Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ganta

Jeszcze jeden bachor przyjdzie do mnie żebrać...

Polecane posty

Dajcie na co dzień coś dobrego biednemu dziecku gdzieś na ulicy zamiast silić się na takie gesty i napychać kieszenie bandom różnych żebrzących cwaniaków. Beznadziejnie to wychodzi w Polsce i w ogóle to nie jest nasza tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez uwazam, ze
to jest jakis wypaczony zwyczaj, a scislej niektore jego elementy. Nie rajcuja mnie wampirzy przebierancy, tylko patrzec, jak ludziom zachce sie mocniejszych wrazen, bo glupoli nie sieja, sami sie rodza, strach sie bac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w klatce to chyba nikt nie otworzył (akurat nas naprawde nie było) ale dzieci się wkurzyły i w ramach 'psikusa' obsypały wyciaraczki i drzwi każdemu mąką + papier toaletowy jakbym je dorwała to zabiłabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sąsiadka wykurzyła dzieciaki. Bardzo inteligentnie bo pytała się co to jest Halloween, jakie to święto, skąd pochodzi, co symbolizuje itp. A potem objechała od góry do dołu, że jak już chcą się bawić to niech najpierw się douczą zamiast czerpać wiedzę z seriali:D Myślałam, że się zsiusiam ze śmiechu jak tego słuchałam. Żaden dzieciak już więcej nie przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie pierwszy raz byli właśn
ie dzisiaj nigdy wcześniej nie widziałam 4 dziewczynki przebrane za wampiry dostały wafelki i takie tam ;) jak się chcą tak bawić to mnie to nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie były już ze 3 razy, nic nie dostały. Jak jeszcze raz przyjdą to ich poczęstuję kopem w dupę. W zeszłym roku z zemsty obrzuciły okna jajkami, ale to była już młodzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby to chociaż miało nazwę Święto Duchów... a nie taką tragiczną, angielską, której te dzieciaki nawet wymówić nie potrafią. Jedyne co sobie zakodowały to fakt, że można bez umiaru sępić słodycze w ten dzień. I sępią, wręcz żebrzą. A te które naprawdę mogłyby dostać wstydzą się lub boją "konkurencji" i siedzą smutne. Takie to "święto" właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
przyszedł, dojechałam dziada, wyrwałam chwasta, nawet mi śmiecia nie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Młodzież jarająca trawę i waląca piwsko robi za obstawę nasłanego młodszego rodzeństwa, a potem wyżera te cuksy po bramach, już im uszami wyłażą, kieszenie pełne, ale żrą dalej. Żeby chociaż rozdali to innym ale gdzie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie pierwszy raz byli właśn
przesadzasz babeczki w kropeczki to tylko zabawa i nikt nie każe dawać słodycze > znajomy wujka w zeszłym roku zwyzywał kilkoro dzieci od satanistów i psem straszył :O można i tak :O masz rację że powinna być polska, swojska nazwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie pierwszy raz byli właśn
19:12 [zgłoś do usunięcia] babeczki w kropeczki Tak. Młodzież jarająca trawę i waląca piwsko robi za obstawę nasłanego młodszego rodzeństwa, a potem wyżera te cuksy po bramach, już im uszami wyłażą, kieszenie pełne, ale żrą dalej. Żeby chociaż rozdali to innym ale gdzie tam... strasznym jesteś pesymistą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjjla
dziwne jakies amerykanskie zwyczaje , u mnie nit nie chodzi i nie zebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez uwazam, ze
jakos "dziwnie" zgadzam sie z "babeczki w kropeczki " nie tylko w tej kwestii, wiele innych jego wypowiedzi z innych watkow tez do mmnie przemawia, chyba nadajemy na podobnych falach - pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihihihi :) Z córcią (10 lat) i synem (7 lat) już szykujemy kostium!Dla dzieciaczków co przyjdą cukierasy też mamy :)Już od tygodnia mala w kapeluszu czarownicy chodzi (w pepco za 6.99) Dziękuje za przeczytanie.Liczę na krytykę, niekoniecznie miłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×