Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zołza:P

...po siusiu?

Polecane posty

czy jesli zaraz po seksie lece do toalety to jest mniejsze prawdopodobienstwo na zajscie w ciaze?,Wyczytalam to na innym forum,zastanawiam sie nad tym bo ja zawsze lece do toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhfhd
No w zasadzie to jest nawet jedyna 100% metoda antykoncepcji. Bije na głowę nawet stosowanie tabletek+gumki+kalendarzyka na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicje malinowe
ty napisalas to na serio? jesli tak-to wspolczuje glupoty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgda
Autorko to nie ma znaczenia, bo plemniki natychmiast przedostają się do wewnątrz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhfhd
delicje, to było do mnie czy do zołzy? :) autorko, zapomniałam dodać, że przed siusiu musisz jeszcze trochę poskakać, żeby wytrząsnąć wszystkie plemniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie pomyslalas ze ja wlasnie chce zajsc w ciaze i lapie sie juz czegokolwiek aby wkoncu sie udalo wiec szukam nowinek i je sprawdzam wlasnie podpytujasc was o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zle sie do tego zabralam faktycznie. Od roku staramy sie z mezem o dziecko i nic z tego nie wychodzi,zglosilam sie wkoncu do lekarza i teraz jestem na etapie leczenia jakiegos zapalenia, niby moze byc to powodem na to ze nie moge ajsc w ciaze tak mi wyjasnila to pani ginekolog,ale szukam na forum jakies pomocy i wyczytalam o tym sikaniu wiec stwierdzilam ze sie upewnie.Zapomnialam tylko o tym ze sa czasem tu paskudne zmije ktore maja zbyt duzo wolnego czasu i staraja sie go wykorzystac na ublizaniu innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
to po co biegasz PO siusiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
najlepsza, sprawdzona metoda - KOCHAĆ się co drugi dzień. Jeśli jesteście zdrowi na pewno sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie latam specjalnie przeciez poprostu mam taka potrzebe,no ale juz doczytala i dopytalam ze nie ma to nic z tym wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
jest taka teoria i nawet niektórzy lekarze o tym mówią, aby po stosunku trzymać nogi w górze przez jakiś czas.Wiec być może ma to jakiś związek z wypływaniem plemników z pochwy , czyli trzyma się nogi w górze aby żołnierzyki jak najdłużej były w niej ?? Nie wiem dokładnie ale z doświadczenia(byłam dwa razy w ciąż), kochaj się co drugi dzień i uda się, jeśli nie macie problemów. Za każdym razem udawało mi się w pierwszym cyklu zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
aha, nie zrozumiałam po prostu są kobiety, które po seksie natychmiast czują się nieczysto i idą pod prysznic albo się podmyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra postaram sie chociaz ciezko jest poniewaz pracujemy na innych zmianach ale ok bede wstawac w nicy na numerek heheh boze jak to brzmi:) ale mam nadzieje ze wkoncu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
życzę Ci tego:) wiadomo, że nie zawsze ma się czas i ochotę, ale "przemęczyć" się możecie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie ze to tak bedzie wlasnie wygladalo, nie zrozum mnie zle lubimy seks ale poprostu nie mamy na niego czasu,zajeci wiecznie praca i szkola.Takie jest zycie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellicje
no pewnie, ja to rozumiem wierz mi, że mi także się nie chciało i często się zmuszaliśmy , ale potem było przyjemnie ;) to tylko miesiąc próby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az sie ciesze na mysl ze za miesiac juz byc moze bede wciazy heheh,dzieki za zrolzumienie,uciekam juz pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsdnckjsdncjd
mojej znajomej pani ginekolog kazała w dni płodne minimum 3 dni pod rzad, najlepiej 2 razy dziennie sie kochać a potem podłożyć sobie poduszke pod tyłek a najlepiej ze 2 zeby dupa była w górze i tak poleżeć z 30 minut. Podobno pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nogi w gorze tez juz probowalam,najgorsze jest to ze mezowi nie podoba sie takie podejscie do tej sprawy, juz nie wiem jak mu tlumaczyc.Mysle ze jesli do tej pory nam nie wyszlo to jest cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym tez slyszalam tylko jak tu nie miec cisnienia kiedy czlowiek sie mlodszy nie robi a ja mam wrazenie ze mi czas ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×