Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

A co tu tak pusto dzisiaj było:-( Aniołku---pewnie, że się nie gniewam bo rozumiem, że musiałaś wcześnie wstać. A poza tym jak przyszłam wczoraj na kafe to było już bardzo późno. Ja teraz jestem na urlopie i....czas mi płynie trochę inaczej:-) Ale dziś akurat nie posiedzę, także..... ....miłego wieczoru i nocy😴🖐️))) Aniół😘 Inni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nekra 👄 Jas też na chwile sie tylko połozyłam po obiedzie i niedawno wstałam . Wiem że na wolnym to czas szybciel leci . Teraz tylko czekać do piątku i znów wolne . Juz sroda jest to raz dwa minie :) Ja idę dalej spać , mam tylko nadzieje że usnę spowrotem Miłej i spokojnej nocy Wam życzę Dla Wszystkich po 👄 na dobry sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Wszystkim😘 co dziś będą:-)🖐️))) Już wczoraj wróciła poświąteczna "normalność"....wróciła na chwilę....bo za niedługo Sylwester, Nowy Rok i.....znów "powrót"...... Do później🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Nekra 👄 Ja Sylwester podobnie spędze jak święta .Świąt nie miałam a tym roku w ogóle to Sylwester też będę miec podobny, ale takie jest moje życie ostatnio:( Do rzeczywistosci trzeba wrócić znów i życ dalej o Rok starszą... Ja wpadłam tylko na chwilę życząc Wam miłego po południa Dla każdego po 👄 Lecę dalej pracować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---ja też nie byłam zadowolona ze świąt, zwłaszcza, że siostra mojego narzeczonego podbiła mi oko...i to jeszcze w wigilię. A drzwiami dostałam mocno, i potem przez całe święta głowa mnie bolała. Jak zobaczyłam na drugi dzień siniak to Blondynowi powiedziałam, że gdyby ktoś pytał---powiem, że to on mnie walną bo zupa (w tym przypadku barszcz wigilijny) była za słona. Ja to powiedziałam w formie żartu a on....się obraził, że jak ja w ogóle mogłam coś takiego wymyśleć. Co prawda zajmował się mną w tych dniach ale...było widać po nim, że zrobiłam mu przykrość tymi słowami. I takie miałam święta.... Ale już wszystko jest ok:-) A co do topicu to.....taki okres teraz jest. Ale sądzę, że po Nowym Roku już nie będzie tutaj pusto. Teraz uciekam w real, miłego wieczoru i nocy😴🖐️))))) Anioł😘 Inni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nie wiem co się dzieje ale chyba nie warto zagladać juz na Topik :( Przykro mi jest tylko z tego powodu Jeszcze pare godzin i koniec pracy w tym starym roku. Niedługo powitamy Nowy Rok 2012 i chciałabym Wszystkim złozyć życzenia:: Pby ten nadchodzący Rok był dla Was szczęśliwym, dał duzo radości, miłości i zrozumienia przez bliskich jak i dalszych osób znanych... Całuję Was mocno i przytulam do Siebie Dosiego Roku Upsssss 👄 Nekra 👄 Ewa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, miłego dnia:-)🖐️))) Aniół😘 Inni😘 Aniół---dziękuję za życzenia🌼 A na topic myślę, że warto zaglądać. Mamy teraz okres świąteczno-noworoczny i.....ludzie są z reguły zalatani. Myślę, że świętach wszystko się unormuje na topicu :-) Ja zaraz też muszę wyjść na miasto....chociaż wcale mi się nie chce:-O Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 Aniólku - nie smuć się. Nekri ma racje, teraz jest szczególny czas, real pochłania całkowicie. . Myślę, że po Nowym Roku, będzie więcej czasu żeby dłużej posiedzieć na kafe. Wszystkim z tego topiku, życzę szczęśliwego Nowego Roku :) Zapowiada się ciekawie - ponoć w 2012 roku ma być koniec świata... i będziemy kibicować naszej drużynie podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej .... nie wiem co będzie gorsze :D No nic, pożyjemy... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 00:21 [zgłoś do usunięcia]MILACZKU gdzie się pałętasz Twój adonis" Tutaj jestem....moje Ty słoneczko :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz uciekam w real, mam mało czasu a jeszcze mam coś nieco do zrobienia. Spotkamy się w przyszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby od Sylwestra cały rok był extra. By marzenia się spełniały, by pieniądze kieszeń wypychały. A uczucia nie znikały i z serduszka wypływały. 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki temu że mam teraz dostęp do netu Chce Wszystkim życzyc Oby problemy kłopoty i smutki zostały w starym roku a w nowym same pozytywy :):) Szczęśliwego Nowego Roku :):) i szampańskiej zabawy Wam życze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss👄... Tobie też wszystkiego dobrego i oby ten Nowy był lepszy od poprzedniego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, miłego dnia:-)🖐️))) milaczek😘 ewa😘 upsss😘 inni😘 Sylwester, a ja dziś nie mam humoru:-O Po części z mojej winy. Mój Blondyn miał wczoraj urodziny a ja.....nie zapomniałam o nich tylko pomyliłam dni---wydawało mi się, że to dzisiaj. Dzisiaj złożyłam mu życzenia i....nawet się ucieszył z tego bo myślał, że naprawdę zapomniałam. Chociaż w sumie mógł wczoraj się odezwać, a on nic. Jeszcze powiedział mi, że jak już pomyliłam dni to tyle dobrze, że o jeden dzień później. Gorzej by było gdybym pomyliła o jeden dzień do przodu. Ponieważ on uważa, że życzenia urodzinowe składa się albo w dniu urodzin albo już po, nigdy przed bo....można nie dożyć. Czyżby jakieś zabobony???---z tej strony to go nie znałam:-D Lecz mimo, że on nie ma do mnie żalu o tą pomyłkę to....ja głupio się czuję teraz:-O Do później🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro👄...właśnie sobie przypomniałam, że ja bratu w ub roku złożyłam ale....miesiąc wcześniej :) nic nie mówił, podziękował ze śmiechem , że go postarzyłam wtedy sie zorientowałam, że strzeliłam gafe :D ...tak że powiedz B niech nie wierzy w przesądy, bo mój brat żyje i ma sie dobrze :D http://youtu.be/dbPNgbEu1z0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Upsssss 👄 Milaczek 👄 Nekromanta 👄 Ewa 👄 Inni którzy byli na topiku kiedyś 👄 Myslałam cały czas ze topik umiera , troche mi się przykro zrobiło jak widziałam że nikogo nie ma tylko Nekra zaglada i ja przez parę dni. Cieszę się że kazdy pamieta o nim. Wpadłam na chwilkę zyczyc jeszcze raz Wam miłej i szampańskiej zabawy oraz Szczęśliwego Nowego Roku 🌼 Moze ktoś zagladnie jeszcze dzisiaj na niego to ja jestem na necie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×