Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gerwazy.Malinowskii
Dzisiaj jakis zjazd zakompleksionych na kafe czy jak? :-D Ja sie dobrze bawie czytajac te wpisy :-D :-D :-D Owszem, owszem, chodzi o patriotyzm. A mianowicie o jego odmiane: slepy patriotyzm. Nie podba mi sie ani w wydaniu Niemieckim z 39 roku ani w wydaniu Polskim z 2013 roku. *Rezerwuje prawo do wlasnej opinii na kazdy temat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka wątku
MIałam nie pisać, ale nie wyrobiłam. A ja Ci dziękuję Gerwazy z Twój wpis. Tylko utwierdził mnie w tym, co widze wkoło. MIeszkam w Polsce, kocham ją, ale coraz bardziej mierzi mnie mentalność Polaków. NIe zmieniliśmy się nic od XVII wieku. To samo zaślepione sobą zaściankowe myslenie. Stawianie siebie na piedestale i wieczne nasze 40 i 4.. Nam sie nieodmiennie wydaje ze jestśmy tym Chrystusem Narodów. A gucio! Jestesmy tylko małym, zaściankowym kraikiem, gdzie ludzie uwielbiają dyktować innym jak mają żyć, gdzie każdy uważa sie za eksperta od wszystkiego, a tolerancje mamy taką jak Amerykanie w XIX wieku. W d***e bylismy i gówno widzieliśmy, ale uważamy się za wyrocznie. Mierzi mnie nasz patriotyzm jak z Powstania Styczniowego, wiara w spiski, tajemne katastrofy i w to, że wszyscy są przeciw nam. NIe mozemy pojąć, że inni ludzie mają takie same prawa jak my i mogą mieć inne spojrzenie na tą samą sprawę. I dlatego dla dobra moich dzieci (pisze to z pełna odpowiedzialnością) wyjadę stąd. Żeby moje dzieci były obywatelami swiata, ni zaścianka!! Dzieki Gerwazy i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskii
Alez to zalosne jest kiedy ta sama osoba pisze pod paroma postaciami :-D Nie moglabys chociaz kolezanki zaprosic? :-D :-D Owszem, moge powiedziec wszytko co mi sie podoba. I mowie to zazwyczaj w swoim imieniu. Wyrazam swoje zdanie (ktorego nikt czytac nie musi) i nikogo nie obrazam. To tak jakby twierdzic, ze obraza sie Wlochy kiedy mowisz, ze nie cierpisz makaronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej troche wczesniej w domu :) a i tak na pysk padam ! X 26 latka czytasz jeszcze - czasem test wychodzi pozytywny nawet gdy poziom hormonow spada , gdyz ciaza nie rozwija sie dalej , troche trwa nim poziom spadnie na tyle by nie pokazywac sie na tescie! Bywa tez , ze kobiety maja na poczatku ciazy jakies krwawienie . Sens ma tylko i wylacznie wizyta u llekarza , bo to sprawdzic , inaczej zostanie Ci metlik w glowie ! X Dziewczyny zawsze jak nie widac postow zmienic ostatnie cyfry w linku na te ktore wystepuja na stronie z ulubionymi topikami jako ilosc wypowiedzi , u mnie zawsze widac wtedy co trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowska , jestes jaka jestes , tu jest miejsce dla wszystkich i pisac kazdy moze , co mowie Ci jako wredota zazdroszczaca wszystkim dobr materialnych i klamca nie zyczacy innym ;) Ja poprostu nie otwieram Twoich linkow , co by mnie pieron nie szczelil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymałam kciuki za Was, ale teraz już rozumiem dlaczego ludzie uważają ze jest czas na rozmnażanie i jest czas na to by już zostać babcią a nie matką - właśnie na przypadku osoby Gerwazy.Malinowski stewierdzam, ze wiek 40 MOCNO plus - jest to czas kiedy człowiek zaczyna marudzić, wymyślać. Nie każdy, wierzę e to że i ja taka nie będę. Ale Gerwazy.Malinowski - zapatrzona w siebie, rozkapryszona, chwaljąca się na każdy kroku stopniem zapożności cwana lisica. I am sorry, ale może Bóg wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka tak po cichu , to nie mam nic przeciw dziewczynce , bo w piwnicy sterty rzeczy a wszystko w kwiatuszki i z kokardkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Normalnie jest strasznie zimno.Kojarzy mi się z tą pogodą piosenka Mannamu "Wyjątkowo zimny maj" brr.Mon cheri dzięki za radę co do zimnych stóp.Dziś znów z nimi walczę-nie pomagają nawet skarpety frote.Do tego jakaś płaczliwa jestem dziś.Wzruszam się głupotami. Taida spokojnie da się pogodzić pracę i wychowanie dziecka.Fakt ja wróciłam do pracy jak mała miała 1,5 roku i na początku łatwo nie było ale po miesiącu spokojnie wszystko ogarniałam. Mon cheri Ty nic nie piszesz jak się czujesz.Wiesiołek też się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko jakies przeczucia mam , ze male sie dalej nie rozwija ,a ja widze zawsze wszystko w ciemnych barwach , nie chce tu schizowac , bo juz raz swoimi nerwowymi wyskokami posialam panike i zostalam objechana , co w sumie dosyc przezylam , bo hormony i bez tego robia sieczke z mozgu . Po prostu czekam na srode i staram sie nie myslec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkass Was prześladuje
Tu przyszła jędzowata Stokrotkass i się dziewczyn uczepiła bo na sąsiednim topiku już ją zdemaskowały jak pisała pod różnymi nikami. Nie dawać sie zołzy, Biest załatw te durne wpisy na cacy. Gerwazy do boju z kołtuństwem, bo skuteczna jesteś. Kibicuję Wam wszystkim nie dawać się frustratkom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskii
Mon Cheri, O jakie linki chodzi bo za rusz nie kojarze o co chodzi? :-D x Liczylam na to, ze jak podbijemy pare stron do przodu to kafe sie naprawi ale u mnie nadal nie widac ostatnich postow :( Musze zmieniac numer strony na gorze zeby je zobaczyc. x Wyslali mi liste badan z Colorado, ktore maja tam zrobic na one day workup i na razie wyglada to standartowo. Tyle, ze widze, ze sa dosc dokladni. Robia te testy u wszystkich zanim wogole zaczna IVF. Na sam poczatek: Day 3 hormones Baseline ultrasound/Dopplers Hysteroscopy Communicable disease screening Sperm Chromatin Assay Semen analysis and antisperm antibodies APA panel TSH i Free T4 CBC Varicella and Rubella titer Blood Type and antibody screen Vitamin D level Prolactin level Pap Cytology and annual physical Mammogram baseline Czasami wymagaja rowneiz: Hysterosalpingogram Beta-3 integrin Karyotype PCOS labs x Sprawdzalam Lufhanse, lataja bezposrednio do Denver :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ..dajcie spokój już z Gerwazym, a dlaczego to niby miała nie napisać o swoich odczuciach...tak to wszystko widzi, bo w większości tak to wygląda, my jesteśmy związane z Pl emocjonalnie mamy tu rodziny, prace, wakacje, a czemu ktoś kto mieszka za granicą miałby się zachwycać akurat Polską. Ja też dużo czasu spędziłam w bardzo cywilizowanym kraju europy i od tej pory tez nie mam zbyt dobrego zdania o tym co się dzieje w Pl. To nie jest wątek ideologiczny przecież. Ja już kończę tą bez sensowaną dyskusję na ten temat, a my w Pl najbardziej lubimy jak ktoś jest biedny i narzeka, a jak ktoś ma wysokie poczcie wartości to zaraz, że się chwali i wywyższa, jak dla mnie czasy gdy nie wypadało dobrze mówić na swój temat raczej minęły..... Taida jakby co możesz unikać takich spotkać przecież, w rodzinie M tez tematy tylko kto ile ma dzieci, brat M ma dwie dziewczynki i na rodzinnym spotkaniu cały świat kręci się tylko wokół nich, każdy ma je podziwiać i tylko na ich tema rozmawiać,a mi jest przykro wtedy....szwagierka tez ubóstwiana jest na to konto, a to, że w życiu nie przepracowała nawet godziny i edukację zakończyła na liceum też się nie liczy, w tej rodzinie wartość kobiet postrzegana jest przez pryzmat urodzonych dzieci. A to, że ja pracuje całe życie, szkole się podnoszę kwalifikacje jest niezauważone w ogóle, no może wtedy gdy jestem wszystkim potrzebna do pomocy przy załatwianiu urzędowych spraw. Ale się rozpisałam.........od razu widać, że mam PMS i hormony szaleją;) U Was też tak leje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego chce sie na jakies mmoze 2 moze 4 tyg pozegnac. Gerwazy ich muss leider den jenigen Recht geben und nein , ich habe das nicht geschrieben.