Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Usunięcie chrząstki nosa

Polecane posty

Gość do porcelany
A wiesz cos o klinice w innych regionach,czy warto tam robić nos? W Poznaniu albo w Ars Plastica szczecin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefon - ale po co Ci to było, to mnie ciekawi. Przy okazji - miał może ktoś operację prostowania przegrody nosowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, polanica słynie na cały świat jesli chodzi o plastyke nie inwestowała bym kasy w inne kliniki jak juz masz płacić to dopłać te 2 tysiące i jedź tam do polanicy ja tez mogłam na miejscu sobie zrobić ale wolałam jechać tam ze swojej strony mogę polecić Ci mojego lekarza pierw jedziesz na konsultacje i uzgadniacie co i jak robi foty przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do porcelany
Wiem że Polanica zdrój jest dobra,na razie zbieram dane gdzie jeszcze.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do porcelany
Po wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym nawet nie pomyślałam, bardziej spodziewałam się próby ustalenia czy wyzwać mnie od starej panny (gdybym była po 30), czy od gówniary (gdybym miała mniej niż 21 lat) :D Z porcelany - dzięki, to mnie pocieszyłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki to wypadek co masz z tym nosem? kase z ubezpieczenia ciągnij i idz do polanicy a jeśli chodzi o pocieszenie- przegrode jak ustawisz to i tak za jakis czas ona moze sie zejsc na swoje miejsce ja np, po 3 mieciacach po operacji kichłam, i przegrode dalej mam krzywa ale oddycham jakos ale za chuja nie chce juz 3 operacji na nos im wiecej operacji na jeden narząd tym od pozniej gorzej funkcjonuje jak u jacksona- byl praktycznie jak martwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nosa Jacksona - on go na końcu podobno w ogóle nie miał...a ja bym tylko chciała mieć drożny nos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do porcelany
Niewielki ale na kase sie nie da,niewazne A z przegroda są szopki to wiem,bo kuzyn sobie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chodzi o nfz chodzi o np pzu co to za wypadek byl? ja kase ciągłam z pzu, sądziłam się z nimi 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby niekoniecznie - zależy co mnie szybciej zirytuje - myśl o operacji czy kolejny katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 50/50 ze katar zniknie jak ustawisz przegrodę ale za to może się pojawić problem z anginą albo z zapaleniem krtani i masz 50/50 ze przegroda się nie skrzywi z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do porcelany
Porcelana,a ciezko jest wybulić na przegrode kasę z Nfz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli i tak gra niewarta świeczki. Niby boli mnie to, że nasada nosa jest pęknięta z jednej strony (wypadek na WFie), ale jedyną osobą która o tym wie i tylko ja "widzę", a jak zacznę operować nos to może być dużo gorzej niż jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moorland - dokładnie, a wierz mi ból jest straszny mi przegrode nastawiali na żywca zaraz jak mnie karetka zabrała następnie naokoło oczu dostałam zastrzyki znieczulające ... i szyli na żywca a jak skończyli to dopiero mi zdrętwiał "nos" którego w zasadzie nie miałam możesz sobie tylko wyobrazić na nfd możesz sie zapisać w kolejke do polanicy do kliniki publicznej, 6 lat się czeka, z nfz możesz operacje wybulić tylko i wyłącznie jak ta wada zagraża twemu zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z porcelany - współczuję bardzo. Nawet sobie nie jestem w stanie wyobrazić jakie to uczucie kiedy składają Ci twarz na żywca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×