Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

No i świetnie dalej nic nie ma i nie widzę zaś postów masakra ja się załamię nie ma wpisu mojego .............. dziewczyny jak tak dalej będzie mulić to nikt nie zechce pisać no to wyprowadzić z równowagi może serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wyjazdu wielka doopa :( x Bo nie udalo sie wszytkich moich testow skoordynowac tak spontanicznie na piatek :( "goscie" sie uciesza :-D Znowu cos sie nie udalo :-D x M musi byc z powrotem w poniedzialek, po prostu nie ma wysjcia. W jego pracy to sie czesto zdaza, ze sa jakies spotkania bond holder albo akcjonariuszy i nie da sie tego przestawic :(Co prawda, dziewczyna w Denver na glowie stawala zeby na to jakos umozliwoc ale nie dalo rado :( Zwlaszcza, ze dowiedzialam sie ze oprocz tego one day workup (ODWU) I TAK musze tam przyjeach na testy w 3 dniu cyklu. Myslalam, ze musze im tylko krew wyslac ale okazuje sie ze sa problemy z miedzynarodowym wysylaniem krwi wiec musialabym tam i tak jechac znowu. x Mam wiec wybor. W przyszlym cyklu, znaczy w polowie czerwca moge jechac do Colorado na testy w 3dc i na ODWU (dzien cyklu 5 do 13) albo moge zaczac kolejne IVF w Wiesbaden badz Darmstadt... x M uwaza, ze na glowe upadlam zeby myslec o IVF w Niemczech i ze powinnismy do Denver leciec. Ja sama nie wiem...szkoda mi kolejnego cyklu na czekanie czy testy :( ... x Jezeli podejde w Niemczech do kolejnego IVF i bez badan genetycznych zajde w ciaze na przyklad z down baby to bedzie to koniec marzen, koniec wszytkiego :( A w moim wieku i z moim FSH to niestety istnieje duze prawdopodobienstwo takiego przypadku :( x Napisalam dzis M ze przyjelam dzis maksyme "follow the path of least regrets" x Niestety, zadne z nas nie ma krysztalowej kuli, co oznacza, ze nie wiemy ktora decyzja jest wlasciwa decyzja...dopoki nie zobaczymy wyniku. Biorac to pod uwage, wszytko sie kreci wokol "regret management". Ktora decyzje bede najmniej zalowac gdy ten cykl staran jest za nami... x Dlatego zdecydowalam sie opuscic ten statek :) Musze byc w 100% przekonana, ze dostaje najlpsza lekarska opieke, ktora jest mozliwa. Colorado CCRM jest jedna z najlepszych (jezeli nie najlepsza) klinika na swiecie. I jezeli bedziemy miec normalny embrionek to chce zeby byl otoczony najlepsza opieka przez najlepszego mozliwego embriologa i zeby sobie rosl i sie rozwijal w najlepszym mozliwym labolatorium o swiatowym standarcie. x Podejmujac decyzje zeby isc naprzod ze zdecydowanie bardziej droga ale tez bardziej renomowana klinika, odczuwam nowa nadzieje...Moja klinika w Wiesbaden byla ok ale ten process jest wystarczajaco trudny bez dodatkowych watpliowsci i niepewnosci....Po prostu, na koniec dnia, mam uczucie gdzies gleboko na dnie zoladka, ze jezeli zostane tu gdzie jestem to nei daje ani sobie ani naszym embrionkom najlepszej szansy na sukces. x M cudowny...ugotowal nam kolacje, gra na gitarze caly wieczor i przenosi wino z piwnicy. Zakochal sie w filmie o Dzemie i teraz gra rozne kawalki z tego okresu :-D Przezyj to sam... Nauczyl sie sam zdolny cholernik plynnie Polskich slow piosenek i spiewa: przezyj to sam, nie zamieniaj serca w twardy glaz poki jeszcze serce masz...Ech, piekny wieczor a M bije rekordy ❤️ Kruszynka mialaby niesamowicie cudownego tate ❤️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"goscie" sie uciesza smiech.gif Znowu cos sie nie udalo smiech.gif: nie schlebiaj sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie, nie radzę sobie