Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Submag

Co zrobić

Polecane posty

Witajcie; Kiedyś jakiś czas temu mój brat z bratową pokłócili się z moim ojcem. Od tego czasu minęło już kilka lat z 3. Pomimo, iż brat z żoną normalnie kontaktuje się już z tatą ba nawet nie gardzi kasą od niego to jednak od tych kilku lat spędza wigilię z rodziną żony. Jest mi przykro bo chciała bym z nim z bratem spędzić wigilie. Niestety jego żona przychodzi do nas gada przyjmuje oczywiście kasę i pomoc od taty ale jak przychodzi wigilia to ze niby dalej pamięta kłótnie z tatą i twierdzi ze wigilii z nim nie spędzi. Jest to wykręt oczywiście bo poustawiała sobie wigilie raz ona raz jej siostra raz jej matka. Więc woli tak ....mój brat to niestety pantoflarz, który nie umie się postawić...W tym roku w wigilie będę zaledwie kilka tygodni po cesarskim cieciu i liczyłam ze spędzimy ją razem. Dowiedziałam się niestety, że oni w tym roku organizują wigilię i zapraszają "tamtą rodzinę" a tu nawet tacie nie zaproponowali.... NO I CO WY BYŚCIE ZROBILI ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlaban na kasę
dla brata i jego żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata ma za miękkie serce ciągle ich tłumaczy a zwłaszcza jego, że on biedny jest i nie ma nic do gadani.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×