Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rainbowrainbowrainbow

Ukrywał, że jest prawiczkiem.

Polecane posty

Gość loniaB
nic sie nie przejmuj zostaw to wszystko samo sie rozwiaze powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbowrainbowrainbow
Dziękuję. Za rady raz jeszcze i za poświęcenie czasu. Tobie również, nie tyle powodzenia, co wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnaajaa
Hej pisze bo podejrzewa ze mój facet jest prawiczkiem. Jestesmy razem 4 miesiące a on mówi ze juz to robił kilka razy ale gdy dochodzi do zbliżenia ( jestem dziewica) on kompletnie nie wie co robic pyta sie mnie co robic, nie potrafi mnie rozgrzać ani rozdziewiczyć, wydaje się kompletnie nie doświadczony, możliwe ze kłamie? Proszę was dziewczyny o opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jest to go zostawisz? nie rozumiem po co to pytanie jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnaajaa
Nie zostawie wręcz przeciwnie bardzo bym sie ucieszyła jakby byl prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze klamie, gdyby mial za sobą chocby kilka stosunków, wiedziałby jak się za Ciebie zabrac, jak podniecić itp. eehh ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnaajaa
Zdziwilo mnie gdy przy pierwszej próbie pierwszego razu spytal sie mnie gdzie ma wsadzić przyrodzenie i co ma robic... Wtedy dopadly mnie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochotę na sex telefonik! Jestem młodziutka i ostra, możesz powiedzieć mi wszystko co chcesz, czekam na twój telefon kochanie, jestem Kamila 22lata, czekam na http://www.sextelefon.twojweekend.com/ zadzwoń i chodźmy się bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś chętny na wirtualny seks? tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sex-rozmowy.pl/monika_sex_telefon.html Lubię być zdominowana. Fetysze w twoim wykonaniu to nie będzie dla mnie żadna nowość. Lubię prawdziwych mężczyzn, którzy biorą sprawy w swoje ręce. Jeśli właśnie taki jesteś to powinniśmy się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rainbowrainbowrainbow . Wiem ,że to stara sprawa , ale mnie spotkało to samo tyle , że on mi powiedział dopiero po rozstaniu . Jestem w szoku . Jak sie potoczyła twoja historia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony tez mnie z tym okłamał, mówił ze spał z jedna dziewczyna przede mną a później się okazało ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bał się że go wyśmiejesz. A czemu się rozstaliście? Miał zbyt małego? Może to też był powód że nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×