Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Czesc Kochane! x Jak sie macie? x Rachelko, zazdroszcze wolnego bo ja juz w pracy jestem ale dzis na szczescie jeszcze w miare spokojnie. M juz wyjechal do pracy, nie cierpie jak samochodem musi jechac bo sie zawsze martwie :( Postanowilismy, ze w tym roku musimy czesciej na wakacje wjezdzac bo mi jeszcze z zezslego roku prawie 4 tygodnie zostaly! No wiecie, cel byl, ze na ciaze... x Moje postanowienia w tym roku to: 1. Zajsc w ciaze z blizniakami, najlepiej do razu w lutym :P :) Bo przy moim AMH to sie trzeba spieszyc z rodzenstwem dla Kruszynki :) Na dalsze niepowodzenia nie mam po prostu czasu :) x 2. Maksymalnie zredukowac konsumpcje alkoholu x 3. Maksymalnie zwiekszyc ilosc sportu, ktory uprawiam x 4. Wiecej seksu! :P - kupic ksiazke polecona przez Iwanke ;) x 5. Zrzucic 10-15 kg w ciagu 4 miesiecy :) No chyba, ze Projekt Kruszynka zaowocuje to Projekt Figura odloze na przyszly rok :) x Wiecej grzechow z 2012 nie pamietam :) x Milego dnia!!! x x Biest, doczytalam na tych wszytkich forum o ivf ICSI IMSI i innych o dziewczynie, ktora miala historie podobna do Ciebie. I mimo, ze nie stwierdzono u niej problemow immunologicznych (badala sie gdzie w Kiel) to poddala sie leczeniu u doktora Heileman z Wiesbaden (http://www.shgen-wiesbaden.de/ihrbesuch.php ). Jedno co zrobila (nie wierzac w to wogole) to chodzila na akupunkture a drugie to brala jakas specjalna immoglobuline, ktora dosc droga jest. W DE kosztuje podobno 500euro ale w Szwajcarii mozna ja za 250euro zamowic. Bierze sie to do 24 tygodnia ciazy wiec tanie to nie jest, ale dziewczynie udalo sie donosic dziecko po wielokrotnych poronieniach wiec pomyslalam, ze Ci o tym napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 x x Ivanko nie przejmuj się kochana i nie waż się odejście, bo jeśli ty odejdziesz ja również nie będę tu wcale pisać :( proszę cie bardzo cię lubię serio masz racje nie powinno się pisać, nie pod swoim nickiem mon cheri nie fer postąpiłaś i potrzebne są takie jazdy co najpierw zakładasz konto a potem zniechęcasz dziewczyny sama żeby odeszły :( Z tego wychodzi że nie raz to ty pisałaś i młyn tutaj był co i po jaka cholerę Nie fajnie się porobiło jak Ivanka nie będzie pisać ja również dziękuje wszystkim koleżankom a jeśli któraś chce ze mną kontakt proszę na mejla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy 🖐️ byłoby jeszcze lepiej mieć wolne do końca tygodnia ;) ale i tak się cieszę dodatkowym dniem... Dzisiaj już mi się praca śniła :O Masz bardzo ambitne postanowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silne postanowienie noworoczne - to mój ostatni wpis, oczyszczę tym atmosferę Sorry, ale nie potrafię zaakceptować pomarańczowych "niby żartów". Mon cheri , niestety, dla mnie to nie był żart, zrobiło mi się bardzo przykro, że ktoś bierze mnie za pijaczkę, która na prawdę nie wie co robi i gdzie się znajduje. HALOOOOOOOOOOOOOO? Ivanko moja droga ja cie prosze co ty za durnosci mi wypisujesz? Alez przeciez ja cie prosze , ja nawet nie zwrocilam uwagi na ten wpis. Ivanko ty mi tu nigdzie sie nie wybieraj...