Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KATArzynka00

bardzo sucha i swędząca skóra dziecka jaki krem balsam jest naprawdę skuteczny z

Polecane posty

Gość KATArzynka00

bardzo proszę mamusie które mają wypróbowane jakieś dobre środki na suchą skórę moja córcia ma 4 latka i strasznie sucha skórę szczerze powiem że byłam w aptece i pani farmaceutka pokazywała mi różne środki do kąpieli do smarowania tylko te ceny nie dla mnie nie stać mnie na tak drogie rzeczy myślę że są może jakieś tańsze a równie skuteczne środki stosowane i wypróbowane przez was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kazali smarować czymś z witaminą a np kremem alantan. Ja smaruje moją balsamem z serii alerco (nie jest jeszcze taka mega droga) a do kąpieli olejek babydream z rossmana i widze poprawę. Tylko trzeba to robić systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale stosujesz jakiś balsam po kąpieli? ja co wieczór albo co drugi smaruje małego całego wieczorem zwłaszcza w zimę, sama jak się nie posmaruje balsamem to mnie zaraz wszystko swędzi. kup jakiś zwykły balsam w drogerii - nivea np dla dzieci oczywiście i smaruj co wieczór, może nie potrzeba nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do dermatologa, maść robiona z wit A, D3 i E kosztuje 5 zł i super pomaga na suchą skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corka takze ma 4 latka, ale do dzis kapana jest w Oilatum. Nawilza i natluszcza jednoczesnie skore. Ma lekka skaze bialkowa jeszcze a przy tym wrazliwa skore, choc juz coraz mnie, ale jak i jedna 4 letnia tak i druga 7 meisieczna kapiemy w tym Oilatum, chyba ze starsza chce babelki w wodzie to wtedy jej tego nie wlewam, a zwykly plyn dla dzieci do robienia piany. Mozesz dziecko tez smarowac Emolium. Kosztuje troche, ale jak kupisz raz tubke, to bedziesz miec dlugo, bo jest bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
maść witaminowa, kąpiele w emolium, nie oilatum - bo ten tylko wysusza i jest taki krem w aptece - nie pamietam właśnie nazwy - dla dzieci z azs, kosztuje kilkanaście złotych, w białęj tubce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
albo krem do ciałą z kangurkiem, kosztuje chyba ok 30 niestety złotych, ale to duża tuba - jest dość tłusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATArzynka00
powiem tak byłam u lekarza z małą z myślą że własnie mi przepisze jakaś maść robioną kiedyś już taką miałam dla małej była taka biała jak wosk i bardzo tłusta była super ale niestety pani doktor mi nie przepisała tylko wręczyła sterte ulotek różnych preparatów i powiedziała że mam sobie coś z tego wybrać i kupić w aptece więc własnie to sa te środki w granicy 50zł w górę ale nic poprostu pujdę do innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATArzynka00
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
zaraz może sobie przypomnę nazwę tego kremu, kurde no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha oilatum wysusza... pierwsze słysze. Moje dzieci mają delikatną lekko nawilzona i natłuszczoną skóre. Do tego mydla juz nie trzeba uzywac dla jasnosci, bo to mydło wysusza skóre. Jak moze oilatum wysuszac skoro sam w dotyku jest tłusty jak cholera :) a polecam Oilatum Junior nie ten zapachowy czy dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoje ciało smarowałam emolium, ale skory rewelacyjnej nie mialam, nie wiem, moze dla dzieci jest ok, ale moją skore wysuszał strasznie i byla szorstka w dotyku. Polecilam go bo dermatolog mowil i przepisał go mojemu dziadkowi a ten, ze mu sie ten krem nie spodobal dal mi go, a ze ja znam ta firme to go wzielam dla siebie, ale zbytni z emolium zadowolona to ja nie jestem. Oilatum najlepsze, ale Oilatum junior o ktorego trzeba sie starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zapiekanka
polecam emolium jest drogi, ale bardzo wydajny płyn do kąpieli i emulsja do smarowania zamawiam przez allegro, w aptekach, zawsze opakowanie 400 kozystnei wychodzi i naprawdę na długo starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremów bardzo suchych nie używaj dla dziecka, bo zatykaja pory i skóra się poci oraz nie oddycha i wtedy mogą powstać rozne stany zapalne. WIem, bo jestem po ASP i mowili jakie kremy ponoc są dobre, cena mowi sama za siebie a jednak mają swoje minusy i to dosc spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Dexeryl - to ten kremik, tylko uwaga bo jest tłusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smarujcie dzieci parafiną jak szukacie problemów. Dermatolog na egzeme przepisał mojemu mężowi, gdzie jego dlonie są wysuszone a poszedł do inego dermatologa to wysmial go, jak mozna parafina smarowac, ale jak chcecie miec tłuściutkie dzieciaczki to polecam parafine, nawilza i natluszcza pożądnie a druga nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,moja 5 letnia córka miała przesuszona skore,czerwone lokcie kolana posladki az krostki jej wyszły, lekarz stwierdził alergię przepisał leki ,zero poprawy.Drugi stwierdził grzyba dał leki zero poprawy.Teraz myje mała tylko w płynach z serii BIAŁY JELEŃ i smaruj****lsamem LIPIKAR BAUME AP firmy LA ROCHE-POSAY i jest rewelacja zero podrazniejkrostek ma skóre jak ,,pupcia niemowlęcia,, troche drogi ten balsam ale mega wydajny polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nivea sos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej moja corka ma ten sam problem tylko ma 2 lata na poczatku jak lekarz polecil wlasnie takie kosmetyllki to tez bylam w szoku ze drogie. My kapiemy w oilatum i powiem szczerze ze na długo wystarczają na allegro maja dobre ceny zawsze jest jakieś wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiiK19
po tyogdniu stosowania balsamu z babycap efekt rewelacyjny, skora jest pieknie nawilżona, corka siostry tez byla nim smarowana i tez byly zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj z ta reklama. Najlepiej jest oliwa z oliwek lub olej lniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez używam balsamu od baby cap i jest naprawdę rewelacyjny pod kątem nawilżania skóry mojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyś1986
kup krem aktywny eloderm w aptece. Niedrogi, skuteczny , nie uczuli, bo to emolienty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wakacjach, które były dla skóry mojego dziecka wyjątkowo koszmarne, nie mogłam uporać się i nawilżyć mu skore. dlatego chętnie wypróbowałam nawilżenie i odżywienie oferowane przez La Roche emulsję Lipikar lait, teraz już skóra jest dobrze nawilżona, nie swędzi i nie jet podrażniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Wypróbuj sobie emulsję i krem firmy atoperal baby, to seria stworzona z myślą o maluchach z bardzo sucha wręcz atopową skora, ja kupiłam ja dla mojej córki i wreszcie pozbyliśmy się problemu wiecznie suchej skory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×