Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arygvbkusfgv

oglądacie "łowców promocji" na TLC???

Polecane posty

Gość arygvbkusfgv

Dla mnie to już zakrawa o chorobę, ale zastanawia mnie skąd Amerykanie biorą te kupony? U nas nie zauwazyłam niczego podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arygvbkusfgv
własnie dlatego pisze, ze w niektórych przypadkach zakrawa to o chorobę :D Ale co by nie mówić- wiele rzeczy mają całkiem za darmo. Czy u nas też są takie promocje? Bo się nie spotkałam ... niestety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z piekłą rodem:)
ech...jakby tutaj byłą taka mozliwośc to ja nie popuściłąbym i tez szukała tych kuponów:) tyle tylkoze po co komu takie ilości szczoteczek do zębów np...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arygvbkusfgv
no niektóre produkty sa zbędne w takich ilościach, ale jak to mówią: od przybytku głowa nie boli :) a jednak, ile można zaoszczędzić. Zawsze tez można część oddac biednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem, wiem, wiem
Oni mają kupony w gazetkach promocyjnych, na opakowaniach produktów. Wszystko OK, ale jakie oni magazyny tam tworzą! Jakaś paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale obczailiście że oni kupują przeważnie żarcie w puszkach co by to miało lata gwarancji bo jak tu zakupić np. 20 sałat kiedy to zjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem, wiem, wiem
Te kupony są przeważnie na produkty puszkowe czy butelkowe, słoikowe. A gdzie wędliny czy mięso, które też trzeba kupić? Szaleją na tych zakupach jak głupi. Tworzą magazyny podpasek, szamponów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko od niego
gdyby w pl byly te kupony to kazdy by je wycinal i sklepy nie mialyby utargu- tk tak znacie przeciez pl mentalnosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U NAS ZARAZ BY POWSTAŁY
ogłoszenia na handelek wymienny kuponami, albo produktami z promocji albo na allegro by sprzedawali już widze jak ktokolwiek by pomyślał o oddawaniu biednym lub innej działalności non profit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×