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie w Nowym Roku i życzę spełnienia wszystkich marzeń!!!!!! widzę że na początek roku jakieś niesmaczne sytuacje się pojawiły na tym wątku i zastanawiam sie po co ,zrozumiałabym gdyby zamieszanie wywołała jakaś nowa osoba ,ale Wy przecież już stare bywalczynie jesteście ,dla mnie można powiedzieć świeżej osoby to dziwne że macie swoje problemy którymi się dzielicie a potem sobie różne rzeczy wypominacie,wychodzi na to że lepiej nie pisać,bo potem zostanie to wytkniete, i to jeszcze pod przykrywką pomarańczową co już wogóle jest nie fer pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy dziekuje ci za linka zaraz poczytam :-) To redukujemy alkohol i dietka RAZEM :-) Ja mam jeszcze Almased ale chce go skonczyc i zrobic Diete DUKANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy a masz gdzies linka do historii tej kobiety'? My tez jestesmy po badaniach w Kilu ale przed podejsiem musze jeszcze raz zrobic u Hematologa Gerinnung und Fettstoffwechsels System. Mi chca podac Clexane ale z checia zapytam sie lekarza o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robi się serio nie smacznie :( wszystkie jesteśmy tu po to żeby się wspierać a nie w taki sposób wyrzucać czy dogryzać Jasmnin - dokładnie ,masz rację nie ma się wypominać lecz wspierać pomagać ile się da ,a nie dowalać tym bardziej, że samym się nie jest ideałem, bo nie ma ideałów przecież każdy ma swoje życie i swoje sprawy prawda .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMMMM ja mam dziewne przeczucie , ze mi sie reszta w miare poukladanych klepek po tym wielogodzinnym transie muzycznym juz do konca poprzestawiala :-P MOje postanowienia? - schudnac 7 kg - zmiania fryzury - ograniczyc spozycie alkoholu o 80 % - prawko - kupno nowego stolu,lozka, stolika, pralki itd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, też poważne postanowienia na Nowy Rok :) Ivanko, jeszcze Ci tylko napiszę, że jeżeli nie chcesz być przyczyną rozpadu i upadku topiku nie możesz z niego odejść, bo jesteś jego nierozerwalną częścią :) W przeciwnym razie przyłączam się do bojkotu SM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiemy wszytkie, ze jak Biest przylozy to zaraz nos albo zebro poleci :P ;) Nie dosc, ze bezplodne to jeszcze z polamanymi nosami, jak to bedzei wygldac? ;) x Biest, nie mam linku niestety, patrzylam w historie w przegladarce ale nie moglam znalezc. Strasznie duzo tych historii w ostatnich dniach czytalam. x IWANKAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! Nie odchodz!!!!!!!!!!!!! :) Jezeli o mnie chodzi to mozemy swintuszyc nawet o 100 odcieniach Greya z wielka przyjemnoscia ;) Trzeba patrzec w przyszlosc. Nowy rok, nowe szanse! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tyle : Sm masz racje wszystko co tu wpada na pomaranczowo - to ja ... jak dobrze , ze mnie przejrzalas , no i zalezy mi naturalnie , zeby wszystkich tu wywalic .... X Z alkoholem - tak - wielokrotnie tu - pod wlasnym nikiem nawolywalam do wstrzemiezliwosci ,jak rowniez niepalenia - jesli nam sie nie udaje , to musza byc przyczyny - uwazam , ze to moze miec duzy wplyw , to po co jeszcze szanse zmniejszac - moje osobiste apele byly zawsze do wszystkich - bo wam zycze spelnienia tego zyczenia - a czas nam ucieka ! X Tematycznie zawsze tu bylo tu roznorodniei na wszystkie tematy i nikt nikogo za to nie potepial , moze niektore przestawaly pisac , bo bylo zbyt kolorowo ! X Jesli chodzi o Ivanke - wpadlam tu na sekunde noca , zabawne wydalo mi sie , ze wlasnie"chwile " przed rozpoczeciem sylwestra , mowi o chwili przed nowym