Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Milaczku z tym Twoim cichutkim wejściem przypomniał mi sie pewien kawał :D Przychodzi garbaty do sklepu, a sprzedawca puta; -no i cóż pan sie tak skrada? Swego czasu wysłałm ten kawał koleżance, a ta niewiele mysląc przekazała go sms-em do innych i swojej krewniaczki ...pech chciał... ta osoba ma garba:D ... jak sie zorientowała to i mnie się chwyciło, że tylko żarty mi sie trzymają:) W końcu sama mogła się wczesniej zastanowić :D Nekro ja ubrałam wczesniej, bo nie mogłam sie zdecydować ,którą postawić, a ta małaa akurat miałam pod reką...więc jak zaczełam robić próby z ozdabianiem to skończyłam:) ...200 małych żaróweczek, ale 100 ustawiłam tak, że pewne kolory powoli przygasają , a inne się zaświecają tak , że to nawet ładnie wygląda :) Miłego dnia wszystkim życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniółku👄 ja też juz zmykam w real...tak tylko zajrzałam :) Tobie tez miłego dnia życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffff uporałam się z papierzyskami . Teraz mam chwile wytchnienia i mogę spokojnie coś zjeść i kawy sie napić ;) Witaj Ewa👄 Widze że sie martwisz małą choinką , nie masz czego bo małe choinki tez mają swój urok :) a jeszcze jak się da dużo lampek choinkowych to aż błyszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego....:-)🖐️))) anioł😘 ewa😘 www😘 inni😘 Ewa---ale tu nie chodzi o rozmiar choinki tylko raczej o....sam fakt podtrzymania tradycji oraz żeby wprowadzić do domu jakiś świąteczny akcent:-) A mała choinka też może być ładna:-) Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---taki przedświąteczny nastrój u Ciebie się zrobił...:-) Życzę miłego wieczoru i nocy Wszystkim😘 co byli i może? będą. 😴🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko dobranoc powiem bo dopiero skończyłem prace Miłych snów dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppooooooooo
ić se utop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Wszystkich chyba wczoraj Morfeusz porwał...mnie też:) Miłego udanego dnia🌻 Nekro, Aniołku - z choinki jestem zadowolona:) bo i miejsca więcej i mniej później rozbierania, a prezentuje sie całkiem nieźle....jeszcze położyłam pod nia małą szopkę w niej światełka ...super sie prezentuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mili :) Ewa Ciebie tez może sen zimowy łapie jak mnie niedawno;) Ja też juz wczoraj ubralam choinke małą i w domu od razu światecznie się zrobiło . Jeszcze dzisiaj chcę okno jedne przystroić, zobaczę co mi z tego wyjdzie ;) Upsssss musisz tak długo pracować ? Całe życie przesiedzisz w pracy Nekra mówisz ze tutaj luz światecznie się zrobiło , chyba moze troche bo parę Kolęd wkleiłam które lubię słuchać i spiewać:) Ale biało się robi u mnie i mróz trzyma:) Ale lubie taką zimę .:D NARESZCIE Wpadłam na chwilkę dać kazdemu po 👄 i zyczyc miłego po południa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×