Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Muszę chwilowo zajrzeć w real...gotuje bigos, bo chce zrobic troche miejsca w zamrazace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rihanna - Russian Roulette -- ma ładny głos bardzo ciepły.Tylko ta aranżacja nie bardzo passi do tego utworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten drugi utwór w Twojej stopce wygląda na wykonanie jakiegoś podlotka .Moze ma taki głoś i nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna bigos wcina druga za chlebem biega.Chleb kupuję zawsze 3 sztuki i zamrażam go.kłopot z głowy jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywitam się i posłucham jak rozmawiacie bo padnięty jestem dopiero wróciłem z pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku pewnie by się przydała ale nie stety nie mam żadnej pod ręką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozeszzzz ja to mam pecha...kabina prysznicowa mi przecieka... a' propos... nie bedziecie sie czepiać mojej stopki :p może wkleje sobie cos...wampirowatego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Aniólku, ale to już druga osoba -wczoraj i dziś ...ale tyle czasu miałam i nikomu nie przeszkadzało :D sama nawet zapomniałam co tam miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa cosik nadwrażliwa jesteś,przeciez tylko rozmawiałem na temat tych utworów.Czy uważasz,ze krytykowałem?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku szczerze no umęczony jestem bo w sumie zrobiłem dzisiaj tyle co w dwa dni i dotego te przedświąteczne korki mnie dobijają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[siema upssss Co to za charakter pracy masz ,ze od rana tyrasz w robocie.Nie chcesz czasami wygryść szefa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch...nie ma sprawy ..już wczesniej ktos mi dogadał na temat tej piosenki ...wiec usunełam, zreszta za długo to miałam. Komp mi cos wariuje...jak znikne to bądźcie zdziwieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsssssss szanuj zdrowie nowa stara ekipa rządowa już szykuje pakiet,ze do 67 lat będziesz wyżywał sie w pracy:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×