Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Ewa---mi ma kto zrobić ale....do momentu dopóki nie padnie zasilacz (odpukać). Bo jak to się stanie to....do serwisu i wymiana:-) Upsss---mnie przy wyciąganiu kotka już nie było. Koleżanka jego siostry powiedziała, że wie czyj to kotek i został odniesiony:-) Ale już sobie wyobrażam jak musiały wyglądać auta, w których kota rozszarpano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Wiesz z tym optymizmem to ostatnio tak sobie ale są pewne wartości i priorytety więc złamać się nie dam a przynajmniej mi się tak wydaje zawsze umiałem się cieszyć nawet z drbiazgów a teraz nie bardzo i to mnie troche martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie szczegulnie jak jest zimno to koty szukają ciepła na silniku i nie szczęście gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss---a czy to nie jest może związane hmm...z wiekiem lub ze zmianą priorytetów życiowych. Im człowiek starszy--większe wymagania, bywa tak---więc te drobiazgi już Cię nie zadowalają. Inna opcja---to co kiedyś było ważne już: albo spowszedniało Ci i chcesz czegoś nowego albo zupełnie straciło na wartości i próbujesz szukać czegoś innego aby to zastąpić....i przy okazji wypełnić pustkę. Co do Ciebie pasuje???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss---tylko całe szczęście, że ten kot wył. Bo gdyby był cicho to....samochód by się odpaliło i pojechało. A przecież kto by pomyślał, że tam może być "futerkowy pasażer"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekri napewno wiek ma tu znaczenie a więcej nie moge napisać bo umnie jest bardzo skomplikowana sytuacja i tak nie typowa że łatwo mnie jest rozpoznać a nie moge na to pozwolić bo inne osoby są w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss----rozumiem:-) Bo rzeczywiście trochę ciężko jest pisać o sobie w sytuacji, kiedy dzielisz swoje życie z innymi osobami. Nawet jeśli są to rzeczy miłe to....nie zawsze można napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---w wiadomościach o tym słyszałam:-O I tak sobie myślę, jaki jest sens wysyłania na wojnę Polaków i....to jeszcze na wojnę, która nas nie dotyczy:-O A przez takie działanie rządzących może nawet dojść do tego, że te kraje zaatakują Polskę....ponieważ Polacy też--jakby nie patrząc---brali w tym udział. Oby tak się jednak nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa przykre ale tak niestety jest to skonsrułowane i nie mamy na to wpływu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss ciesz, sie, ze jesteś zdrowy...wszystko d,,e rozbic jak nie ma zdrowia...pomysl ile osób w teraz cierpi ile kalek jest na świecie.. Zycze Ci mimo wszystko wiecej optymizmu...po burzy zawsze wychodzi słoncze ..bądź dobrej mysli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam pod prysznic i jakieś kanapki zrobić bo nie stety od rana musze być w gotowości do pracy buziaki dla Wszystkich Dziewczyn Miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upssss----niestety źle jest to skonstruowane. Polska może pomóc jakiemuś krajowi ale tylko na tej zasadzie, że np. da im więcej broni, dostarczy żywność dla walczących żołnierzy itd--taką pomoc mozna zrozumieć. Ale nie rozumiem wysyłanie polskiego wojska na jakąś obcą wojnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do tych żołnierzy...ile rodzin, opłakuje Ich smierć, matki, żony , dzieci...takie swieta im zgotowali...Szkoda chłopaków...bezsensowna wojna i po co te wojny?! Ehhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---ale ci żołnierze nie mięli wpływu na to. Taka była decyzja rządzących. Tylko ciekawe czy ci rządzący swoje rodziny by wysłali w takie miejsce...albo najlepiej Minister Obrony Narodowej niech tam sam jedzie---w końcu stanowisko zobowiązuje!!!:-D Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro wiem o tym, tym bardziej to smutniejsze i przykre...że też teraz musiałam na to trafić:o...ale wyrzuciło mnie z kafe. Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia:-)🖐️)))) Upsss😘 Inni😘 Aniołku---co do Twojego wczorajszego pytania to, jest to dzień zaraz po Nowym Roku:-) Teraz muszę uciekać. Do później🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×