Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Ewa---oczywiście, że mu powiem o sytuacji z Twoim bratem:-) Ale najważniejsze, że on nie ma do mnie żalu o tą wpadkę--przecież pamiętałam tylko pomyliłam dni. A jego "kochana" siostra w ogóle zapomniała:-D Lecz z drugiej strony trochę mu zazdroszczę....sama chciałbym mieć teraz tyle lat, tak jak on być przed 30. Ale cóż....życie płynie do przodu.... Aniołku---staram się w miarę możliwości zaglądać tutaj często:-) I mam nadzieję gdy skończą się "świąteczne dni" to będzie nas tu więcej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaczek to kolejny nick ducha
dzisiaj się zdradziłeś tym wpisem duchu jaki żal.pl:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milaczek to kolejny nick ducha
wpis o 31.12.2011] 09:36 - tutaj zapomniałeś zmienić styl.starość nie radość:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha Ty Milaczku już zostaniesz na zawsze .........mną :DMoże teżź jesteś urodzona w dniu dla zakochanych? Albo jesteś wodnikiem z innego dnia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, miłego dnia:-)🖐️)))) Ewa😘 Inni😘 Ewa---dobrze, że tylko śpiąca jesteś....chętnie bym się z Tobą zamieniła:-) Ja jestem śpiąca i skacowana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nekro👄 ...watpię...bo ja sie przeziebiłam :o... połozyłam się ok południa i jak się przebudziłam dreszcze , ...narazie łyknęłam co mam pod ręka, a noc wypije jeszcze fervex, bo katar też mnie atakuje....Ja oprócz szampana wypiłam tylko 2 lampki wina, tak, że kac jako tako mnie nie męczy. W ub roku to miałam kaca giganta po Sylwku , więc juz sie pilnowałam żeby nie robić "mieszanki" :) Szczęsliwego Nowego i spełnienia marzeń dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko przyszłam powiedzieć Dobranoc👄...wziełam leki i zmykam do łózka😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa---to Ci współczuję:-( Na katar polecam---na łyżeczkę nalej krople mięty, od spodu podgrzej np zapalniczką i...wdychaj. Powinno pomóc:-) Aniołku---kac już mi minął....na szczęście:-). Ja jutro niestety też wracam do pracy:-( Dziś też nie posiedzę, uciekam do Blondyna gdyż...musi się nade mną trochę "poznęcać" za te nieszczęsne urodziny. Życzę Wam miłego wieczoru i....mówię Noworoczne Dobranoc.... 😴🖐️)))) Aniół😘 Ewa😘 Inni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pierwszym dniu 2012 I już po świętach i zabawie sylwestrowej. Dzisiaj cały dzień dogorywałam i czuję się jak po długim rejsie "Stefanem Batorym" Ewa 👄- kuruj się biedactwo. Kilka osób z naszej paczki, też się pochorowało po zabawie. Życzę zdrowia. Nekri 👄- widzę że miałaś udanego sylwestra. Mam nadzieję, że Blondyn okaże trochę litości w tym znęcaniu się nad Tobą i będziesz w stanie jutro coś napisać na topiku ;) Aniół 👄 - ja też jutro rano do pracy. Na samą myśl co mnie w tym tygodniu czeka, czuję ciarki przebiegające równolegle wzdłuż kręgosłupa :o :D duch 👄 👄 👄 - Urodziłam się w innym miesiącu i nie jestem wodnikiem. A to że biorą mnie za Ciebie, to nic dziwnego. Przecież "milaczek" to jest Twoje ulubione, czeskie słowo i często go używasz podczas rozmów na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nekromanta, życzę Ci w dzień twoich urodzin aby jak najwięcej gwiazd spadało dla Ciebie. Żebyś mogła dzięki tym gwiazdom spełnić swoje najskrytsze marzenia. Żeby wyszły one z ciemnych i zakurzonych szafek, o których już nikt nie pamięta. Tego ci właśnie życzę w dzień Twoich urodzin. {kwiatek]👄🌼👄{kwiatek]👄🌼👄{kwiatek]👄🌼👄 Miłego dnia Wam zyczę 👄 Ja idę dalej pracować , będę po południu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aniołku nie pomyliłas coś z tymi urodzinami ???...nie chcę znów strzelic następnej gafy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nekromanta- 100 lat 100 lat niech żyje nam!!! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, co tylko sobie zażyczysz i o czym marzysz. Zdrowia przede wszystkim. 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry miłego dnia:-)🖐️))) Aniół😘 Ewa😘 Inni😘 Aniołku---bardzo dziękuję Ci za pamięć oraz ładne życzenia😘🌼 Bardzo mi było miło wchodząc na topic i....przeczytać to:-) A Ty kiedy masz urodziny???;-) Ewa---spokojnie, nie ma żadnej gafy:-D:-D:-D, to dzisiaj:-) W domu już rano złożyli mi życzenia---czego się nie spodziewałam....byłam pewna, że po incydencie z jego urodzinami on teraz specjalnie zrobi coś w ramach zemsty:-)....ale nie. Po pracy dostałam prezenty a teraz.....idziemy gdzieś do lokalu---musimy znaleźć jakiś ze słabym oświetleniem bo moje oko jeszcze się nie zagoiło:-( A dla Was zostawiam torta, częstujcie się: http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ6iGUEJbqbdFyz9IKfpEm-WVpY2qTJDtvV4dvEmvmHOdD6abOI Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich bardzo serdecznie :):) Nekri wszystkiego co najlepsze w dniu Twojego święta A dla Wszystkich oby ten Nowy Rok był jak najlepszy dał Wam nowe możliwości zdrowie i szczęście a o kasie już nie wspomne :):) Ja narazie jestem bez netu w domu dlatego tak mało się odzywam ale to już kwestia paru dni Buziaki dla Dziewczyn :):) i piątka dla Panów i tych którzy podczytują :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×