Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badziewna

10-15 kg mniej .Start Listopad

Polecane posty

Gość badziewna

Witam zakładam noty wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziewna
Zapraszam wszystkich, którzy chcą zacząc odchudzanie w listopadzie i mają do schudnięcia ok 10-15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziewna
Ja waże 67 kg i chciłabym schudnąc co najmniej do 57.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziewna
Witaj Syśka Zazdrosze Ci, że tylko 2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziewna
Witam zaraz sobie napisze stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważyłam sie wczoraj rano i jednak było 66, nie 67. Mój sposób na schudnięcie to dieta MŻ + cwiczenia co najmniej 3 razy w tygodniu. Kto sie przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikandelfin
dziewczyny ja zaczelam od dziś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikandelfin
menu na dzis : jogurt 7zbóż men i otręby i kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pelikan Ja dzis rano biegałam Na śniadanie była kanapka z twarogiem - tylko jedna, zazwyczaj jem 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikandelfin
z 5kg max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka:)
Witajcie:) Zaczynam od dziś. W sumie wczoraj jadłam niewiele więc też się liczy?:P Dzisiaj zjadłam jedno jajko, teraz pomarańcza, na obiad mam gotowany brokół. podwieczorek bedzie pewnie wyglądał tak, ze zjem lekką salatkę lub owoc. Mam do zrzucenia ok 15kg. Motywujcie mnie:) PS. Jak myślicie, ile czasu potrzeba,żeby zrzucić przynajmiej 10 kg? Do końca roku powinno się udać? czy będzie to zbyt drastyczne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Paulinko W ciągu pierwszych tygodni odchudzania kilogramy mogą spadac dosc szybko, ale potem ten proces zwalnia. Jest możliwe, ze schudniesz 10 kg o końca roku, ale moze to byc trudne. Ja sie nastawiam na schudnięcie ok 4 kg w tym miesiącu i ok 3 w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka:)
zobaczymy, wiem że dam z siebie wszystko:) Super, ze trafiłam tu na początku miesiąca, z Wami będzie większa motywacja:) Jesteście na jakieś specjalnej diecie, jakie ćwiczenia łączycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na diecie ogólnie mniej żrec zrezygnowałam ze słodyczy, także słodkich napojów, alkoholu. Zredukowałam przede wszystkim węglowodany, czyli chleb, makaron. co do cwiczen to na początku rozgrzewka i ok 20 minut aerobiku z płyty. A potem cwicznia typu brzuszki, unoszenia nóg i cwiczenia na ręce z hantlami - ok. a na koniec ok 5 minut roziągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka:)
I ile razy w tygodniu tak ćwiczysz? ja jem tak: ciemne pieczywo, ciemny makaron (rzadko) zero slodyczy, tłuszczu ziemniaków. Dużo: owoce warzywa (najlepiej gotowane) duszone mięso, kasze (najzdrowsza jaglana) bardzo duzo wody i zielonej herbaty. Również nabiał. Chudy twaróg, jogurty naturalne i kefiry. :) Ćwiczenia jak najczęściej, 4-5 razy w tygodniu. :) I oczywiście na śniadanie paskudna owsianka :D Lepsza z suszonymi owocami, ale tylko trochę, np kilka rodzynek czy suszonych jablek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar cwiczyc 3, 4 razy w tygodniu. Tak co drugi dzien mniej więcej, aby dac czas miesniom na regeneracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka:)
Witajcie, co tu tak cichutko:) dzisiaj obudziłam się z katarem, gorączką etc. Bolą mięśnie i głowa:/ ale nie daje się, dieta dalej plus ćwiczenia. rowerek w powietrzu (bardzo dobre krążenie później odczuwam) i inne ćwiczenia. jak u Was? Piszcie piszcie nie poddawać się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez sie pisze, zaczelam 1 listopada wieczorkiem 94,5, a dzis rano juz 92,3, stosuje diete max 1000 kcal jak na razie zero glodu to jest najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka:)
hej shaastra:) a jakie ćwiczenia do tego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie jeszcze zadnych nie wprowadzilam bo nie moglam wykombinowac na to czasu, wstaje 5.30 zbieram 8 miesiecznego syna do kupy i siebie, wioze go do matki i zasuwam do pracy na 7.30, koncze o 16, lece po malego zanim przyjedziemy, troche ogarne w domu i poloze go spac jest juz 21, moment pozniej doslownie odplywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... chętnie dołączę, chociaż odchudzanie prowadzę od wiosny, co schudnę 3 kg, to wrócą i tak w koło na początek chce zgubić 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka:)
Witajcie, cos tu nie za gęsto nas...a szkoda:( 3 dni leżałam zdechła w łózku, mało jadłam ale wogole nie ćwiczyłam:( Dziś też jeszcze nie cwicze bo mnie zatyka jak szybciej sie ruszam ale od jutra wielki powrót :) Jak u Was? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×