Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Ja miałam kilka zaproszeń, ale zasłaniałam się, że ide do kogos innego. Nie wiem dlaczego w tym roku pomyslałam, że wole być sama:o ale w końcu siora mnie wykapowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś na to wygląda . Mi tez jakoś się nie chce iść na tą Wigilię do koleżanki . Robiłam parę dni temu bigos i trochę kapusty z grzybkami taka zapiekaną, pycha mi wyszła. Teraz tak patrzę żeby tylko spróbować i kusi mnie ale jakbym sie do niej dorwała to nie zostanie ani grama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez taka kapustę zrobiłam :) a teraz mi się troche za duzo pieprzy sypnęło do farszu z kapusty z grzybami:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do kolezanki idź, bo bedzie Ci smutno....ja to przemyslałam i doszłam do wniosku, ze bym przeryczała wigilię...to jest taki wyjatkowy dzień, a jeszcze jak zaczna grać koledy to wtedy łapie za serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku później zajrzę...w miare mozliwosci, wole sobie dzis wszystko prawie pprzygotować , a nie ganiac w ta i z powrotem:)🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pustki...nie wiem czy wszędzie, bo nie zagladałam jeszcze nigdzie. Wiekszośc pewnie jeszcze asystuje przy kuchni, a może co niektórzy odpoczywają? Mnie też troche chce sie spać... http://youtu.be/QKkA9z4kNa0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja też ide spać jak tak Zlożę zyczenia tylko i juz mnie nie ma Wiele jest pięknych miesięcy, ale najlepszy jest grudzień, ten miesiąc mocno kochają ludzie, bo przecież już są prezenty, choinka, można z górki pozjeżdżać na sankach lub na podwórku ulepić bałwanka. Ale jedyne i niepowtarzalne są święta Bożego Narodzenia, kiedy cała rodzina składa sobie piękne życzenia. Dużo zdrowia i słodyczy dziś ... życzy. Wam Aniół 👄 Do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku dziekuję👄 i wzajemnie 🌻 ja własnie kończyłam torcika, a wczesniej robiłam sałatkę. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek przyniósł wiersz, Ewa zjadła sałatkę, a u mnie....przed chwilą skończyliśmy ubierać choinkę:-) Życzę dobrej nocy Wszystkim😘 co dziś byli😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł przyniósł nam wiersz, Ewa zjadła sałatkę, a u mnie....właśnie przed chwilą skończyliśmy ubierać choinkę:-) Życzę dobrej nocy Wszystkim😘 co dziś byli 😴🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Nekro....nie zjadłam...stoi sobie grzecznie w lodówce:) Piękna jest radość w Święta, Ciepłe są myśli o bliskich, Niech pokój, miłość i szczęście Otoczy dzisiaj nas wszystkich. Wesołych Swiąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Ewuś w dniu Twoich imienin zyczę Ci duzo szczęścia w miłości , zdrówka i czego sobie zyczysz najbardziej 🌼 Ja jestem dzisiaj sama w domu . Mam bardzo wysoką gorączkę , nier wiem co mam zrobić , chyba zadzwonię po pogotowie żeby mi cos dali na zbicie . Pozdrawiam Wszystkich i do usłyszenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×