rokiem , poniewaz ostatnio radosnie zaczytana byla , to zazartowalam , ze tak sie zaczytala , moze przy kieliszeczku winka , ze przeskoczyla dzien ! Zawsze , tak niedelikatnie pisze - wydawalo mi sie , ze mozna bedzie poznac , ze ja to noca walnelam - po stylu . Wchodzac nastepnym razem widzialam , ze zle to przyjela wiec od razu sie przyznalam , ze to ja , nie ktos obcy kto chcial jej przykrosc zrobic i widzac , ze wziela to do siebie - przeprosilam ! Kurde , gdybym jej chciala dogryzdz , tak bym to zostawila ! X Ivanko gdzie sie chcesz wybierac - a co inne dziewczyny Ci zlego zrobily - widzisz jak Cie lubia - zaraz za Toba stanely ! X Wpisalam - wyjasnilam - naturalnie, mozna teraz sprawe przez rok walkowac ! zegnam Wszystkiego dobrego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zawiedziona
Oh, mon cheri ! Tak, tak najbardziej mile i kulturalne byly te twoje przeprosiny, cyt . : "przyjmij przeprosiny ! Zegnaj." Cos na wzor trzasniecia komus drzwiami przed nosem. Nie mila z ciebie osoba. Nie podpisuje bo licze, ze poznasz po stylu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem jedno dla mnie to chore żeby mieć nicka i pisać pod pomarańczowym czyli ma się coś do ukrycia czemu nie można od razu pisać pod swoim co??!! po co się wiec zaczerniać skoro takie potem jazdy są.............. Ja nigdy nie pisałam jako pomarańcza zawsze pisze pod swoim ........ Każdy ma prawo do wypowiedzi .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje, zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdz w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super basia podsumowała to co tutaj się dzieje,dziewczyny co wy chcecie żeby taki super topik się skończył.Czasem nie warto wszystkiego do serca sobie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojciec, prac? ;) x Kochane, plyniemy na jednej lodce, czasem troche bardziej pofaluje ale jak sie bedziemy razem wspierac w tej podrozy to zadna za burte nie wypadnie. x To co, Nowy Rok raz jeszcze? I wznosimy za udany 2013? Woda mineralna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne pokłóćmy się o jakąś głupotę, topik niech upadnie, a my dalej ryczeć samotnie w poduszkę jak za dawnych czasów........ Ja widzę to tak: Ivanko nie bierzemy do końca wszystkiego na serio co kto do nas pisze, każda z nas jest inna i ma inną wrażliwość i poczcie humoru, ja tak jak Biest nawet nie zwróciłam uwagi na ten pomarańczowy wpis, jestem od kilku lat na kafe i wiem, że to się zdarza bardzo często, czasem ktoś nicka zapomni, czasem zrobi to dla żartu, a czasem specjalnie i nie ma się o co obrażać to tylko wirtualny świat. Ivanko nie obrażaj się na Moncheri przecież ona Ci nic obraźliwego nie napisała, taki sobie tam żarcik;) no chyba nie myślisz, że ktoś Cię ma za pijaczkę, a mi osobiście to nawet by na tym nie zależało. Mi tez sie kiedyś dostało tutaj, ale pozostawiłam to bez echa, bo ja miałam akurat inne zdanie i nie muszę nic nikomu udowadniać, piszę sobie dalej bo mi tu dobrze i lepszych koleżanek nigdzie nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym roku! Zaglądam do Was po krótkiej przerwie, a tu takie atrakcje:OMoim zdaniem nie warto... Ja od kilku lat nie mam postanowień noworocznych, bo zazwyczaj bywało tak, że nie miały one sensu, pozostawały niespełnione. W tym roku wróciłam jednak do postanowień. Jeżeli nie zajdę w ciążę, to