Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Kochane moje niezastąpione koleżanki bardzo wzniosłe te wszystkie życzenia i wiadomo co każde mówi w podtekście;) Ja oczywiście też Wam życzę aby spełniło się nasze wspólne największe marzenie, a resztę .....jakoś damy radę. Ja właśnie susze paznokcie w związku z tym, że idę na domówkę nie korzystam z fryzjera i kosmetyczki, ogarniam się sama. Ivanko szampańskiej zabawy na imprezce, dla pozostałych dziewczyn tez udanych szaleństw. No i zobaczymy się w nowym roku tzn jutro na kacyku:) Pozdrawiam wszystkie wszystkie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnego sylwestra kobitki :) :) :) Nowego Roku bede w Nowym Roku pozycze ;) X Ivanka to ja bylam na pomaranczowo , luknelam , nie chcialo mi sie logowac , przeciez Ci 3 usmiechniete buziaczki wstawilam !!! A wesolo bylo , bo codziennie piszesz , a jeszcze przed 24 , caly dzien przeskoczylas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja.Papaja
Niech w 2013 spełniają się marzenia - te malutki i te największe! niech przytrafią się nam cuda i cudeńka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok witajcie w Nowym Roku : Przyjemnych staran Chetnych malzonkow Radosnego sexu Bezproblemowego zachodzenia Ksiazkowych ciaz Szybkich porodow !!!!! X No i szczescia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popijam szampana wlasnie ;) , bo z sylwestra wrocilam wlasnym samochodem - czyli lampka symboliczna - za to teraz sie narabie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się witam w Nowym Roku, właśnie wróciłam z imprezy, jestem delikatnie zawiana, miałam iść spać, ale nie mogę się dodzwonić do córki poszła na sylwestra do koleżanki i nie odbiera telefonu, one pewnie poszły spać a ja umieram ze strachu. Póki co pobuszuje trochę po internecie bo i tak nie usnę. No i oczywiście wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w 2013!!! Szczesliwego Nowego Roku i spelnienia wszytkich marzen! x Poszalelismy niezli, zwinelam sie do spania zaraz po polnocy :-D Natomiast znajomi do rana siedzieli. Byly tance, fajerwerki, i galony szampana! Od dzisiaj rzucam alkohol na jakis czas. Trzeba dac watrobie odpoczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja.Papaja
Dzień dobry w Nowym Roku! Za oknem piękne słoneczko i ciepło - chyba idzie wiosna :)) Ja Sylwka przesiedziałam w domu z M. , córką i jej koleżanką. Te dwie ostatnie wystrojone w brokaty jak na tę noc przystało, ja dla równowagi w dresie :) Ogólnie nie lubię sylwestra. Także dobrze, że następny za rok... Acha w prezencie Noworocznym dostałam @, wrrr, choć w sumie nie powinno mnie to już po prawie 9 latach dziwić Udanego dnia! Wypoczywajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja zazdroszcze pogody u mnie dzien w dzien szaro , buro , wodniscie:( . Pieknie sie rok zaczyna z psem sie nawet wyjsc nie chce :( X Gerwazy z alko - tak Ci dopomoz Bog - watroba , watroba , ale alkohol bardzo zle wplywa na jakosc jajeczek , wiec jakby co 3 miesiace wstrzemiezliwosci ;) ;) ;) X Karmi ja z moja panna tak mialam miedzy 22 a 01 , sieci przeladowane , a j a sobie juz najgorsze wyobrazalam , a dziecko juz w domu siedzialo ;) . Mam nadzieje , ze sie zameldowala i dala Ci spokojnie pospac ! X Lece z psem , bo w nocy nawet ze strachu nie siknal , ludziska maja za duzo pieniedzy na petardy ;) Aha i ide wrzucic pranie inauguracyjne - niech sie pierze Nowy Rok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witam się w drugiej odsłonie.Już się wyspałam;) byłam z psiakiem