Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondiex

Próbny makijaż i fryz :)

Polecane posty

Kiedy robicie próbną ślubną fryzurę i makijaż? Na ile przed ślubem? Czy od razu te dwa elementy robicie naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam probnej fryzury i makijażu Nikt z mojego otoczenia też nie Z doświadczenia wiem że najlepiej wszystko wychodzi pierwszy raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie tak by było najwygodniej... O ile wiedziałoby się, że fryzjerka i wizażystka są dobre i znają się na rzeczy, tak, że można im zaufać, bo inaczej można się zestresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie brałaś ślub? Albo skąd wzięłaś tak dobrą fryzjerkę i wizażystkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie kiedy...
Ja nigdy na zadne wesela czy imprezy sie nie czesalam i fryzjera wiec nie mam sprawdzonego. Tak samo nigdy nie korzystalam z uslug wizazystki wiec tez nie mam sprawdzonej. Tez wolalabym obejsc sie bez probnej, bo to oszczednosc i to duza, ale z drugiej troche ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probny musi byc
Kurcze, ja bym się bała bez próby! Moim zdaniem nie warto ryzykować. Moja znajoma w zeszłym roku pierwszy raz z wizażystką spotkała się w dniu ślubu i generalnie koszmarek:O Chociaż to pewnie bywa różnie. Ja miałam ślub w W-wie i malowała mnie pani Joanna Abram, oczywiście z próbą, po której wiedziałam czego się spodziewać, i byłam spokojna że w dniu ślubu wyjdzie cudownie. A w praktyce wyszło jeszcze lepiej niż na próbnym:D Dla zainteresowanych http://www.abram-makeup.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×