Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rachelka, To podobnie jak u mnie. Nie narzekam bo jak juz jest to jest super ale mogloby byc troche czesciej :) To tez jeden z powodow dla ktorych go tak delikatnie troche umotywowalam zeby poszedl do urologa, powtorzyl ten test a przy okazji zeby zrobil taki ogolny przeglad dla mezczyzn po 40-tce :) Usiluje skoncetrowac sie na innych tematach ale jakos mi nie wychodzi. Pomalowalismy sypialnie a ja naturalnie mimochodem zastanawialam sie jaki kolor bylby ladny na sciane w dziecinnym pokoju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gezwazy ja w ostatnia ciaze zaszlam uprawiajac sex 12,13,14 i 15dc. Na urlopie mielismy tez codziennie sex...i dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji rocznicy M uparł się na romantyczny weekend we dwoje. I zaproponował wyjazd do Ojcowa, nawet sam nocleg znalazł - w przedwojennej willi "z klimatem" w dolince otoczonej górami. A początki naszej znajomości wyglądały w ten sposób, że ja go siłą wyciągałam na wycieczki a on łaskawie dawał się namówić ;) Jak to się odmieniło.... :D Szkoda, że to przed @... Jakoś nie możemy się zgrać terminami. A'propos, w dzień ślubu @ miałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no w dzien slubu nie ale zaraz po nocy poslubnej nad samym ranem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorową pora 🖐️ Sorki że nie piszę ale kochane moje złapał mnie mega dołek :( muszę się wygrzebać z niego ale z jakim skutkiem nie wiem :( Pozdrowionka dla wszystkich tych co są i co ich nie ma 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🖐️ Rachel, To ktora to rocznica? Fajnego masz meza. Ma dobre pomysly :) A Ty robisz mu z tej okazji tez jakis prezent? Ciezko mi zawsze cos dla faceta wymylic, zlaszcza, ze moj nie lubi zadnych typowych dla mezczyzn rzeczy tzn. majsterkowanie, samochody i komputery zupelnie go nie interesuja. SM_40, Czemu masz dola? Widze, ze post napisany prawie przy polnocy. Na takie doly to najlepsze jest troche snu i rano wszytko wyglada zupelnie inaczej :) Zwlaszcza po czekoladowym croissancie, jajku na mieko ze swieza buleczka, twarozku z borowkami na slodko, kawie i soku :) LOL Nie wspominalam przypadkiem, ze sie odchudzam? :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy 🖐️ młode z nas małżeństwo, dopiero 5 rocznica :) A znamy się 11. Ja zazwyczaj też robię mu jakiś prezent, w ub. roku chyba kupiłam bilety do kina. Obydwoje jesteśmy kinomaniakami ;) Dietka pycha, ja ostatnio w pracy jem małokalorycznie - chrupkie pieczywko, sałata, pomidory, a w domu wieczorem (wczoraj) kolacja z cebulą (mogę sobie pozwolić - śpię sama ;) ) i na deser kawał czekolady :O Jakby nie to, ze jeszcze nie miałam owu, to można by przypuszczać, że to ciążowe zachcianki. Ale ja całe życie lubię taką dietę, np. śledzik zagryziony ciastem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachel, Mamy te same gusty spozywcze :) Hehehe. Nie masz nadal owulacji? A ktory masz dc? Pamietam, ze lykamy mniej wiecej te same preparaty wiec ciekawe by bylo gdyby u Ciebie tez nagle owulacja przeskoczyla cykl. Odpukac! :) Wlasnie sie dowiedzialam, ze znalazlam sie na okladce takiej firmowej ksiazki pamiatkowej z tej imprezy gdzie bylismy w Duesseldorfie. Ohydnie wyszlam i okropnie wygladam :( Na pewno wybrali je wylacznie ze wzgledu na mojego faceta, zeby mu przyjemnosc zrobic nie wiedzac, ze teraz maja ze mna na pienku :) Ale dalo mi to potrojna motywacje, zeby cos z tym moim 3-cim podbrodkiem zrobic. SM_40, siedzisz dalej w dole? Bo przychodze z dluzsza wizyta! :) Niestety w pracy ciezko o diete, mili ludzie ciagle jakies ciasto upieka, przynosza cukierki i czekolade...A w domu nie lepiej :( Moj facet ma taka przemiane materii, ze nic na nim nie zostaje. Nie wiem czemu wybral sobie takiego pulpeta :O, ktoremu wystarczy popatrzec na ciacho i idzie w biodra :O Biest 🖐️ Niezle mi zaimponowalas ta statystyka staran :) Czym Ty meza katmisz? Dodajesz mu ginsenig do posilkow? ;) mon cheri 🖐️ Karmi_🖐️ Wogole wszytkie 🖐️ :) Jak sie u was lato rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 ROCZNICA ---PIEKNIE. My dopiero 1 rocznica wiec dopiero mlode :-) Niczym go nie karmie ale teraz to on sie rozleniwil...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) Gosiu GRATULUJĘ ❤️❤️❤️ prawdziwa szczęściara z Ciebie.:) Trzymaj się i pisz częściej, mam nadzieję, że lekarza masz innego? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chce sobie prawdziwa palme plus bananowca kupic do chodowli Maz mnie przeswieci heheh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 16 dc, najwyższa pora żeby test wyszedł pozytywny - z drugiej strony: im później tym lepiej - M wraca w piątek ;), no ale taka późna owu to też nie byłoby za dobrze... Nie testowałam się ostatnie kilka m-cy, więc nie wiem, czy w tym czasie miałam owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM - halo, jak tam dzisiaj? Możemy sobie urządzić spotkanie w dołku, bo czuję, że zsuwam się powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy u mnie starania były od 5 dc do tego jak się dwie wyrażne kreski pokazały co 2 dni.Taka wszesna owulacja przydarzyła się mi też przy tej straconej ciąży.Lekarkę mam inną o tamtej to nawet nie chce wspominać.Teraz czekam jak na szpilkach na czwartkową wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka, Bedziesz miala miekkie ladowanie w tym dole bo ja tam juz zajelam miejsce na samym dnie :) Boze, co nie spojrze na ta zdjecie na okladce to mnie delikatnie mowiac szlag trafia. Jak sie mozna bylo tak zapasc? :O I co mnie opetalo z moja drastyczna fryzura? :O Na dodatek w tej cholernej ksiazce wiekszosc ludzi jest na zdjeciu tylko raz a mnie na zlosc wydrukowali moje zdjecie kilka razy :( Tak, pieknie z imieniem i nazwiskiem...a mogli tucznik popisowy napisac :O A zeby to diabli wzieli! Ile kosztuje jakas expresowa liposucion? Piekna lokalizacja byla w knajpie nad woda: http://www.lido1960.de/ , atmosfera super, ludzie mili, ale jak popatrzylam na siebie to...SM_40, w Twoim dole to ja dopiero musze swoj dol wykopac! Gosia, dzieki wielkie za informacje! U mnie si enigdy owulacja tak wczesnie nie zdarzala ale w nastepnym miesiacu zaczne testowanei wczesniej od 5 dnia, zamiast od 12. Zobacze tez co mi ginekolog powie jak pojde 15tego, czy mialam owulacje czy faktycznie nie. Dzis mam dzein wolny bo nam meble przywoza i dochodze do wniosku, ze moglabym tak czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny Rachelo i Gerwazy mam mega doła ponieważ życie mi daje nie źle w kość na dokładkę @piszona już za chwilkę i chyba to wszystko się skumulowało i nie jest fajne Nie układa mi się w małżeństwie i nie wiem czy chcę walczyć o nasz związek skoro widzę że druga osoba ma to wszystko w czterech literach Jak pomyślę że moje małżeństw ma dalej wyglądać jak teraz dochodzę do wniosku ze nie wygląda to kolorowo wręcz fatalnie a ja tak nie chcę ale też nie wiem jak wyjść z tej sytuacji ,która wydaje się bez wyjścia.. Ot życie mnie przytłacza ostatnio Wydaje mi się coraz bardziej że ono nie ma sensu a raczej straciło sens Jedyna cudowna rzeczą jaka mnie spotkała to jest fakt że zostałam matką, że mam cudowna córkę, która jest dla mnie wszystkim ....... Pisałam wcześniej ale był problem z kafe więc nie mogłam wysłać błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM_40, Kochana, kazdy ma doly. Nie wierze, ze jest az tak zle tylko mysle, ze akurat w tym momencie tak myslisz. Jak siedzisz w dole to perspektywe masz ograniczona i wogole wszytko Ci sie wydaje ciemne i bez wyjscia. Ale tak nie jest! Kazdy ma male kryzysy. Czasem zwyczajnie potrzebna jest nam troche jakas odskoczni, zrobic cos zupelnie innego i zapomniec o tym co bylo, naladowac baterie od nowa. U mnie dziala zazwyczaj kompletna zmiana tapety na kilka dni, taki przedluzony weekend w zupelnie innym miejscu. Moze byscie gdzies wyjechali na 3-4 dni? Troche pojezdzic na rowerach i kajakach? Takie aktywnosci okrywaja zupelnie inne perspektywy w zyciu. Zaskocz go i zaplanuj cos fajnego dla was jako niespodzianke na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy kochana najgorsze jest to że ja bardzo bym pragnęła odpocząć od codzienności ale mój m nie lubi nigdzie wyjeżdżać kochana ja nie byłam nigdzie od x lat :( nie da się namówić taki typ człowieka nic tylko dom nie chodzimy nawet nigdzie razem :( oddalamy się coraz bardziej :( czuję to On ma tylko trzy najważniejsze rzeczy praca dom i działka nic więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nadal test negatywny :( Jeszcze tylko tego mi trzeba... Za to śluz prawidłowy po wiesiołku, to mi pociecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, super miejsce, a pierwsze co mi wyskoczyło, to zdjęcie apetycznego ciasteczka, teraz mnie ssie ;) SM, nie dziwię Ci się, że Ci smutno... przytulam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie ! Dziewczynki , jak miałam stwierdzoną owu , A BYŁO TO TAK NIEDAWNO :( :s to również w 5-6 dniu a w 9-11 pękał pęcherzyk..może w TYM wieku tak to jest ??? no i nie chce Was straszyć ale u mnie się nagle wszystko skończyło :( ... SM pisałaś już kiedyś o Twoim małżeństwie, widzę że niewiele się zmieniło , przykro mi. oboje musicie chcieć coś zmienić, bo sama Ty do tego nie wystarczysz. jeżeli chodzi o licytowanie się w temacie DOŁA giganta, to ze mną nie macie szans :( ale i tak zawsze znajdę szczere chęci żeby Was serdecznie uściskać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi, też staram się cieszyć tym co mam... Czuję niedosyt, ale kto ma wszystko co zechce? Mam kochanego męża, właśnie zadzwonił do mnie z... Ojcowa, gdzie pojechał na rekonesans, obejrzał pensjonat i wpłacił zaliczkę. Więc zaklepane :) Juuuhu! Pensjonat położony najwyżej w całym Ojcowie, pokoik na poddaszu z tarasem i widokiem na góry i zamek :) A, pojechał tam, bo jest niedaleko w delegacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×