na długim spacerze. U nas piękna pogoda, trochę mrozu słonce ani jednaj chmurki. Moncheri córka oczywiście nie zaginęła na szczęście odezwała się przed 7, bo tak jak myślałam przysnęło się imprezowieczkom, a niedługo potem przywieźli ją koleżanki rodzice, ale oczywiście moja wyobraźnia nie zna granic........:) Maja no to cię @ załatwił w nowym roku..wspólczuję:( Ciekawe jak tam nasze baletnice, Ivanka Teska, a Rachela to gdzieś się zapodziała od wczoraj. SM TY tylko życzenia i nic nie chcesz pisać. U mnie dzisiaj słodkie lenistwo, mam przepyszny forszmak w wykonaniu M, zawsze gotuje gar w Sylwestra na Nowy Rok, no i krokieciki, śledziki i takie tam kacykowe jedzenie. Na imprezie nawet mogło być, było nas 6 osób plus goście odwiedzający, ja jednak zdecydowanie preferuje Sylwestry na parkiecie i z koleżanką nie mogłyśmy się pogodzić, że tkwimy na chacie zamiast na balu, grunt, że śmiechu było, panowie dali sobie nieźle i ogólnie jak na domówkę to całkiem było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku! Karmi, o 6:45 jeszcze nie spałaś, a po 11 jesteś już wyspana?! Ja położyłam się po 1:00, spałam do 11 i nie czuję się wyspana :D Spędzaliśmy Sylwestra z sąsiadami, ale, że byli u nas z córkami: 6 i 10 lat, poszli do domu już po 23, bo dziewczynki były śpiące. Przed północą poszliśmy do pałacu - hotelu na bardzo efektowny pokaz sztucznych ogni. Więc Sylwester bez szaleństw - jak co roku. A dzisiaj, póki co, leniuchujemy. Jedzenie naszykowane, chłopcy jeszcze nie wrócili (byli na imprezie razem - na wyjeździe i uprzedzali, że mogą wrócić dopiero wieczorem). Pogoda ładna, od czasu do czasu świeci słoneczko, ale nie chce mi się spacerować, chociaż chyba powinnam - po tych kaloriach, które wczoraj i dzisiaj już pochłonęłam ;) Jeszcze raz życzę szczęścia w Nowym Roku! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ledwo żyję, wróciliśmy o 6.00, moje nogi! moja głowa! gdzie mój głos?? ale było fantastycznie :) Piosenka wieczoru to dico polo - zespół Weekend, słowa lecą chyba tak: "Ja uwielbiam ją, ona tu jest i tańczy dla mnie. Bo dobrze to wie, że porwę ją i w sercu schowam na dnie............ znacie to? Ja też nie znałam ale normalnie zabawa odjazdowa przy tej muzyczce i ile śmiechu przy interpretacji :):):) Pozdrawiam wszystkie. Wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przespalam sie 3 godzinki. Wrocilismy o 10 rano...oj ojj wytanczylam sie :-) Od jutra realizacja pierwszego postanowienia noworocznego-znow stratuje z dieta... Mon Cheri to chodz sie puknac bo ja pije drinka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izalus! ha,ha,ha :D dzięki :) tak to ta piosenka,a teledysk z Van Damem Świetny, naprawdę się uśmiałam:) dzięki:) o Mon cheri doczytałam, nie pisz do mnie na pomarańczowo:):p nawet z trzema buźkami:) a książka nie jest zbereźna, przeczytaj;) i co ty z tym piciem?? Jak ktoś chce to czasami wypije drinka, czy winko ale to chyba nie grzech?, Kochana toż wiemy co robimy :) :P A ja naprawdę mało korzystam z tego przywileju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku........ Z tej okazji składam wszystkim spełnienia najważniejszych marzeń, radości, miłości i czego kto tam chce i potrzebuje :) My byliśmy na 4-osobowej domówce u mojej kuzynki, było świetnie....Najważniejsze jest dobre towarzystwo. Rachela....o tych jajkach na stole sylwestrowym nie wiedziałam, ale tak się złożyło, że były i to pyszne.... Poza tym widzę, że wszystkie wróciłyście zdrowe i szczęśliwe i bez kaca...Mnie na szczęście też ominął.... A teraz co na wzmocnienie dobrego humoru.....: http://www.youtube.com/watch?v=1quiKLMy0ng

