Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość karminowa_EL

gdzie dobrze zjeść Warszawa

Polecane posty

Gość karminowa_EL

przyjechałam w delegację, zostaję w Wawce 4 dni. Jakie lokale polecacie, żeby dobrze zjeść? Nie interesują mnie fast foody, za to wszelkie lokale przyjazne cenowo mile widziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazyja98
wejdź sobie na http://www.stolikarnia.pl/ - nie dość, że dobrą restaurację znajdziesz, to i spokojnie zarezerwujesz stolik i jeszcze jakąś zniżkę zgarniesz :) ja tak od jakiegoś czasu korzystam z różnych zniżek. udało mi się w ten sposób poznać fajne miejsca, jak np. LaTomatina w Wawce właśnie... polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmejras
Jeśli ma być atrakcyjnie cenowo to polecam ten lokal - http://www.partypizza.pl/pizzeria/warszawa Jest smacznie, ceny przyzwoite, a przy okazji, miejsce jest klimatyczne. Oni istnieją jakoś od lutego - lokal na Ursynowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminowa_EL
chodzi mi o kuchnię indyjską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabala
W C.H. Arkadia restauracja Bierhalle oraz w C.H. Mokotów Jeff's

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, "rodzaj" kuchni już jest ;] To jeszcze rejon Warszawy. Bo myślę, że nie będzie Ci się chiało jechać do knajpy godzinę przez całe miasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminowa_EL
w centrum Warszawy kuchnia indyjska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminowa_EL
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasny Wiesiek
Tandoor Palace India Curry Buddha Indian Royal India Bollywood Lounge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminowa_EL
Ciasny Wiesiek dzięki kocham kuchnię indyjską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do konca tylko restauracja, bo i klub, ale polecam klub Tygmont. Przynajmniej w miasto Warszawa, na dodatek samo centrum. Bardzo dobre jedzenie, a przy okazji posłuchasz sobie muzyki na zywo i zahaczysz o fajny koncert albo impreze w fajnym klimacie. Polecam. http://tygmont.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandala na Emilii Plater. A najlepiej poszukać na gastronautach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika32k
A coś z kuchnią włoską, poleci kotś jakiś dobry lokal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia23
Hmm w okolicach Zachęty znajduje się Doppio Senso. Mają też stronę www http://doppio-senso.pl/ na której jest podane menu oraz cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do Burger Kinga, Maca albo KFC :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrankWilliams
@monika32k wśród włoskich restauracji warto odwiedzić antich na kabatach - ciekawe menu (warto spróbować ich małży), sympatyczna atmosfera i rozsądne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest świetne miejsce na kabatach, moj chlopak zabral mnie tam ostatnio na kolacje. Trochę schowane w osiedlu ale bardzo przyjemne, zdala od zgiełku centrum. Pyszne makarony i owoce morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam mogę polecić miejsce którym jestem ostatnio zachwycona;) na Alejach Jerozolimskich jest Strudel Factory, miejsce gdzie można zjeść mega dobrego strudla;D tu możecie sprawdzić jakie są do wyboru http://strudelfactory.pl/ sałatki też bardzo dobre, zup jeszcze nie próbowałam, ale następnym razem, gdy odwiedzę to miejsce to na pewno spróbuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka Gotówkowa na Święta dla Każdego http://kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Pożyczki na Dowód bez zaświadczeń - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, chwilówki na dowód bez bik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piterson23
Jak chcecie naprawde dobrze zjeść w W-wie, to wpadnijcie do Salto. Południowoamerykańskie klimaty, świetne jedzenie i miła obsługa, ogólnie naprawde oryginalna i przyjemna atmosfera. No uwielbiam to miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Warszawie zdecydowanie najlepszą restaurację mają w hotelu rialto, genialny szef kuchni jest zwycięzcą jednego z programów kulinarnych i faktycznie widać że wkłada w to całe serce, wołowina jest tam jak dla mnie szczególnie niesamowita i w Polsce nigdzie indziej takiej nie jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO jeśli chodzi o warszawę, to dla mnie nie ma lepszej restauracji niż Salto. Serwują tam przepyszne owoce morza, ktore swoją drogą uwielbiam i dlatego tak chętnie tam chodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, jeśli chcesz zjeść dobre owoce morza, to wybierz się do Salto. Szczególnie polecam Ci krewetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntekKK
W Domu Kresowym!Smacznie,świeżo i niedrogo!Lokal jest w okolicach Piaseczna ale na prawdę warto do nich jechać!za każdym razem gdy tylko mam ochotę zjeść coś "domowego"lub grillowanego to jadę właśnie do nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w Galerii Mokotów i zawsze ze współpracownikami wpadamy do Tokyo Sushi. Lokal z klimatem i naprawdę sporo miejsca. Tatar z łososia mi podszedł od razu. Nie trzeba się prosić o wasabi. Menu porządnie zorganizowane. Płacisz za kolor talerzyka. No i zbieram punkty na ich aplikacji, więc coś tam się zawsze zwraca w dodatkach i promocjach. Polecam, bo miło wspominam klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×