z kafeterią nie umiem odświeżyć strony, nie kumam instrukcji gościa która podpowiada jak zmienić cyferki, u mnie kapa z monitoringiem nie mogę iść we wtorek bo - dowiedziałam się właśnie że dyrektor zwołuje konferencje nadzwyczajną - ech co za pech, we czwartek to będzie 16 dc chyba za późno na monitoring, nie wiem co robić czy przełożyć wizytę z wtorku na czwartek czy dać sobie spokój w tym cyklu, ale jestem wkurzona, pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech 700 i brak nadziei na ciąże, może na 1000 się której z nas uda, Mon cheri , Karmi - myślę o was i trzymam kciuki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj po pracy wyjeżdżam do rodziców, ech muszę psychicznie odpocząć - bo psychika mi wysiada, liczę na ładną pogodę, pozdrawiam do usłyszenia po długim weekendzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, niekumate jestscie :P teraz ostatnia strona tego tematu ma w linku, na koncu cyferki : 20970 Kasujecie "70 " a wpisujecie inną liczbe, wiekszą o 10, 20 np. Czyli wpiszcie sobie 20990 i ENTER. Widac wszystko, zapewniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskii
Czy slyszalyscie o takich jagodach z nad Amazonki, ktore sie nazywaja Acai Berry? Podobno maja duzy wplyw na plodnosc. Robia w jednej klnice w Stanach teraz na ten temat badania, uzywjac ich jako dodatkowego suplementu przy IVF. Mysle, zeby wyprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och , Gerwazy, znowu blad ! Czy ci sie uda czy nie, obchodzi mnie dokladnie tyle ile notowania Dow Jones z 14 marca 1907 roku, czyli nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D :-D :-D Malinowska, dorobilas sie wiernej fanki! Kobiecina nie ma nic innego do roboty tylko pod roznymi wcieleniami komentowac twoje wpisy :-D :-D :-D Nie obchodzisz jej nic a nic :-D Wlasnie widac! :-D Szkoda zeby takie mendy rozwalaly topik. Duzo sie od was dowiedzialam. Piszcie dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu piszę po raz pierwszy, więc tym gościem znanym nie jestem, ale podczytuję i widzę że Malinowski..ma coraz mniej fanów, nawet stale bywalczynie odpisują wszystkim tylko nie jej. Daje do myślenia, czy nic a nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie-kolezanko z 15 :06, czytaj ze zrozumieniem. Pisze wyraznie, ze nie obchodzi mnie czy Malinowska bedzie w ciazy , czy nie. Natomiast obchodzi jej nowobogacke traktowanie innych. Dlaczego ? Bo szanuje i siebie i innych . Gosci jest tu znacznie wiecej. Slepcem musi byc ten kto nie widzi roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D :-D :-D Jak to pieknie widac jak kogos zawisc zzera :-D :-D :-D ale ukrywa to pod przykryciem swiatobliwego oburzenia :-D :-D :-D Do twojej wiadomosci, jezeli nie zauwazylas to dzieki tobie dziewczyny nie pisza wcale i do nikogo. Zasmiecasz tylko topik swoja zolcia i zazdroscia a nic nowego nie wnosisz. Nie widze zebys na temat cokolwiek napisala. Tylko cie zawisc ponosi i zolcia plujesz. Znudzilo sie na ciazy po 40-tke i tu przylazlas medzic? tam tez malo topiku nie rozwalilas to teraz tu macisz? Nie martw sie, twoja wredota wroci do ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coconut 2009