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko .Jak na pomaranczowo to zlosliwie ??? I pewnie , ze my dorosli wiemy co robimy , no i rezultaty tez mamy odpowiednie ..... wystarczy poczytac . Ale masz racje , nic mi do tego ! Tez nie byla to proba krytykowania Ciebie- tylko zart , nie znam Cie wystarczajaco , przyjmij przeprosiny ! Zegnaj. zycze wszystkim powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć! 🌼 :) x x Karmi droga a co ja mam pisać nie mam co bo nic się u mnie ostatnio nie dzieje bynajmniej fajnego co warto by było opisać..........po za tym już mam nowe nieplanowane wydatki z początkiem roku monitor wczoraj od kompa córki działał a dziś już nie działa ..........junkers nam też coś nawala nie mam pojęcia co mu się dzieje, wiec jak to się mówi że wszytko chodzi parami a może nawet trójkami czekam co dalej będzie..... x x Pozdrawiam was :) 🌼 x x Rachelko trzymam kciuki :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biest29
Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biest_:-)
Nie moge sie zalogowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biest_:-)
No bo sie zdenerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biest :-)
NOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biest_:-)
NOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌻 Dzisiaj jeszcze siedzę w domu (ach, jak mi dobrze z kawą w łóżku przy telewizji śniadaniowej ;) ), ale już śniła mi się praca.... Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj 4 razy zakladalm nowego nicka i nie moglam sie do niego dostac... Nowy nick , nowa stopka na nowy rok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Rachelo, szczęściara z Ciebie, że jeszcze masz dzień wolny....bo naprawdę w pracy trudno się zaklimatyzować po długim leniwym wypoczynku. o Silne postanowienie noworoczne - to mój ostatni wpis, oczyszczę tym atmosferę :) Sorry, ale nie potrafię zaakceptować pomarańczowych "niby żartów". Mon cheri , niestety, dla mnie to nie był żart, zrobiło mi się bardzo przykro, że ktoś bierze mnie za pijaczkę, która na prawdę nie wie co robi i gdzie się znajduje. A ja tylko pisałam o książce i następnie złożyłam wszystkim życzenia. To prawda nie znamy się personalnie ale pisanie nie pod swoim nickiem : uważam, jest nie na miejscu i to takim złośliwym tekstem. Być może jak byś napisała to pod swoim nickiem nie odniosłoby to takiego rezultatu, złożyłabym to na karb twojego specyficznego poczucia chumoru...a tak, było to jak ostra szpila... Ale może faktycznie coś w tym jest i ja tego nie dostrzegam, piszę z Wami już rok, może wystarczy?, faktycznie często jestem po za tematem głównym: książki, filmy, ogród no, po prostu często gadam o tak zwanej "dupie Maryni", pewnie wówczas można to traktować jak bełkot pijacki. Nie uważam też, że przyczyna naszych niepowodzeń w temacie tkwi w wypitym od czasu do czasu alkoholu raczej w tykającym zegarze biologicznym . Kochane! Wszystkiego dobrego, trzymam kciuki za Was wszystkie:) Naprawdę i dziękuję. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie stopka bez tekstu wyszła.... Ivanko, co Ty piszesz.... jak za długo?! Jak nie o tym co trzeba?! Ani mi się waż tak myśleć! A o czym mamy pisać? Jak trafi się jakieś wydarzenie w temacie topiku, to wszystkie piszą o tym, ale jak nie ma, to co? Mamy opisywać każdy dzień cyklu: temperaturę, śluz itp.?! To by dopiero ciekawe było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×