Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Karmi, pij ziółka, pij!!! no nareszcie!!! i opisuj wrażenia smakowe oraz jak na Ciebie wpływają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanjo ja polecałam ostatnio "Służące" Kathryn Stockett przeczytałam migiem w trzy dni tak mnie wciągnęło i żałuję,że to już koniec. Teraz czytam Stiega Larssona Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet - czytałam ostatnio o tym autorze dobrą recenzję w Wysokich Obcasach i spotkałam tą książkę to kryminał. Ja uwielbiam kryminały Sherlocka Holmesa i Agatę Chrisie mogę czytać codziennie:) Karmi ja to myślę tak: tu się zepnę, tam się wypnę i na wdechu jakoś dam radę w ciuchy się wbić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka mi nic nie pomoże.......wciąganie to było dobre jakieś 2 miesiące temu, a teraz już się nie da wciągnąć, muszę sie odchudzić:( zaraz ziółka parzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi kochana ja też zaraz zaparzam ziółka, a co do figury to nie ma rady: zaakceptuj siebie:) ja tak właśnie robię bo jestem zbyt leniwa na diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od wczoraj bole podbrzusza i glupia nadzieja podszeptuje ze to za wczesnie na napiecie i kaze jesc 3 sloiki ogorkow :(:(:( I tak wiem,ze @@@ za 3 dni bedzie.... Ja nie mam ziolek :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę piec w domu, bo sama zjadam póżniej:):) Mój M w pracy dzisiaj, szefuje na kuchni u konkurencji:):) pewnie zamiast fitnessu zafunduje sobie spacer po niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza z "Na Wspólnej" zaciachała właśnie włamywacza kijem do golfa:):) te seriale mnie czasem rozkładają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei próbuję obejrzeć film na Polsacie...ale te reklamy zabójstwo senne, jeszcze nigdy nie dotrwałam na tym kanale do końca filmu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi - wiesz, chyba bedziemy razem wyprobowywac ziolka bo ja tez wlasnie od jutra zaczynam! musze tylko jutro rano odebrac z apteki to reszte, ktorej nie udalo mi sie dostac w zielarskim i dokladnie wymieszac haha i zaczynam! jestem bardzo ciekawa jakie beda efekty i w ogole, jak sie bedziemy po nich czuly. I meza tez zagonie do picia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ksiazek, to ja tez jestem w trakcie czytania?? raczej sluchania, Stiega Larssona "Mezczyzni, ktorzy nienawidza kobiet" , mam to jako audiobook, to moja pierwsza ksiazka do czytania i musze przyznac, ze mi sie odoba taka wersja. A sama ksiazka bardzo interesujaca, mysle, ze warta polecenia... choc masa nazwisk do zapamietania haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, ja juz wczesniej pytalam, ale nikt mi nic nie doradzil oprocz "plastra na pysk" haha, wiec probuje jeszcze raz bo widze, ze tez Was ten temat zajmuje :), co robicie zeby sie troche odchudzic? moze macie jakies rady bo ja ostatnio nie moge sobie ze soba poradzic, jakos za bardzo sie rozeszlam na boki haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - ja sie musze przyznac bez bicia, ze juz w miedzyczysie widzialam dwie wersje tej czesci - wiem, najpierw sie czyta, potem oglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Drogie dziewczyny! prosze o porade! otoz... bralam tabletki antykoncepcyjne. W 3 tygodniu ich brania zapomnialam 2 tabletek ( dokladnie 17 i 20 tabletki ). Nie zastosowalam sie do ulotki i zrobilam przerwe. w 2 dniu przerwy bardzooo rozbolal mnie jajnik . Podejrzewalam owulacje , byla by ona 7 i 4 dni po zapomnianych tabletkach. lecz pytanie ... czy owulacja bylaby mozliwa? dodam , ze krwawienie z odstawienia wystapilio , lecz bylo troszke skapsze niz zawsze. Przerwalam tabletki akutalnie , poniewaz doszlam do wniosku , ze jesli mozliwa by byla ciaza , to nie chcialabym dziecku zaszkodzic stosujac nadal hormony. Teraz ciagle bola mnie jajniki , czesto jest bol intensywny , miewam zawroty glowy , bole glowy. Od domniemanej owulacji mineloby 9 dni. dziewczyny , co o tym sadzicie? czy ciaza jest mozliwa???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniko nie znam się na tabletkach, natomiast implantacja zarodka następuje po 6 dniach od owulacji a nawet do 12 dnia. Nie ma co gdybać, musisz poczekać , zrobić test i się dowiesz. Powodzenia. Tesso ja nigdy nie stosowałam diet. mam koleżankę ,która naprawdę miała dużą nadwagę i wszystkie diety powodowały efekt jojo. Teraz chodzi do dietetyka schudła 25 kg. I mówi mi, że aby racjonalnie chudnąć należy na początek jeść połowę tego co dotychczas np. zamiast całego schabowego 1/2, i połowę ziemniaków, surówki bez majonezu tylko na oliwie. Posiłek ostatni do 18.00 Herbatki ziołowe, zero gazowanych napoi, dużo wody mineralnej niegazowanej. Zero słodyczy i tak wygląda jej dieta. II etap wtajemniczenia to była rezygnacja ze smażonych potraw. Mam nadzieję, że coś pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ivanka - ja nie mam duzej nadwagi, ale jednak "cos" mi sie przyczepilo i nie umiem sobie z tym poradzic, choc zawsze jakos tam to zrzucalam. A teraz od jakiegos czasu mam problem z samozaparciem, zaczynam jakas diete, czy zmiane w jedzeniu i nic, nie potrafie tego przytrzymac...:( najgorsze sa dla mnie slodycze, uwielbiam je i to jest moja zguba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodycze ...wiem coś o tym:) ale wiesz wystarczy właśnie powolutku eliminować a w zamian owoce czy warzywka albo wodę. Tylko to takie trudne.....zawsze łatwiej tego cukiereczka niż jabłuszko czy banana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiaca_mamusia_30
smieszy mnie to ze jedna z drugo nie moze miec dziecka jałowe albo maz strzela slepakami to przez wodke papierosy ja mieszkam na wsi moj maz wchodzi na mnie co noc ale ja go ze siebie zrzucam zeby nie poszlo we mnie a rodze kiedy ja chce moglaby rodzic co rok ale robic nie bedzie komu wiec kombinuje sie a z was łamagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka , masz racje z dietą, całkowicie się z Tobą zgadzam! od siebie mogę dodać że schudłam kiedyś bo opychałam (!) się gotowanymi warzywami.mogłam żreć szalone ilości i chudłam :) a ja obejrzałam sobie teatr na TVP, Fronczewski i Pszoniak-REWELACYJNI!!! Anika , jest bardzo małe prawdopodobieństwo żebyś zaszła w ciążę.ale test ciążowy wyjaśni wszystko. dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!! Rachelka, trzymam mooocno kciuki żeby szybko nastąpił odzew w sprawie pracy! Dobrego dnia dziewczyny :) a u mnie wieczorem spadł śnieg, a teraz + 3 i pada :( do wiosny jeszcze trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Stefi, dzięki :) u nas też chłodno (nie patrzyłam na terometr) i deszcz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) U nas też nie fajnie już wczoraj sie zimno zrobiło a dziś śnieg pada na przemian i 0st nie miło Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! A u mnie szarowka, co prawda nie pada (jeszcze nie) , ale nie wiadomo co bedzie potem. Stefi - a jakie Ty warzywa jadlas ? i tylko warzywa caly dzien?! kurcze, tez bym tak chciala sie opychac... :) Milego dnia, choc szarego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×