Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Ja to sie popłakałam czytając Pana Wołodyjowskiego...zresztą jak film ogladałam to też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Ogniem i mieczem nad Longinem Podbipieta...a z kolei podobał mi Domagarow (Bohun) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płacz podobno oczyszcza:) ale nie płacz mi tu za często:o wiem jak cięzko tłumic płacz - ten ból ...znam to:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---dziekuję, dobrze:-) Byłam na spacerze po południu ale....trochę wiało:-O Ewa---takie włosy bywają kłopotliwe, wiem coś o tym:-D bo...czasem swoim o coś zaczepię:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniół nie smuć się. Powiedz sobie- "Nic to'" - jak mawiał Michał Wołodyjowski Witajcie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, - ja też uwielbiam trylogię, zwłaszcza Pana Wołodyjowskiego. Nekri, wiało, powiadasz. U mnie biało i ślisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Milaczku👄...tylko Pan Wołodyjowski do trylogii sie nie zalicza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekri- śnieg jest fajny na święta. Gorzej jak trzeba rano dojechać do pracy, nie zawsze odśnieżarki dojadą na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie? Myślałam że jest to: 1. ogniem i mieczem 2 potop 3 Pan Wołodyjowski Pewnie coś pokręciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos mi to przynajmniej wciskał ...ale to jest ostatnia część trylogii. Nekro narazie wszystko Ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno skończyłam czytać "Chłopi" Reymonta, czytałam po raz drugi:-) A teraz czytam współczesną powieść obyczajową "Serwal". Zapowiada się nawet ciekawie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak przystojnego dentystę, że sama radość jest zasiąść na jego fotelu, a jak się pochyli ... i te brązowe oczy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopi - widziałam kilka dni temu na któryms programie w tv, ale to juz do przesady powtarzają. Moze to byno na Kino? bo tam non-stop powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×