Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bill0012

problemy ze sprzętem

Polecane posty

Drogie Panie, Chciałbym poprosić Was o wypowiedź oraz zdanie dla bardzo istotnego dla mnie problemu. Mam 33 lata, jestem normalnym facetem, mamy jedną wspaniałą córkę. Moja żona ma 32 lata, jest atrakcyjną i seksowną kobietą. Od kilku ładnych długich lat mamy łóżkowe problemy. Spowodowane jest to głównie przeze mnie, mały penis 11cm, szczupły oraz szybki finał...minuta, dwie. O ile żona, nigdy nie dała mi do zrozumienia wprost, że mam "małego" to czas stosunku pp prostu ją mega wnerwia i ostatnio zaczęło mi dawać ostro do zrozumienia, że oczekuje więcej, że jest słabo itp. Nigdy nie mówi nic wprost o mojej "wielkości", ale wiem że też jej to nie pasuje - w niektórych pozycjach wręcz widzę że nie odczuwa za wiele. Moje pytanie do Pań jest takie: Czy to sprawa indywidualna, czy jednak moja wielkość i krótki czas trwania stosunku byłby dyskwalifikujący jako kochanka dla większości kobiet? Proszę o szczery komentarz, zależy mi na nim, gdyż poza łóżkiem jesteśmy chyba udanym związkiem i bardzo kocham żonę i chciałbym wiedzieć, czy żona, jako kobieta może cierpieć z tego powodu braku realizacji w łóżku i czy jest bardziej moja wina, czy kwestia po prostu indywidualnych preferencji żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×