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cher ja bardzo dobrze Cię rozumiem.Zapewne też bym miała czarne myśli.Kobieta która raz straciłam maleństwo zawsze będzie czuła niepokój.Trzymam jednak za Was kciuki.Wierzę że teraz już będzie dobrze.Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Może się uda.... o Coco ja tez napisałam długi i zeżarło..... o Mon cheri ja nie rozumiem albo wydaje mi się, że rozumiem tylko nie wychodzi nie mogę wbić żadnej cyfry tzn zmienić. Zajrzałam na 40 - tkę wbijasz się tam kochana i nas opuszczasz, będziemy płakać jak nic o Co do 40 - tki i ostatniej wojny na tamtym topiku to dawno nie wchodziłam, poczytałam i moje wrażenie takie, że nie mogę się nie zgodzić z niektórymi wpisami, świeża krew tam potrzebna, brakuje fajnej wymiany zdań jaką wcześniej można było poczytać teraz to na zasadzie mentorstwa ale to oje zdanie o Gerwazy cieszę się,że moja propozycja Bistro przypadała do gustu, prawda jest jedna bez wódki i zakąski w naszym kraju nie da się żyć :D he,he Trochę pojechałaś z gumakami, łysymi i trzecim światem ale mam nadzieję,że to ostatni raz ;) Mi osobiście większość facetów się podoba tzn. nie ma znaczenia czy łysy, wysportowany, gruby czy chudy :p gumaki też noszę bo kupiłam na wyprzedaży (kosztowały 500 zł a ja dostałam je za 150 zł) no i jak nie skorzystać!? i jak się nie lansować, tak to już jest moi kochani piszący i podczytujący każdy ma prawo do swojego zdania, wyrażania opinii czy własnego gustu. o Jedynie na co chciałabym zwrócić uwagę, patrioci zawiedli Mila - Polska!!! z wielkiej litery, całuski. ;) o Mam nadzieję,że wreszcie pójdzie ten mój post, aaaaa Biest?? masz doła? przytulam. o Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huurra!!! udało się to jeszcze sobie popiszę:) o Taida ło matko! cóż to za koszmar! ty lepiej unikaj teściów zdrowsza będziesz kobietko. Generalnie Wam powiem,że tak naprawdę to człowiek zaczyna celebrować święto matki będąc dorosłym człowiekiem, wówczas masz tą świadomość.. będąc szkrabem - to raczej test dla partnera/ męża czy nie zapomni kupić kwiatów he,he, nastolatkom to generalnie no "może być" (przytulić się taki i ucałować to już nie da) dopiero dorosły zaczyna świadomie celebrować....dlatego głowa do góry i nie przejmować się kobietki:) o Mandarynko a który dzień cyklu u Ciebie? o Jola miłego weekendu, we wtorek to 13 dc będzie u Ciebie to może jeszcze nie pęknie pęcherzyk. o Karmi a ty na zwolnieniu jesteś czy normalnie do pracy biegasz? i jak twoje zdrowie, potwierdza się diagnoza? o Rachelo hop,hop o Tesso odpoczywaj kochana:) o SM smutasku, pisz co u Ciebie. o Coco doczytałam 10 kg??? Jesteś wielka , podziwiam bo ja zmusić się nie mogę do diety, nawet pomyśleć o niej mi trudno a co dopiero skompletować i się trzymać wytycznych.Napisz naprawdę, może i ja wreszcie skorzystam bo musiałam ubranka o rozmiar większe kupić;) o Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ivanka:) U mnie dziś 25dc i już miałam różowawe plamienia więc się wstrętna @ rozkręca.Tak więc znów zacznie się kolejny cykl złudnych nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tez chwilowo pożegnam.Widze,ze wyrazajac moje subiektywne odczucia otworzyłam jakas Puszke Pandory co do niczego