Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rachelo powodzenia:) Myśl pozytywnie:) Ja też już po kawce, ale zastanwiam się nad drugą...hm... takie cudne słońce świeci, chociaż u mnie znowu śniegu nawaliło, br.br...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komp miał zwiechę i post poszedł dwa razy :( SM czytałam wczoraj o Twoich problemach... Myślę, że nie jestem osobą, która powinna udzielać porad na temat związków. Tylko dlatego jestem szczęśliwa, bo trafiłam na właściwego mężczyznę - takiego miałam w końcu farta w życiu :) Jedno mogę napisać, jeżeli jeszcze masz wątpliwości, to może warto spróbować coś naprawić. Ja w moim poprzednim małżeństwie nie miałam żadnych złudzeń, że coś może się zmienić na lepsze i podjęłam bardzo trudną decyzję o rozwodzie. Nie sądziłam wtedy, że jeszcze kiedykolwiek będę chciała ponownie wyjść za mąż. Wtedy marzyłam tylko o tym, żeby żyć z dziećmi w spokoju. Z perspektywy czasu uważam swoją decyzję za jedną z najwłaściwszych jakie w życiu podjęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - wiosna już idzie z zachodu. U mnie w ogrodzie zakwitły przebiśniegi i jeden krokus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cudo Rachelo! a u mnie na pólnocnym - wschodzie wszystko przysypane jest białym puchem... czyli u Ciebie już wiosna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) U nas słoneczko nawet fajnie niby 2st ale miło jest ;) wczoraj wieczorkiem M mnie przytulił ;) i spaliśmy razem od jakiegoś czasu pogadaliśmy sobie troszkę zobaczymy co będzie dalej ;) mam nadzieję że jakoś wszystko się ułoży..........pożyjemy zobaczymy pozdrowionka dla was :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się SM, że jesteś dzisiaj wesoła. Zaświeciło dla Ciebie słoneczko - i dosłownie i w przenośni. Powodzenia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM :) powodzenia Stefanio napisz co tam u Ciebie cały weekend Cię nie było... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela!!! jak bym czytała swoją historię,tyle,że ja obecnie nie jestem żoną:) ale szczęśliwa z ukochanym i dziećmi:) decyzja o rozstaniu z mężem jest jadną z lepszych jakie w życiu podjełam... SM życzę Ci naprawdę naj.. wiem jak się człowiek potrafi męczyć w nieudanym związku:( a radzić nie mogę, bo każdy musi sam podejmować decyzję co dla niego najlepsze. Dzisiaj się mobilizuje i na fitness idę wieczorkiem:) ciekawe czy dojdę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem drugi raz (i ostatni) mezatka. Tez jestem szczeszliwa ze jestem z moim najlepszym na swiecie mezusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanjo ty na bóstwo się robisz jak nic:) czerwone rurki, dentysta, fitness. dziewczyny Wiosna idzie!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny drogie ja wiem ze sama muszę swoje życie pookładać dojść do jakiś wniosków że nikt nie zrobi tego za mnie ale nie raz potrzebuję z kimś pogadać tak wiecie od serca poprosić o rade czy chociażby żeby ktoś wysłuchał to pomaga ;) nie myślcie o mnie źle ale ja tu gdzie mieszkam jestem sama nie mam nawet koleżanki a osoby co tu mieszkają nie nadają się na bliższą znajomość i jak już kiedyś pisałam są starszymi osobami w wieku moich rodziców......... pozdrawiam i dziękuję wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM pisz, po to tu jesteśmy, żeby sobie pogadać,poradzić,pośmiać,popłakać,pomarudzić,ponarzekać,pochwalić,powspierać... Ivanka no właśnie te kupione rurki zmusiły mnie do tego fitnessu:):), bo na wdechu cięzko caly czas chodzić:):) co do dentysty to BOŻE JAK JA ZAZDROSZCZE dziewczynom pięknego uśmiechu:( z bialymi pięknymi ząbkami...ja ja