Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila439

Prezenty!!!

Polecane posty

Witam. Chce porobic wczesniej juz prezenty na gwiazdke, chociaz czesc bo pozniej kupic wszytsko na raz jest ciezko. Mam problem z prezentem dla dziewczynki 14 lat i chlopca w 9 lat... Niemam zielonego pojecia co mozna kupic takim dzieciom..??? Moze ktos z was ma jakis pomysł. Piszcie co wam do glowy przyjdzie moze akurat cos wymyslimy. Ja myslałam o jakiejs lampce nocnej do pokoju dla dzieczynki, kolczyki srebrne, a dla chlopaka niemam pojecia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla chłopca klocki LEGO, albo model do sklejania, w zależności od tego ile chcesz przeznaczyć na prezenty, z dziewczyna gorzej ma 14 lat wiec juz nie dziecko a trudno ją nazwać dorosłą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kup jej jakieś pachnidło lub cos z biżuterii. To trudny wiek, jak już słusznie ktoś zauważył - już nie dziecko, jeszcze nie dorosły (choć pewnie taka się czuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla chłopca Lego może być dobrym rozwiązaniem. Weź pod uwagę czym się interesuje - dzieciaki teraz chcą "modne" rzeczy i często zbierają wszystko co jest związane z konkretną bajką/serialem itp. (np.Star Wars, Gormiti, Bakugany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×