Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fly454

Sala weselna-Rybnik-Śląsk

Polecane posty

Gość Fly454

Szukam sali weselnej i mam juz kilka tylko najbardziej zaineresowała mnie restauracja Korona w Rybniku może ktoś z was tam był? albo jakie polecacie? w pobliżu Gliwic, Katowic, Tych lub Żor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U Zbyszka lub nie
"u Zbyszka" - Knurów Biały Domek - Paniówki(Chudów) zdecydowanie polecam te dwa miejsca!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Biełego Domku nie polecam,mają kilka sal i to jest bardzo wielki minus.Jak jest kilka imprez na raz to jedzenie i napoje się tracą.W okolicy Rybnika jest wiele fajnych sal,Arkadia,U Danusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fly454
lesna polana jest juz za daleko odemnie ok godziny szukam czegos do 30 min potem wiadomo gości trzeba porozwozić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoSlubie
My mielismy poltora godziny tam do polany a rozwozic po co? Wszyscy mieli domki tam i spali na miejscu :) jak sie rezewuje wszystkie domki to jest taniej a za kierowcow tez trzeba zaplacic na jedno wychodzi a jaka wygoda rano na kaca beczka piwa przy basenie i impreza trwa dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 lata po slubie
bialy domek odpada, jedzenia malo duzo sal za to polecam restauracje DRACH, cudowne jedzenie, bylam tam na weselu i najesc sie nie moglam tyle wszystkiego, naprawde super pod kazdym wzgledem, ja bym tam nie patrzyla na wyglad restauracji, dla mnie sie liczt to co restauracja mi oferuje, czy jest profesjonalna itp. a przede wszystkim czy maja duzo jedzenia! bylam tez na jednym weselu w katowicach, masakra, wyszlam z wesela glodna!! pierwszy raz taki nie wypal, goscie byli glodni, brakowalo miesa, chlopi sie wrecz bili o kotlety bo do wodki chcieli zjesc... za to im zakosilam 2 flaszki wodki bo sepy nic nie daly, a na moim weselu nawet cukierki kradli :o jesli komus mam cos doradzic to sprawdzac dokladnie czy jest duzo jedzenia! to naprawde wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
Lesna polana jest super,jak masz 110 gości to domki sa gratis,płacisz tylko 15 zł za śniadanie dla gości,chyba że chcesz by na śniadanie było to co zostanie z wesela to płacisz tylko 300 zł za obsługę.Byłam u kuzynki na weselu ,kuzynka wzięła opcję bez śniadania i dobrze zrobiła bo zostało sporo jedzenia.A to sniadanie po weselu trwało od 10 do 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zastanawiamy się z narzeczonym nad restauracją Kassandra w Rybniku, czy ktoś może ma jakieś opnie na temat taj knajpy?? Mamy zamówioną salę w Arkadii ale słyszeliśmy zbyt wiele niefajnych opini od ludzi i od naszego zespołu :/ dlatego zdecydowaliśmy sobie zmienić lokal. Bardzo proszę o opinie na temat Restauracji KASSANDRA Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz ładnej Sali w Rybniku lub okolicach, koniecznie sprawdź w serwisie www.GdzieWesele.pl Znajdziesz tam wiele ciekawych miejsc w Rybniku, w których można zorganizować wesele. Oprócz ofert lokali zapoznasz się z opiniami ich klientów, obejrzysz galerię zdjęć, a wrazie potrzeby w szybki i łatwy sposób skontaktujesz się z właścicielami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
rybenka,zobacz też Arkę w Jankowicach,u nich jedyny minus to niezbyt ładne łazienki ale mieli poprawić więc nie wiem czy teraz nie są ładne,byłam na weselu w zeszłym roku,jedzenie było wyśmienite,wszystko co zostało oddali z powrotem nawet chleb i masło a ceny tez mają przystępne,druga sala to u Danusi u nich troszkę drożej ale apartament jest gratis i tort weselny gratis,więc w sumie wyjdzie na jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej stara mężatko :) u Danusi jest super sala i w ogóle wiem jak to tam wygląda, bo śpiewałam tam na weselu, bo na codzień śpiewam w zespole weselnym, ale niestety nie mieli już wolnych terminów na ten czas. A co do Arki byłam dwa razy i też tak średnio jestem zadowolona. Dlatego pytam o kassandre, bo strasznie podoba mi się ten góralski klimat, a mój narzeczony też uwielbia takie klimaty :) no nic zobaczymy. Dzięki wielkie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszekKlebuszek
a ja wybrałam finezję w szczerbicach/ koło rybnika. Sala piekna, jedzenie podobno pyszne. Mam nadzieję że bedzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszekKlebuszek
www.szczerbice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan się już wydurniac myślisz że tu sami idioci? jak ci od limuzyn arem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz w Dąbrowie Górniczej Restauracji na europejskim poziomie to odwiedź koniecznie Impresje, której ofertę znajdziesz tutaj http://impresja.slask.pl . Specjalizuje się ona w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i firmowych. Ma dobrze wyposażoną do tego celu klimatyzowaną salę bankietową i serwuj***ardzo smaczną kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie podoba Zajazd Mat w Bełku. Byłam tam na weselu jako gość i odpowiadało mi pod każdym względem, że sama sie w przyszłości zdecyduje na wesele w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rablena
A macie już zaklepany zespół albo dj- a? Ostatnio miałam przyjemność bawić się na weselu w okolicy Rybnika. Zaskoczył mnie fakt, że wesele za miast tradycyjnego zespołu prowadził nie jaki Darek Heler. Przyznam, że nigdy wcześniej tak dobrze się nie bawiłam i myślę, że to był strzał w 10 Tutaj macie jego namiary http://3-dj.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zastanawia Was która sala cieszy się obecnie najlepszą opinią polecam poczytać sobie rezenzje z przyjęć zamieszczane na http://www.gdziewesele.pl/Rybnik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elinka67
Ostatnio też miałam przyjemność bawić się na weselu w okolicy Rybnika, które prowadził Darek Heler. Z tego co mi się wydaje to on należy do tej grupy 3-dj. Bardzo fajnie prowadził imprezę pod wiek osób na sali. Średnia wieku to ok 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarie
Na weselu byłam ostatnio w Rybniku ale nazwy sali nie pamiętam, jakaś fikuśna była chyba, ale najlepsze wesele ze Śląska (jestem z Pomorza) wspominam z zeszłego roku z Katowic. Fajna kameralna impreza znajomych. Wesele było w hotelu Iskra, a nocowaliśmy obok w hotelu Wilga. Nazwy zapamiętałam, bo akurat ostatnio musiałam w sprawach biznesowych lecieć do Gliwic i zatrzymałam się właśnie w Iskrze. To tam jadłam chyba najlepsze typowo "weselne" jedzenie. Dobre czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na weselu na śląsku to byłam w Zajeździe Kwadrat w Dąbrowie Górniczej. Pięknie tam mają :) nie tylko sala ale też okolica na prawdę ładna. Mają dobre jedzenie, bardzo miłą obsługę. Ogólnie świetnie się tam bawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effy

Z Rybnika macie niedaleko do Bohumina a tam jest Hotel Pod zielonym Dębem - jedna z najładniejszych miejscówek na wesele w jakiej byłem. Znajomi są z okolicy i tam właśnie organizowali i zarąbiście wszystko było przygotowane. Super bo są też pokoje hotelowe dostępne kilka kroków od sali bankietowej więc jak macie gości z daleka to od razu na miejscu mają nocleg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam poszukać tutaj https://www.gdziewesele.pl/. Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×