Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosnazime?

bielizna termoaktywna

Polecane posty

Gość gość
nazwa tej marki to TERVEL wiem, bo takawą posiadam i sobie ją chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>No właśnie się zastanawiam nad kupieniem chłopakowi koszulki do biegania na dzień chłopaka, są w bardzo dobrych cenach, ale zastanawiam się czy warto. >>> warto, zdecydowanie warto juz przy pierwszej aktywnosci zobaczy roznice miedzy zwyklym t-shirt a bielizna termoaktywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makenmonroe
jedna z lepszych firm, nie najlepsza ale za to nie za droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonita
Dzięki za poprawienie mnie, od razu znalazłam więcej wyszukiwań w google :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, bielizna termoaktywna to jak najbardziej trafiony wybór, zapewnia doskonałą ochronę przed zimnem, głównie dzięki temu że nie przepuszcza ona powietrza, szczególnie polecam markę Brubeck, świetna jakość, a do tego całkiem przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się jeszcze zastanawiam nad tą marką TERVEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darass
najważniejsze, aby bielizna ściśle przylegała do ciała (była obcisła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam, ale głównie na stoku :) Tutaj są bardzo dobre ciuchy, właściwie każda marka jest świetna, choć ja, jako zapalona snowboardzistka, największym sentymentem darzę Burtona. http://supersklep.pl/odziez/bielizna-aktywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaRoz
Coś Ci się link nie wkleił chodziło zapewne o http://skimarket.pl znam kupowałam tam produkty tej polskiej firmy dobra jakość w/g mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartkomo
>>a ja się jeszcze zastanawiam nad tą marką TERVEL >> zdecydowanie polecam tą markę, mam już z niej kilka sztuk bielizny na rozne sezony i jest na prawde dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damą być
Gwinner bardzo dobry wybór. A tu gdzie podano bardzo korzystne ceny. Damska i męska - ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frutydka
Też mam dużo elementów bielizny od Gwinner. To nasza polska firma, tym bardziej jest ona atrakcyjna. Jeśli szukacie bielizny tej marki w promocyjnych cenach to polecam http://www.asport.pl/k/20/bielizna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja dziewczyny nie wiedziałam , że cos takiego wogole jest istnieje ) chetnie sobie kupie ta bielizne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie warto, to nie ściema tylko naprawdę wynalazek , kiedyś bardzo drogi teraz już przystępny. Każda szanująca marka sprotowa lub outdoorowa to produkuje. Asics, Nike, Adidas , Puma, Mizuno, Salomon , Craft. Z polskich producentów również jak ktoś poprzednio polecam Brubecka - jakość Salomona (przynajmniej) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brubeck jest dobry owszem ale drogi. pochwalam wybór bo to polska marka a swoich trzeba wspierać, tym bardziej jak są dobrzy. ale jest jeszcze inna polska firma a dużo tańsza- tervel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanakoo
W zasadzie jeśli chodzi o temat odzieży termoaktywnej to w Polsce dość mocno w ostatnich latach się to ruszyło. Powstało sporo nowych firm które na tym rynku działają i pod względem jakości trzeba przyznać, że Polscy producenci nie odstają od świata ani troszkę, dobrym przykładem może być firma Berens http://berens.pl/ dla próby jakiś czas temu zamówiłem dwie koszulki z długim rękawem i sam nie wiedziałem czego się za te pieniądze spodziewać, bo przeważnie kupowałem odzież znacznie droższą jeśli chodzi o termoaktywną, ale ostatecznie jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delloway
Jeśli chcesz mieć zawsze pewność, że wybrałeś dobrą bieliznę termoaktywną, wejdź na Sport-Guru.pl - tutaj są produkty najwyższej jakości, w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
A co powiecie o bieliźnie Shock Absorber z http://boutiquebielizny.com/ ? Nosicie ją? Słyszałam, że świetnie nadaje się zarówno do biegania jak i do normalnych ćwiczeń. Niedawno zaczęłam swoją przygodę ze sportem i chciałabym zainwestować w bieliznę najwyższej jakości by później nie płakać nad zniszczonym biustem. Będę wdzięczna za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
Ja do biegania zamierzam zainwestować teraz w hyperwarm flex. Czytałem opis na forpro i to chyba jednak nike to lepsze rozwiązanie niż podróby z allegro czy innych sklepów. Zważywszy, że od tylu lat się w tym specjalizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike chyba jest trochę przereklamowane, no i ceny mają zabójcze. Mój facet ceni sobie polskie marki, najbardziej chyba Terevel. Biega od wielu lat i to właśnie z tej firmy jest zadowolony. Za to mnie najbardziej podpasował ostatni zakup z militaria.pl - mianowicie koszulka termoaktywna z Fiord Nansen. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosaosa2
A Tervel to nie jest nowa marka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, to nie wiem kiedy powstała ta firma. Ale mój chłopak używa jej od ponad dwóch lat i zmieniać jej nie zamierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullita33
Jak najbardziej to działa i spełnia swoją funkcję, mam komplety na siłownie, mam też inne na zimę do biegania tutaj kupowałam http://ekskluzywna.pl/bielizna-sportowa-damska spory asortyment maja również dla panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam odzież termoaktywną firmy Magnum, oni produkują też dobre obuwie taktyczne, mam ich buty, dlatego zdecydowałem się na zakup. Można znaleźc tanio na bron.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×