Acai berry pije od dwóch miesięcy i bardzo mi smakuje.Mysla ,ze w pewnym stopniu ma wpływ na moja stopniowa utrate wagi i obnizenie ciśnienia.Z plodnoscia jak wiadomo u mnie bez zmian ale po dwóch miesiącach trudno przesadzac o sukcesie czy tez niepowodzeniu.W tamtym roku brałam kapsulki z acai berry i ogolnie czułam się po nich nieco ozywiona choć naleze do osob,powolnych,ktorym się nigdy i nigdzie nie spieszy.Mam zamiar się tego trzymać bo jeśli nawet nie pomoze na plodnosc to na pewno nie zaszkodzi.A może jakas zmarszczke niechcący wygładzi bo wpływa tez pozytywnie na wlokna kolagenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te acaie tez lubie w formie soku z jakiegos linku o oczyszczaniu organizmu ,lubie kwasiolki , czy ma wplyw na plodnosc ??? Moze ! X Ja po lekarzu : Male uroslo - taraz ma 1,3 cm. , mozna bylo zauwazyc jak sie rusza ;) - to znaczy ruszanie jest umowne , nie machalo lapka , bo lapki dopiero sie odzielaja raczej - jak sie trzesie ;) , co podobno dokladnie odpowiada wiekowi ciazy . Obecnie termin przybycia -oficjalnie 10. 01.14 ;) X Problem mam z praca , ledwie daje rade , ale nie chca mnie w domu zostawic - jestem zdesperowana , bo wiekszosci zeczy ktore robie , robic nie powinnam :( X Dzieki wam ogromne za kciuki - narazie skutkuje :) X Malinowska - nie wydaje mi sie by nastepne podejscie w niemcach mialo duzo sensu , patrz poukladac wszystko w nastepnym miesiacu ! Pisalam , ze nie otwieram podawanych przez Ciebie linkow hoteli i restauracji , tak samo jak unikam ogladania programow o bogatych ;) , wtedy moje tanie wakacje robia mi ogromny Spaß ;) X Coco dobrze , ze dalej jestes , napisalam ze cenie to , ze piszesz tak jak odczuwasz .... bardzo by mi Cie brakowalo ! X SM dzieki - eh juz 8 tydzien :) X Jolka ja z moja panna to bardzo zadowolona jestem , a bez jaj , prawie wszystko w piwnicy jest baaaaaaardzo dziewczece ;) X Ivanko zaraz po corce chcialam drugie dziecko , a szlo nam bardzo tak sobie , wiec bylo logiczne by wszystko zostawiac , potem nie bylo komu podarowac , zreszta bylo szkoda , bo rzeczy naprawde przesliczne sa , wszyscy sie zawsze zachwycali jak slicznie byla ubrana:) , mam dobra reke do doboru ubran ;) A jesli chodzi o starania - przestalam wiele miesiecy wczesniej tego pilnowac , mialam tez duzo na glowie ze zmiana pracy , walka o zalegle pieniadze , domniemana meno ;) , sex byl zawsze przypadkowy , jak ochota byla , czasem codziennie , czasem z 3 tygodniowa przerwa , a male zrobilismy , na 100% we wtorek 23 kwietnia okolo 4.30 rano . I absolutnie nie byl to sex zamierzony ;) X Karmi z pechem tez jest do 3 razy sztuka - wiec masz to za soba - teraz to moze byc juz tylko lepiej !!!!!! X Pozdrawiam kogo nie wymienilam , wybaczcie : zmeczona i strasznie zapominalskam ostatnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) 🌼 Coco a gdzie kupujesz te suplementy Acai berry??? w aptece czy gdzie ???Może sobie też sprawię skoro one są nie szkodliwe a mogą pomóc...... 🌼 Mon cheri jak tam po wizycie napisz od razu bo cały czas myślę o Tobie ;) i bobasku :P 🌼 Wisiołku mamuśko czemu nic nie piszesz jak się czujesz co u ciebie i Zuza oczywiście również milczy ........ :( 🌼 Pozdrawiam was serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, wspaniałe wieści:)Tylko z tą pracą pokombinuj....i czaruj, żeby na nas też przeszło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mon cheri anie mówiłam że będzie ok ;) wyminęłyśmy się postami ;) ciesze się bardzo oby tak dalej ;) bobasek ślicznie rośnie więc do stycznia czekamy na powitanie maluszka ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri tak się ciesze,ze z maluchem wszystko dobrze:DMnie tez by było przykro gdybys zaprzestala pisania albo gdzies uciekla bo odczuwam z Toba silna wirtualna wiez:PMartwi mnie natomiast Twoja praca,domyslam się,ze jesteś