Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Nie codzienne mam tak jak dzisiaj więc narazie daje rade :) Duchu a o emeryture się nie martwie bo pewnie zanim ją dostane to wiek emerytalny będzie 95 lat więc się pewnie nie załapie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku to nie jest takie proste nie obraź Się ale nie bardzo chce o tym pisać zresztą to by była długa i nudna epistoła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu znam ją na pamięć od 2 lat ją mam i od tego czasu staram się zmienić swoje życie dużo już zrobiłem ale jeszcze dużo zostało do zrobienia najgorsze jest to że nie wszystko zależy odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak przystopowało ? ...byłam szukać w miedzyczasie gdzie mi woda przecieka i znalazłam...silikon puścił :o Upssss musisz znaleźć wiecej czasu na jakieś zycie towarzyskie...zwykłe wyjście na spacer dużo daje:) Duch gdzie Cie wcieło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wszyscy poznikali to ja też się ulatniam😴 Anioł👄Duch👄Upssss👄 Dobranoc i słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłych snów Aniołku :):) Ja uciekam pod prysznic i zobacze czy moja kabina nie przecieka :) potem jeszcze zajże :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam też zyczę miłego wieczoru i nocy😴🖐️))) i....uciekam w real Anioł😘 Ewa😘 Duch😘 Upsss😘 Inni😘co byli i będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku mam taka specyfikę,ze niespodziewanie zniknę w rozmowie,nie jest to ode mnie zależne.Część osób na cafe zna moja sprawę lecz nie moge publicznie tego mówić.Los okrutnie rani mnie lecz muszę byc silny,gdyż załamanie doprowadziłoby do poważnych perturbacji rodzinnych.Aniołku przez depresje jaką miałem w ub.schudłem w ciagu 2 miesięcy 25 kg.Podczytałem sporo od początku jak wszedłem na ten top więc myślę ,ze wspierać bedziemy się wzajemnie dobra rada i milym słowem. Jak ten utwór stachurskiego powyżej idealnie pasuje do mojej sytuacji,slucham już go po raz en-ty taki trafny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))))))))))
to niezłehuhuhuhuhuhuhuhaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry🌻 Ewo to Ty zauważyłaś brak mojej obecności lecz Ty wiesz dlaczego. Zastanawiam sie czy faktycznie już czas na mnie abym jednak opuścił cafe całkowicie.Może ten 3 letni pobyt powinien mi wystarczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy maja
taka nadzieje duchu:)kpisz i klamiesz caly czas ale niewiele osob daje sie nabrac na twoje nic nie znaczace zapewnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:28 [zgłoś do usunięcia] upsssss Śpij spokojnie Aniołku Ja też uciekam dobranoc Duchu znaczy Lucyferku Znowu się przejęzyczyłem---DLACZEGO ZDRADZIŁEŚ MÓJ STARY NICK!!!!!!!!!!!!!! Przecież szczeniaczki nie znali tego nicka był 2,5 -letni.Od 2 lat nieużywany.Powiem Ci coś,przestań wydeptywać scieżki u Maga bo to już chore takie postepowanie Twoje jest.I to na pomarańczowo.Jak tak postepujesz w realu jak tutaj wcale sie nie dziwie ,ze jesteś sam.I będziesz sam.Wyjątkowy HIPOKRYTA jesteś upss i za smarkaty do mnie abyś tak ze mna postepował.I nie tylko. Przykro mi aniolku i was bardzo przepraszam lecz mam dosyć tego ZDRAJCY.Odchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWOJA zasługa upssssssssss,ze pomarańczki zaczęły tutaj odwiedzać i skandalicznie sie zachowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenująca prawda
:)żałosne doprawdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×