wyciełam orła jako dziecko na rowerze i straciłam jedynke, to teraz ech.... Prinzesska widze,że nas tu nie mało - kobietek z odzysku:) Może któraś polecić jakąś fajną książkę??? romanse odpadają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o czytanie to ostatnio zaniżam średnią krajową. Ciągle czuję się śpiąca i jak tylko książkę otworzę to zasypiam ;) Ale ostatnie co czytałam to 7-tomowa "Mroczna Wieża" Kinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprosiłam rano na kawkę i .. musiałam wyjechać :( ale pierwsze po powrocie co zrobiłam, to zaglądam do Was!!! dzięki Ivanka za pamięć o mnie :) wiosenny topik czas zacząć! głowy do góry, bo wiosną i latem marzenia się spełniają!! ja posiałam na parapecie już bazylię , i rucolę, a na kiełki rzodkiewkę. TAK MI SIĘ WIOSNY CHCE!!! no i jeszcze odchudzanko, koniecznie bo większość ciuchów wiosenno- letnich w rozmiarze mniejszym od obecnego :( Rachela zazdroszczę pierwszych kwiatów w ogrodzie... a tak w ogóle to czekam na @, i robię przerwę w piciu ziółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam już nasiona, na początek posiałam do doniczek seler, pora i korzeń pietruszki. Później przesadzę do gruntu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o zęby, mam koleżankę nauczycielkę która zwróciła uwagę kiedyś 8 latkowi, żeby nie biegał po korytarzu bo sobie zęby wybije, na to ten mały, cytuję dosłownie : " zymby paaaani jokie zymby " po czym uśmiechnął się szeroko i ukazał się jej oczom rządek spróchniałych , czarnych , krzywych pieńków bo zębami nazwać się tego nie dało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zepsuł mi się zamek w dżinsach.. :( bo były przyciasne (wstyd). A ja zamiast się odchudzać kupiłam sobie nowe spodnie i sweterek... Właściwie mąż mnie zabrał na zakupy bo dostał roczną premię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra poniedziałek już prawie zaliczony. Dziewczyny jaka wiosna u nas dzisiaj śnieg pada, nawet nie chce mysleć o wiośnie dopóki nie schudnę, jak ja się ludziom pokażę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre Rachela z tym zamkiem w spodniach, znam ten ból! ja się zawzięłam na dobre, goście wyjechali, i jestem na diecie od...tygodnia :( ale potrafię się sprężyć, zawsze mi się udawało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny udało mi sie wreszcie przygotować to szalone ziele, mieszałam w miednicy naprawdę:) Ale całość idealnie zmieściła mi się do platikowego pojemnika na chrupki. No to zaczynam tą kuracje dzięki wam, bo mnie namówiłyście, ale zachodu to z tym było. Czyli jedną łyżeczkę zalewamy wrzątkiem i pijemy na noc? Ciekawe jak wrażenia, pewnie mi będzie smakowało bo ja lubię takie siankowe smaki i zapachy. A jeszcze lepiej by było gdyby przyniosło efekt:):):) Rachela nawet mi nie mów o pękających suwakach mi w kurtce pękł :( a najszczęsliwsza jestem w dresie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania ja też własnie zamieszałam taką a'la grecką tylko zamiast fety dałam ser dojrzewający w solance z Kauflandu rewelacja polecam!!! Miał byc fitness i duupa zbita pani akurat ma zwichniętą nogę i odwołali:9 jakiś pech łazi za mną czy cio?? będę musiała moje hula hop wyciągnąć i poskładac... Rachela ja uwielbiam Kinga, ostatnio czytałam "Pod kopuła", jedna z jego ostatnich i musze powiedziec,że super:) lubie też Grishama...chociaż jak dziewczyny z dawnego topiku weszły na ambicje to nawet Twardowskiego się czepiłam:) piekne wiersze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, dres jest dobry na wszystko...i nie widac jak się pięknie w nim tyje ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×