow :) ( przedluzenie paznokci zelem) juz dawno tego nie nosilam, smiesznie tak nagle miec dluzsze haha ale nawet fajnie wygladaja... nosi ktoras z Was? przedluza paznokcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądźcie natrętni! Natrętny pasażer.... O! A gdyby tu wasz synek z grupą stuosobową odlatywał i każdy z rodziców chciałby wejść, to jaki byłby tłok, sami widzicie i nie mówcie, że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie (sprawdzić, czy nie ksiądz). - Kto ogląda "Misia"?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swego czasu mialam dosc dlugie tipsy-oczywiscie rozowe... Mialam tez przedluzane na szablony tez byly ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witajcie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie szablony dosc dobrze trzymaly. Cos mnie kusi zeby zrobic sobie tipsy znow ale poczekam jak bede w Pl to bedzie taniej. A jaki kolor masz pazorkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziewczyn ja nie robie sztucznych.... znajoma polecila mi taki lakier na rozdwajajace i lamiace paznokcie z EVELINE bo kiedys mi sie strasznie rozdwajaly i lamaly kupilam to i od tamtej pory nie mam z nimi problemow i jak ma sie ladne dlugie wlasnie tym pomalowane wygladaja na sztuczne ja mam ta posrodku i jak macie problemy naprawde polecam http://allegro.pl/eveline-lakiery-odzywka-wzmacniajaca-z-diamentami-i2593953736.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam problemow z paznokciami ale czaswem najdzie mnie na dlugie rozowe lub fiolet z brokatem :-) Mnie kusi zeby zrobic 1 raz sztuczne rzesy...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie :) 🌼 Tesso droga co do mojej diety no wiesz dalej walczę ale nie raz sobie coś więcej szamałam wiec waga w miejscu ale najważniejsze,że nie w górę :P Mam kolejna wizytę 13 września bo chce nowy jadłospis na zimę bo wtedy najwięcej się tyje a nie wszytko dostępne jest ;) Teraz weekend byłam poza domem wiec diety nie robiłam wiadomo no i @piszona wiec waga nie spadła. Mam nadzieję że do końca roku więcej zrzucę że na wiosnę już będzie ok powoli do celu :) zobaczymy jakie będę skutki :P Pozdrowionka dla wszystkich i miłego dnia życzę :)🌼 Nasze ciężaróweczki co u Was ??? jak tam samopoczucie jak maluszki dają się we znaki :) hehehe piszcie co tam słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę naturalność. A ten lakier z odżywką mi się podoba, paznokcie mam niezbyt mocne i po pracach w domu i ogródku rozdwajają mi się i łamią. Może zamówię i spróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam paznokcie cienkie i łamliwe jak papier takie miękkie są może sobie go też kupię skoro pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Rachela, ja tez lubie naturalne :) zrobilam w naturalnym odcieniu wtopilam tylko diamenciki zeby sie troche swiecilo ;) no, i sa dluzsze, ale nie za dlugie bo takich tez nie lubie, takie ze nie przeszkadzaja w pracy. Magdalenko, dzieki za info o tej odzywce, jak bede moje tipsy zdejmowac, to na pewno mi sie przyda :) bede akurat w PL, to sobie kupie. a ja sobie dzisiaj poszalalam i wstalam dopiero po 9.00 haha, jak urlop to urlop :) ale teraz musze sie juz za cos zabrac bo sie nie wyrobie z dzienna norma ;) pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mi naprawde pomagaja do tego tylko ladnie spilowane sa twarde nie lamia sie co jakis czas musze obciac tylko bo szybko rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso, miłego urlopu! Ile masz wolnego? Fajnie mieć dwa razy urlop latem... Mój szef uważa, że jeden dłuższy urlop to już nadto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kupowalam w drogeriach.......mi najlepiej podpasowala ta z diamentem paznokcie ladnie bardzo wygladaja po niej takie blyszczace zadbane ta przezroczysta wzrokowo nic nie daje moze troszke polysku tez jest dobra moja mam ja uzywa wiec jak wolicie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×