dobrego nie doprowadzilo.Pisze tutaj,zeby milo spedzic czas,zrelaksowac się,pozartowac i poczuc sie lepiej.A poczułam się paskudnie jak jakiś odrzut czy tez podgatunek i jest mi z tym zle.Dlatego nie mam ochoty więcej narazac kogokolwiek jak i samej siebie na niefajne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco ❤️ co ty? Kobieto! Bardzo dobrze,ze napisałaś i nikt Ci nie ma tego za złe.Mi np. podoba się,że jesteśmy otwarte na tyle aby napisać do siebie bezpośrednio a nie pod pomarańczowym wpisem, bo to dopiero ma sens. I dobrze każda ma swoje zdanie, gust, upodobania.Głowa do góry i patrz na chmury :D nie chowaj sie do dziury- ja uwielbiam twoje poczucie humoru i teksty. Pamiętaj, trzeba na nas wszystkie brać poprawkę SKS ;):p no nie? przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskii
Coconut, napisalas co myslalas szczerze. Ja tez napisalam co myslalam szczerze. Kazda z nas napisala swoja opienie. Na tym polega dyskusja wiec nie ma co szat rozdzierac, rzucac zabaek i isc do domu. x Przykro mi, ze odebralyscie moje wrazenia z Warszawy jako wypowiedzenie 3 wojny swiatowej Polsce. x Iwanko, Na Boga nie moge zrozumiec o co chodzi z tymi gumiakami :-D To tez "be" i obraza Polska wrazliwosc??? Zauwazylam (i ja i moj M), ze duzo dziewczyn chodzi w takich kaloszach jak oficerki. Poniewaz sama mialam takie kalosze gdy wychodzilam z psem rodzicow to wiem, ze noga sie w nich poci chocby nie wiem jak byly dobrze zrobione. Napisalam to jako obserwacje "widze, ze jest moda na kalosze..." x Chrsyte Panie, to jest atak na Polske? Za pomoca gumiakow??? :-D I to nawet nie moich wlasnych??? :-D x Dobra, oddaje pole do popisu prawdziwym patriotom. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskii
Gdybyscie mnie chociaz ostrzegly, ze Polska tozsamosc narodowa sklada sie z ogolonych glow, prawa do noszenia gumiakow oraz spania na przelezanym, niewygodnym materacu w "luksusowym" to na pewno wstrzymalabym sie z moimi komentarzami. A tak masz! Mea culpa. :-D x Jest jakas tajna lista, ktora wyszczegolnia czego jeszcze "nie wolno" w Polsce zauwazyc? x Kto by wogole na to wpadl, ze mozna gumiakiem trafic prosto do Polskiego serca??? W najsmielszych marzeniach nie wpadlo by mi to do glowy, ze luzne obserwacje z ulicy maja taka moc :-D x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gerwazy, to nie chodzi o POLSKĘ i Twoje opinie na temat kliniki (choć tam jest pewnego rodzaju puenta odnośnie Twojej osoby), tylko generalnie o Twój sposób pisania o sobie i swoim życiu od początku Twojej obecności na tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) 🌼 Coco kochana co Ty opowiadasz nawet się nie waż odchodzić czy milczeć nie ma się czym denerwować daj spokój ;) ❤️ Coco jak piszesz skopiuj sobie zawsze to co piszesz żeby nie stracić może uda Ci się napisać nam tą Twoja dietkę :P 🌼 Ivanko ❤️ no ze mnie taki smutasek nie raz mam takie wiesz ciężkie dni ale co poradzić trzeba jakos dalej przez życie iść mimo porażek i złych dni 🌼 Wiecie ja nie mam też tych nr stron na górze są na dole a jak daje nr końcowy to samo wskakuje na 1 i nie wiedzę postów żadnych ,które piszecie tylko te wcześniejsze ,a nie teraźniejsze dopiero dziś zobaczyłam szok :( nie wiem o co chodzi ...... 🌼 Mon cheri ty nie myśl źle staraj się myśleć pozytywnie wiem o czym mówię ale też wiem że ciężko jest żyje się z wizyty do wizyty ........Mimo wszytko trzymam kciuki i mam nadzieje że jednak wszytko ok :) 🌼 Pozdrawiam was serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co za wariactwo nie ma mego postu ani nie widzę zaś co piszecie no w mordę :( 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×