chciałbym zgubić 5 kg. I to na tyle:D Mój sylwester był wspaniały. Wspomnianą przez Was piosenkę, że ona coś tam...też grali. Super do tańczenia, nogi same rwą do tańca. ogóle nasz zespół był na wysokim poziomie. Bawiłam się przy nim pierwszy raz, ale naprawdę poleciłabym każdemu. No a nad ranem...namiętny seks:PSzkoda tylko, że ja przed @. Torebusię miałam małą, do połowy załadowaną tamponami. Na szczęście nie musiałam skorzystać. Teraz chciałbym już @, bo mi znowu jakiś wyjazd m wypadnie...Także rok nowy, problemy jednak stare;) Po szalonym sylwestrze spędziliśmy wczorajszy dzień bardzo leniwie. Nawet kompa nie włączyłam. Mój dzisiejszy, pierwszy dzień po wolnym był masakryczny. Cieszyłam się na jego koniec...No, ale jeszcze 2 dni i wolne:) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dopiszę coś jeszcze...Weszłam w nowy rok bardzo pozytywnie nastawiona do wszystkiego, mimo to przyszła mi do głowy taka mała myśl...Zauważyłam, że właściwie nie miało znaczenia, że się nie odzywałam...Troszkę mnie to zastanowiło:O...Wiem, piszę z Wami krótko, ale jednak...coś mnie delikatnie poruszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karmi! Cześć Liilly! Ja dzisiaj mam już nerwicę na myśl o jutrzejszym powrocie do pracy :( Ale, tak jak piszesz - 2 dni i weekend :) W sobotę idę z M na Hobbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany dziewczyny.....ja chciałam oczyścić atmosferę a chyba zagęściłam...nie wiem co napisać, dziękuję za wszystkie miłe słowa. To nie jest tak ,że ja się gniewam na Mon cheri (na to jestem za stara) to nie to. Po prostu nie rozumiem ,że można pisać uwagi na naszym topiku będąc zalogowanym ale pod innym nickiem. Po co, dlaczego? Takie żarty po prostu do mnie nie trafiają. Ale koniec tematu, prośba: tylko piszmy do siebie pod swoimi nickami, ok? o Liilly wybacz , nie bierz do siebie, bo dziś to ja zakręciłam wszystko nie w tą stronę co trzeba a wczoraj z racji dnia po.... było mało wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku nim wypadne tlumacze tez zawiedzionej : Nigdy nie twerdzilam , ze jestem mila i kulturalna ,pisalam ze jestem szorstka i mam ciezkie poczucie humoru . Zegnaj bylo moim pozegnaniem , a nie wyrzucaniem Ivanki - bo to forum a nie klub zamkniety i niby co ja tu mam do powiedzenia ? Ivanko jeszcze raz sorry , nie przypuszczalam , ze tak Cie to moze dotknac ! Czesc , zmywam sie, likwiduje konto ,starczy tej dyskusji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moje drogie panie wszystko puszczamy w niepamięć :) I jak nasza Ivanka pisze nie piszemy pod innymi nickami tylko pod swoimi to nie będzie takich nie fajnych niedomówień ...... My się tu już tak znamy i po co pisać na pomarańczowo skoro możemy powiedzieć wszystko w swoim nicku i wyjaśnić nieporozumienia :) Jeśli kogoś dziś uraziłam sory PRZEPRASZAM 🌼 Oby wszystko wróciło do normy dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ja myślę, że nie o to chodzi abyś się zmywała i likwidowała konto, masz specyficzne poczucie humoru ale jak piszesz pod swoim nickiem ono jest do przyjęcia. Jako Mon cheri- ja ciebie akceptuję całą i to co mówisz i jak wyrażasz myśli, jeżeli się nie zgadzam to dyskutuję, dodatkowo naprawdę wiele razy rozbawiłaś mnie do łez. To tak jak każdą z nas. I myślę, że nie to chodzi abyś nie pisała. SM 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×