Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniół z podciętymi skrzydłami

taki sobie topik:(

Polecane posty

Aniołku---wszystko jest ok:-) nic się przecież nie stało:-) Ale Tobie to dobrze, bo przynajmniej kawą możesz się poratować:-) Ja tak mam, że wypijam kawę--nawet bardzo mocną---i potem....spokojnie mogę zasnąć. Na mnie kawa w ogóle nie działa. Może to dlatego, że z natury mam niskie ciśnienie a może......dawno temu byłam taka głupia, że piłam po 8, 9 kaw dziennie. Trwało to klika lat i....organizm się przyzwyczaił i teraz w ogóle nie reaguje na "życiodajną" kofeinę---może ją zastąpić kokainą???:-D:-D:-D Teraz uciekam w real i życzę Wam miłego wieczoru i nocy 😴🖐️))) Aniół😘 Ewa😘 Inni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dopiero dotarłem do domu z pracy odnośnie modemów to mam troszke doświadczenia sporo zależy od kompa ale najlepiej przynajmniej u mnie działa z Ery ten z orange tylko tak na chwilke Pewnie już Śpicie więc miłych snów i dobrej nocy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc Upssssikkk
👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kiedy pogoda się poprawi chociaż , znów pada deszcz :o Nie dobre mysli mam znów , taka pogoda mnie zawsze dobija . Pryszłam Wam zyczyc trochę więcej słońca na niebie i uśmiechów na buziach . Upsssss 👄 Nekromanta 👄 Ewa 👄 Milaczek 👄 Idę dalej popracować jeszcze trochę , do 16 juz niedaleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof Kamil Baczyński "Deszcze " Deszcz jak siwe łodygi, szary szum, a u okien smutek i konanie. Taki deszcz kocham, taki szelest strun, deszcz - życiu zmiłowanie. Dalekie pociągi jeszcze jadą dalej bez ciebie. Cóż? Bez ciebie. Cóż? w ogrody wód, w jeziora żalu, w liście, w aleje szklanych róż. I czekasz jeszcze? Jeszcze czekasz? Deszcz jest jak litość - wszystko zetrze: i krew z bojowisk, i człowieka, i skamieniałe z trwóg powietrze. A ty u okien jeszcze marzysz, nagrobku smutny. Czasu napis spływa po mrocznej, głuchej twarzy, może to deszczem, może łzami. I to, że miłość, a nie taka, i to, że nie dość cios bolesny, a tylko ciemny jak krzyk ptaka, i to, że płacz, a tak cielesny. I to, że winy niepowrotne, a jedna drugą coraz woła, i to, jakbyś u wrót kościoła widzenie miał jak sen samotne. I stojąc tak w szeleście szklanym, czuję, jak ląd odpływa w poszum. Odejdą wszyscy ukochani, po jednym wszyscy - krzyże niosąc, a jeszcze innych deszcz oddali, a jeszcze inni w mroku zginą, staną za szkłem, co jak ze stali, i nie doznani miną, miną. I przejdą deszcze, zetną deszcze, jak kosy ciche i bolesne, i cień pokryje, cień omyje. A tak kochając, walcząc, prosząc stanę u źródeł - studni ciemnych, w groźnym milczeniu ręce wznosząc, jak pies pod pustym biczem głosu. Nie pokochany, nie zabity, nie napełniony, niedorzeczny, poczuję deszcz czy płacz serdeczny, że wszystko Bogu nadaremno. Zostanę sam. Ja sam i ciemność. I tylko krople, deszcze, deszcze coraz to cichsze, bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-)🖐️))) Aniół😘 inni😘 Aniołku--z kokainą to był tylko żart:-D:-D:-D A ten wierszyk, który wstawiłaś idealnie pasuje pod tą jesień jaką mamy tej zimy:-) Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku---miejmy nadzieję, że wiosna się uda i będzie równie ładna co w zeszłym roku. A co do zimy to....cały czas mam nadzieję, że przyjdzie. Bo te anomalia są okropne:-O Uciekam w real i zyczę miłego wieczoru i nocy😴🖐️))) Aniół😘 Inni😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, miłego dnia:-)🖐️))) Aniół😘 Upsss😘 Inni😘 Aniołku---pogoda naprawdę dzisiaj okropna:-O Byłam z psami i nie dość, że deszcz to jeszcze silny wiatr:-O:-O:-O Dziś mam zamiar wypróbować prezent jaki dostałam na urodziny:-) Wszystko tak ładnie zapakowane, że aż szkoda mi było psuć kompozycję ale.....kiedyś trzeba:-) Może wieczorem wpadnę na dłużej:-) Do potem🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru dla Wszystkich :) Dzięki Pomarańczko :) Też pozdrawiam Cię serdecznie :) Szkoda tylko że nie bardzo wiem Kogo?? Aniołku wiele przyczyn że tak mało jestem na Kafe praktycznie tylko tutaj coś napisze od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniołku :):):) U mnie to wszystko jest bardzo skomplikowane ale i tak jestem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Nekri do poniedziałku nawet w miare dobrze działa ale chyba wezme z ery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss---nie chcę robić spekulacji ani podejrzeń ale....sądzę, że jest to ktoś z tego "usuniętego topicu":-D:-D:-D Ktoś, kto Cię lubi ale....z jakichś przyczyn nie chce się narażać osobie, która rzekomo miała się zająć rodziną:-D:-D:-D a....już na drugi dzień założyła nowy topic:-D:-D:-D Zgadzam się z Tobą w 100%, że jest to bardzo sprzeczne i nielogiczne zachowanie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×