Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kassana

CLIP IN włosy doczepiane

Polecane posty

Gość kassana

Hej kochane !! Mam pytanie dotyczące clip in a raczej kilka pytań 1. Czy można je nosić na co dzień(włosy się niszczą ?) 2. czy włosy clip in wypadają i na ile starcza komplet tresek przy noszeniu jej codziennie 3. Chce zakupić włosy naturalne REMY włsoy indyjskie za 130 zł na allegro czy to dobry pomysł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassana
oczywiscie ze lepiej miec swoje miałam kiedys bardzo dlugie ale cos mi odbilo i zaczelam scinac tak skutecznie ze mialam wkoncu extremalnie krótkie wplynelo to bardzo na moja psychike - uznalam ze utracilam swoja kobiecosc teraz mam włosy do ramion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ja to znam :D sama miałam jakieś kilka miesięcy temu włosy do polowy pleców super fryzure poszlam do fryzjera żeby mi końcówki podcięła to mi podcięła tak że miałam prawie do ramion :( i to jeszcze scięte na prosto zamiast wycieniowane :( okropnie wyglądałam w rozpuszczonych włosach więc nosiłam ciągle kucyka. Za dwa tygodnie poszłam do innego fryzjera i mi ładnie wycieniowała no ale jednak doszłam do wniosku, że omijam fryzjerów przez kolejne kilka miesięcy aż mi włosy odrosną tak jak miałam wcześniej. Ale o doczepianiu włosów jednak nie myślałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie
moje też są REMY czyli łuski włosa ku górze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassana
mam takie mozesz mi odpowiedziec na pytania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassana
na spinki :) norlamnie to przyczepiasz a poźniej ściągasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie
No wiec tak nosic na codzień można nie niszczą sie ( tyle że mają ok roku żywotności potem nowe trzeba kupywac nie wypadają ( zależy gdzie kupisz raz kupiłam i po miesiacu było po włosach teraz kupuje na allegro CLIPHAIR tylko naturalne tylko REMY - syntetyki są swiecące i sztywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie
klipsy z paskiem silikonu jak lekko podtapirujesz i skropisz lakierem nie ma siły żeby sie zsuneły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassana
Mozesz mi polecić swoejgo sprzedawce na allegro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie
No nie no dobradziewczyno :P oczywiscie nie myjesz ich razem ze swoimi włosami :P myje sie je rzadko i napewno inaczej niż swoje swoje to lejesz szampon i heja a te zanurzasz w umywalce w letniej wodzie z dodatkiem szamponu i z góry na dół bo tak by ci sie stapirowały potem tak samo spłukujesz i odżywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie
kasana CLIPHAIR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen
hej czy z tymi wlosami mozna spać czy w czasie snu nic sie nie stanie? nie poplączą sie? nie mam za bardzo czasu rano zakladac je odnowa ii wolalabym z nimi spać co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleńka;3
Sama sobie kupiłam , włosy są ładne i wql, tyle, że gdy je doczepiłam to chciałam zrobić kucyk, wygląda super tylko widać 2 spinki, koło skroni, nad uchem z boku, nie wiem jak je doczepić żeby zamaskować je przy zrobieniu kucyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej po pierwsze kupowanie włosów clip in to nie jest marnowanie pieniędzy:) wie ten kto już ma w posiadaniu taki zestaw. To jest niesamowita sprawa w parę minut mogę zrobić sobie takie długie i gęste włosy jakich w naturalny sposób bym nie uzyskała. Polecam takie włosy clip in ponieważ stosuje je już od kilku lat i w żaden sposób nie niszczą mi moich włoów. We włosach doczepianych czuję sie ładniejsza :) bo w końcu zadbane długie i gęste włosy to najlepsza wizytówka i dodatek dla kobiety :) Polecam i polecam :) Jeżeli chodzi o sklep w jakim kupuję to www.clipinwlosy.pl/ oczywiście zamawiam zestaw 55cm :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doczepiane włosy są świetne, kupiłam sobie w październiku super długie i gęste, 220 gramów i jestem od nich uzależniona :D Efekt jest naprawdę spektakularny, jak się własne włosy wycieniuje a clipy odpowiednio założy, to nikt się nie domyśli nawet, że to nie Twoje prawdziwe włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoncz zalosna babo naganianie na szajs z clipinwlosy - kto w to uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spicygril
ja akurat kupiłam w clipinwlosy zestaw na święta i muszę przyznać że są spoko, wiec nie wiem skąd ktoś pisze,że szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny chce kupić włosy clip in ale kompletnie nie wiem który sklep internetowy mam wybrać.Oferty są tak podobne że w sumie nie wiem który sklep składa najlepszą ofertę, zależy mi na naturalnych włoskach. Czekam na wsze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiawlosy
ta pani ktora nachalnie reklamuje swoj sklep wyzej (clipinwlosy pl) to zwykla oszustka zostalam zablokowana na fb a moje komentarze wykasowane poniewaz upublicznilam ich oszustwo - podawanie falszywej wagi wlosow - w zestawie 70g wlosow jest max 55g a deklaruja 65 roznica to 20 PROCENT - jest to zwyczajne robienie idiotow z klientow - za kasowanie moich wpisow zadbam o to zeby kazdy dowiedzial sie jak funkcjonuje ta firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaSamowolka
Hejka Wam Wszystkim :) dziś dostałam włoski ale nie piszę z jakiego sklepu poniważ toakurat nie jest ważne :) a po za tym nie moge sie wypowiedziec na temat jakosci poniewaz mam je zaledwie kilka godzin. Ale nie dlatego piszę Mam do Was czyli do użytkowniczek włosów clip in pytanie - Jak często myjecie swoje włosy??? Tzn codziennie ? raz na tydzień? Może jeszcze rzadziej... Proszę podzielcie się swoim doświadczeniem co do clip in włosów. Pozdrawiam i liczę na pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hera123456789
to właściwie zależy od tego jak często je nosisz ale podam na przykładzie. Noszę je codziennie i myję może raz na miesiąc :) wiem troche głupio to brzmi ale ja między czasie nakładam różne jedwabie w płynie firmy Joanna i clip in włosy są miękkie i delikatne tak wiec nie wymagają częstego mycia a po za tym częste mycie skraca życie w przypadku włosów clip in ma to powiedzenie duże znaczenie ponieważ im rzadziej będziesz je myc tym dłużej ci posłużą :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hera123456789
czekam na Was dziewczyny i na wasze odpowiedzi poniewaz sama jestem ciekawa jak ta sytuacja wygląda u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×