Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kaamel

rozstanie z kobieta

Polecane posty

Miesiac temu zostawila mnie kobieta,po 2 letniem zwiazku,powodem bylo ze cos sie wypalilo,potrzebuje zmian,rozne charaktey,w sumie chyba sama do konca nie wiedziala o co jej chodzi,probowalem rozmawiac ale mowila ze podjela decyzje i jej nie zmieni,urwala kompletnie kontakt ze mna ja tez staram sie nie naciskac,ostatnio bylem u niej z prezentem gdyz mila imieniny,rozmawialismy ale nic o nas,wczoraj zadzwonilem zaprosic ja na kolacje lub do kina i wyrazila chec na to spotkanie,mam pytanie czy jak dojdzie juz do tego spotkania to wracac do tego co bylo,dlaczeg?ze sie zmienie na lepsze i takie tam,czy rozmawiac o terazniejszaci nie wracajac do tego co bylo i malymi kroczkami probowac odbudowywac ten zwiazek,to byl jje tak naprawde chyba najpowazniejszy zwiazek w zyciu bardzo mnie kochala,wiem ze po czesci ja zawinilem przez jakies glupie klotnie w sumie o nic ale to sporadycznie,czy to mozliwe ze tak nagle sie odkochala,chce walczyc ale nie wiem jak,moze ktos cos poradzi z wlasnego doswiadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×