Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość lol - dziewczyny po 40
To nie upały tylko uderzenia gorąca ;) manopauza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol - dziewczyny po 40
To nie upały tylko uderzenia gorąca ;) manopauza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo współczuję w pracy siedzieć..ja się byczę w domu tzn. ciągle coś tam robię.. ale głowę mam "wolną" od szefów. Stefanio dziś lepszy chyba dzień? SM pozdrawiam Tesso 🌼 Biest 🌼 Upał wygonił wszystkich chyba na plażę, he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zostan sobie i do konca swiata , to strony nam szybciej przeleca :) Tylko dpowiedzi juz nie oczekuj , bo nudne co piszes,z a jeszcze sie wciaz powtarzasz - Alzheimer , czy reka tak sie trzesie od ciaglego robienia sobie dobrze :) Aha , moze Ci pomoc , w obrazaniu - no ja jestem i stara i brzydka i tlusta i rozjechana jak stare koryto - cycki i brzuch wisza mi do kolan , zmarszczki podpinam agrafkami , a przelecialo mnie juz wszystko w promieniu 100km ,ze zwierzetami gospodarskimi na czele , wiec juz nic mnie nie zdziwi - to duzo radosci i reatywnosci zycze :) Kobitki , no ostatnio na wszystkich tematach takie spamy leca i wciaz ktos sie wikla w dyskusje , ale nie widze problemu , po prostu ten spam omijajmy i niech sobie z nami - a raczej obok nas pisze , przynajmniej styl pocwiczy ;) Ivanka artykul ok i wiemy to pewnie wszystkie , tylko moment byl brutalnie dobrany , wole tu ogolnie jednyk artykuly .... ku serc pokrzepieniu :) ...czytac . Stefi ja Ci kochana powtarzam , to jest topik do marudzenia , i pisz wiecej :), daj no jakiegos emila , przez Rachelke , albo cos , bo nie zawsze chce sie tu pisac o czyms , co bedzie podniecac , nasze kochane nowe pomaranczowe towarzystwo ;) Tesko, Rachelko , Sm , Karmi itd, jak znajde czas to popisze emile i podrzuce jakies zdjecie , tu nie mam zamiaru rozczarowywac naszych fanow , ktorzy wszystko o nas ;) wiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry pomarancz : mialo byc : odpowiedzi i kreatywnosci - widzisz starosc nie radosc i oczy nie te i w glowie sie miesza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest - no i jak sie czujesz " starucho " ;) :) ;) - chyba ktos Twoich postow nie doczytal !!! To kiedy ta niemiecka kafka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOŁ :D Mon Cheri no taką Ciebie uwielbiam !!! też coś ostatnio mało pisujesz :( masz rację, muszę się z Wami wymienić adresem, powinnam chyba założyć tutaj adres tlen.pl , co ? podpowiedzcie starej koleżance bo nie dość że stara to i głupia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszeliście o tej 4 ludzi którzy zginęli od pioruna ??? małżeństwo ok 50 lat wraz z córką i jej chłopakiem , pojechali sobie w góry , na urlop...to takie przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , wracając do tematu poruszonego wczoraj, to mówię Wam z całą odpowiedzialnością, jeśli przytrafi Wam się ten moment-oby jak najpóźniej-biegnijcie do lekarza po htz, bo to naprawdę pomaga.. koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi a u nas burze nadciagaja , a moje dziecko chce jutro na jakis festiwal , az mi moje siwe wlosy deba stanely :( Malo pisze , bo przechodze okres akceptacji braku koncepcji , co niestety wiaze sie u mnie z deprecha , szukam psychoterapeuty ktory mi wytlumaczy jak czerpac radosc z zycia mimo tego - albo i nie szukam , korcze wiem to wszystko i co z tego :( Tlena nie robilam , nie wiem jak funkcjonuje niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie podobno do meno daleko , ale wiemy na jak madrych lekarzy mozna czasem trafic , wiec moze pewnie w kazdej chwili mnie dopasc ! No w kazdym razie jak nastepnym razem cieplo mnie ogarnie to bede wiedziala ,ze to to :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem.bo mam to samo.jednak z dnia na dzień po nakładaniu sobie do głowy pewnych myśli widzę poprawę :) a najbardziej pomaga mi to, że mam przy sobie najcudowniejszego przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi jak Cię ciepło ogarnie to się za każdym razem nie denerwuj, to wcale nie musi być już TO ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi a w naszym wieku ??? A cozby to moglo byc innego , a odpowiadaj glosno , bo niedoslysze !!! Mowie o pogodzeniu koncowym ,zwiazanym z przerwaniem jakichkolwiek staran , zastanawiam sie czy potrzebuje pomocy , czy sama odnajde rownowage :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zmykam z chłodnym piwkiem na wypaloną słońcem trawkę :) , pa!!! Życząc Wam równie miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że jesteście :) Piję kawkę i zaraz biorę się za sprzątnie łazienek. Wczoraj syn poodkurzał i pomył podłogi w całym domu, więc już dużo mi nie zostało :) Stefi, załóż konto gdziekolwiek, to zajmuje dosłownie chwilkę. Na potrzeby topiku założyłam na onecie, od początków istnienia tlenu też mam tu konto i na gmailu. Mój adres topikowy znasz. Mon cheri, czekam na zdjęcia :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja jak się pojawię to akurat wszyscy znikają... :( mam jednak nadzieję, że nie na długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musze przyznac ze wymoczylam 3 razy dzis stara d...pe w basenie na tarasie. Cale mieszkanko wysprzatane i teraz bedzie lenistwo. No wlasnie co z ta kawkucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Dziewczyny, to gdzie tego e-mail trzeba zakladac? ;) Wy macie dola? To ja mam wawoz :O Testy owulacyjne caly tydzien i wyglada na miesiac bez owulacji :O A do tego moi facet do mnie wypalil, ze za goraco jest na starania :O Gdzie ta nalewka kiedy czlowiek potrzebuje male 5 litrow?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stare ruchawce
Iwanka no rozłóż kolanka, zamknę oczy i przerżnę cie na wylot w sraje aż nutella popłynie ci z otworów o których istnieniu nie miałaś pojęcia :) będziesz jęczeć z rozkoszy tak ci wytamosze twojego siwego bobra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stare ruchawce
Iwanka no rozłóż kolanka, zamknę oczy i przerżnę cie na wylot w sraje aż nutella popłynie ci z otworów o których istnieniu nie miałaś pojęcia :) będziesz jęczeć z rozkoszy tak ci wytamosze twojego siwego bobra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Dzeiwczynki pamietajcie, ze trolle sie glodzi az zdechna :) Prosze nie reagujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy czesc :) No teraz raczej bez sensu przerzucac sie emilami , bo sie prywatnie od fanow opedzic nie bedzie mozna . A jaki Twoj poglad na te wspolna kawke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy - czuje sie zaszczycona ,ha,ha,ha . ;) No wiem ,ze nie Ty - chyba pora bys sie zaczernila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj zaczęłam testowanie. Chociaż nie wiem na co liczyłam w 12 dc.. Odebrałam przesyłkę z allegro i mnie korciło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi, słyszałam o tych turystach w Pieninach, a teraz jeszcze oglądam Fakty. Straszne... Gerwazy, załóż na jakimkolwiek portalu np: wp, onet, tlen lub google Mon cheri 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×