megaobowiazkowa ale praca to tylko srodek do osiagniecia celu.A Twoim celem jest teraz ten malenki 13mm chłopczyk,na którego trzeba mieć oko,zeby pięknie rosl az do stycznia:)Podrzuc mi trochę swojej roboty,jesli potrafie wykonam ja za Ciebie w podskokach i z przytupem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz cos więcej nasmaruje ale golabki robie i musze przypilnować a juz nie mam sily bo z dwóch kapust zrobiłam.Zajechac się idzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oto moja obiecana dieta,zadna rewelacja bo sama ja sobie narzuciłam po roznych metodach prob i bledow:P Kazdego dnia zjadam: jedno jajko, 150g białego sera lub twarożku, dwie kromki ciemnego pieczywa lub razowa buleczke, 200g czegos mięsnego,najczesciej indyk albo piers kurczaka wolowina lub ryba również wedzona,tunczyk z puszki albo kilka plasterkow chudej wędliny, duzy pomidor,dwa ogorki kiszone lub małosolne,sredni swiezy ogorek sztuk jedna:P porcja warzyw;marchewka,kalafior,brokul albo kapusta czy tez buraczki,dowolnie surowka, na parze,z wody w zaleznosci od checi w danym dniu, porcja owocow,nie przepadam za nimi,chyba,ze w wypiekach:Pwiec w moim przypadku jest to zazwyczaj jabłko.kilka truskawek lub 3 KWASNE MANDARYNKI(pozdrawiam kochanie)czasami banan, kubek maślanki lub kefiru lub jogurtu,jesli jogurt jest z owocami to pomijam moj dzienny przydzial owocow z wielka radoscia:P Z dodatkow; lyzka stolowa smietany 12%,lyzeczka od herbaty majonezu lub musztardy.lyzeczka Benecolu do smarowania,zero soli ale dużo pieprzu,papryki ,imbiru i curry,lyzka oleju sezamowego lub z pestek dyni,teraz kupie lniany dla urozmaicenia, Pije 3 malutkie filiżanki kawy dziennie,ale takie naprawdę mini mini,duzo wody,zielona herbate,herbatki himalajskie i inne paskudztwa,zrezygnowalam z mojej ukochanej czarnej herbaty:( Tygodniowo wypijam ok 2 litry soku ze swiezo wyciskanych warzyw lub owocow i jedna butelke czerwonego,wytrawnego wina:P Z powyzszych produktów preparuje sobie posiłki w sposób elastyczny tzn jeśli zjem dwa jajka to zjadam mniej sera,jasli zjem więcej sera to obcinam przydzial mięsny,nie ograniczam się jedynie jeśli chodzi o warzywa no ale w końcu ilez tego można zjeść:O Jeśli tłuszcz wykorzystam do jajecznicy to sorry gregory ale kanapeczki jem suche itp. tak sobie kombinuje. Jeżeli czasem popelnie grzech w knajpie to na drugi dzień mniej jem a więcej przyswajam plynow. Sytuacja jest jasna i klarowna;jesli jutro zjem dwa golabki a zapewne zjem,to pojutrze gloduje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri super że wszystko w porządku,trzymam za Ciebie kciuki cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri teraz już całkowicie oficjalnie gratuluję ciąży, super, że maluszek dobrze się rozwija, ale Ty pewnie całą ciążę bedziesz się martwić jak Cię znam. U mnie limit nieszczęść nadal nie wyczerpany ja podałam tylko kilka przykładów, bo takich historii mam po kilka na dzień, nie wiem kiedy to się skończy i o co chodzi:( Jutro robimy grila jak bedzie pogoda, ale jakoś nic mnie nie cieszy, wiedziałam, że to lato bedzie dla mnie bardzo smutne, muszę sie pogodzić, że nie będę miała już dziecka i jakoś powoli to zaakcetować, mam tylko nadzieję, że jakoś to przejdę. Coco dzięki za dietę bardzo zdrowa:) a co z pokusami? Gerwazy czekaj na nstępny cykl, nie ma co chyba się wysilac z invitro u Ciebie, lepiej oszczędzaj komórki.Fajny Twój M. NO to dobranoc i pozdrawiam wszystkie. Biest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×