Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak se myśle.....

Kto z was ma WŁASNY BIZNES i jest zadowolony ze swojej decyzji

Polecane posty

Gość gość
te SAPIENTI SAT , masz tyle na ile naciągniesz emerytów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to strona o SAPIENTI SAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi SAPIENTI SAT jak ci się kręci twój mongolski oszukańczy biznes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem czemu jest tyle szumu wokol MLM. Przeciez to biznes taki jak kazdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jest to biznes jak każdy inny. Jest to biznes powiedziałbym socjalny, czyli taki, który dotyczy bezpośrednio bardzo duże grono ludzi. Na dodatek jest w pewnym sensie niezgodny z totalitaryzmem państwa. Stąd tak duże emocje naokoło niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, we mnie MLM jakichś wielkich emocji nie powoduje, tylko dyskutuję, bo uważam, ze nie jest to metoda dla każdego i nie każdemu będzie się super extra żyło jak tylko wejdzie w ten biznes. Skoro twierdzisz, że Twój MLM różni się od oriflamów, avonów i innych takich to może zdradzisz nazwę firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwa firmy nie jest tajemnicą, ale ze względu na tych dwóch kretynów co bluzgają pod moim adresem, nie wiem czy warto ją podawać. Niedługo te debile pójdą pod sąd, może wówczas będzie można normalnie tu pisać. Ale jeśli rzeczywiście Cię to interesuje, to mogę podać na maila, Skype bądź SMS-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz mi podać na gg 2143316

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podam na publicznym forum telefonu, skypa czy maila, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sapienti jak pamiętasz swój numer to możesz się zalogować przez internet, bez instalacji gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, dzięki, dostałam. mam nadmiar czasu więc chętnie sobie poczytam jutro co internet ciekawego o tej firmie zawiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele nie znajdziesz. Bo firma nie specjalnie potrzebuje w internecie się promować. Partnerzy też nie. Mamy wyjątkowe produkty i usługi i najlepiej ich promowanie idzie jednak od osoby do osoby. Nawet strona firmy jest bardzo mało informacyjna z zewnątrz. To jest raczej serwis dla nas, czyli partnerów. Od środka tam jest bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli kolejna firma ktorej nie ma :D tak jak działalność folomeyeva ktora nie istnieje. ciekawe ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz tutaj co to za firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisał mi nazwę firmy na maila i ta firma istnieje. fakt, nie ma o niej za dużo na necie, ale ja chcę sobie troszkę poczytać, przede wszystkim opinii o firmie i o produktach. nie będę pisać tu nazwy skoro sapienti sobie tego nie życzył... może napiszę tylko, że branza podobna co inne MLM, jeszcze za wiele nie poczytałam, bo może jutro znajdę więcej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dodam jedynie, że nigdzie w tekstach o firmie nie znalazłam nazwiska Folomeyev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wiem o jakiej firmie rozmawiacie :) Owszem maja ciekawe produkty i dobry plan marketingowy mysle ze lepszy niz wiele innych firm MLM. Moze sie skusze i podejme wspolprace z ta firma. jedynym minusem a moze plusem jest to ze bardzo malo informacji o tej firmie mozna znalezc w internecie. Mogliby miec chociaz dobrze rozbudowana strone firmowa lub zeby jakis lider stworzyl serwis z duza iloscia informacji o tej firmie i produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mogliby miec chociaz dobrze rozbudowana strone firmowa lub zeby jakis lider stworzyl serwis z duza iloscia informacji o tej firmie i produktach." vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Mogę zapewnić że ta strona jest bardzo rozbudowana, ale ... po zalogowaniu się. Przyczyną jest to, że firma nie sprzedaje nic przez internet, a taka zaawansowana strona "na zewnątrz" potrzebna tylko kiedy klient po wejściu na nią w efekcie musi być przekonany do zakupu. Czy też wpisaniu się do współpracy. Firma wyjątkowo szczodrze wynagradza swoich partnerów, ale wg zasady "coś za coś" oczekuje od nas że to my będziemy nośnikami informacji o produktach i biznesie. Ponadto, wiele produktów tutaj ma tak szerokie zastosowanie, że gdyby wszystkie aspekty opisywać, to strona byłaby OGROMNA! Większość ludzi nie lubi i nie będzie godzinami czytać stronę by wyłuskać coś, co ich tak naprawdę w ten dany moment interesuje. W żywej rozmowie natomiast, zanim przekażę informacje, mam możliwość dopytać się - co klienta (kandydata do biznesu) w tym momencie najbardziej interesuje i odpowiednio powiem mu tylko to co teraz jest istotne. Plan marketingowy również jest taki trochę "wielostronny". Ten sam jego element można zastosować na różne sposoby i często jest bardzo istotne żeby kandydatowi przedstawić właśnie ten element i w tej postaci, jaka do niego najlepiej przemówi. Ja nie tak dawno spróbowałem dawać info przez internet. Nie sprawdziło się! Z kilkudziesięciu ludzi ani klientem ani partnerem nie został nikt. Natomiast w rozmowie osobistej i na żywo średnio co trzeci przyjmuje ofertę i staje się członkiem naszego zespołu. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za godziwe wynagrodzenie moglbym taka strone zaprojektowac i wykonac a takze aktualizowac na biezaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest kwestia, że niema kto zrobić strony! Tak jak powiedziałem, strona jest wystarczająco treściwa i rozbudowana zgodnie z przeznaczeniem. To jest strona przede wszystkim dla partnerów i po zalogowaniu się tam jest full informacji! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wlasna piekarnie i cukiernie. Nie bylo latwo. Na poczatku biznes pochlonal duzo pieniedzy i nerwow. Teraz na szczescie wyszlam juz na swoje. Grunt to znalezc dobrych producentow niektorych produktow jak np. bakalii (zamawiam zawsze z http://partner-trade.com.pl/ ) i nawiazac wspolprace ze sklepami. Oczywiscie wyroby musza byc dobre zeby ludzie w nich zasmakowali. Ogolnie bylo ciezko, ale wiem ze bylo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam i jestem bardzo zadowolona. wyrabiam rozne takie naturalne mazidla: balsamy, mydelka. Duzo bylo zalatwiania papierkow ale bylo warto. Jest duzo popyt na tego typu naturalne rzeczy. Poza tym moje wklady wlasne jak np. opakowania, pudeleczka, buteleczki atomizery itp szybko sie zwracaja bo kupuje hurtem w polpaku http://www.polpak.pl/ a oni maja i bardzo ladne i niedrogie produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni herba matricaria
pytanie do pani powyżej odnśnie własnych mazideł. Robisz to w domu ? Podaj adres strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem dumna z tego, że założyłam własny biznes i osiągnęłam sukces, ale zanim się zdecydowałam na biznes miałam wszystko dokładnie zaplanowane, na początku postawiłam na estetykę i widoczność sklepu, zamówiłam pylony i kasetony w http://www.balanda.pl/ i klientela się znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie podam na publicznym forum telefonu, skypa czy maila, niestety" Niektórzy tu robia bład podajac swoj orginalny@o2.pl czy orginał@wp.pl A wystarczy na przykład na stronie o2.pl w opcjach / twoje adresy załozyć dodatkowy adres , czy alias np. powiem#mixbox.pl, a jak za duzo jest spamu skasowac go. (# aby robot nie złapał @) podobnie jest na wp , ale tylko 2 aliasy mozna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze zryli temat, nie chce się tego czytać, porzucam to. Jakieś wypociny i przekonywanie ( dotyczy pierwszych stron bo dalej nie dałam rady czytać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×