Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piwko:)))

ile razy w tyg pijecie piwo?

Polecane posty

Gość piwko:)))

Tak pytam z ciekawosci :) Lubicie zimne piwo z sokiem ? Ile razy w tyg pijecie drogie mamy piwo wieczorem do filmu ? Lub wino czy co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jammm
ja 2 razy w tygodniu jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusieńka..
średnio raz w tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kwiat kalafiora
ja przewaznie piłam z raz w tyg w sobotę, czasem w niedzielę wieczorem właśnie oglądając film, to wtedy jakiś carlsberg,desperados czy corona, teraz jestem w ciąży i ubolewam ;p wypije za ponad rok jak przestanę karmić...nie uznaję łyczków piwa ani lampeczek wina w ciąży, choć słyszę od starszego pokolenia lub niektórych znajomych, że wolno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latem czesto po 3-4razy w tyg
zima wcale raz na 3-4tyg :) nie mam ochoty ani towarzystwa, filmow nie ogladam bo wieczorami pracuje na kompie weic i piwa niezbyt moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pit z zusu
Raz na pół roku, jakoś tak. Ogólnie piję bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja porawie codzinnie
coś piję :D ... piwo w lecie raczej, w zimie drinka albo lampkę wina wieczorem dla rozluźnienia... uprzedzając komentarze o alkoholizmie, robię tak od 10 lat, nijak to nie wpływa na moją wydajność, nie zwiększam ilości, praktycznie nigdy się nie upijam, po prostu lubię alkohol w rozsądnych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kwiat kalafiora
nie masz się co tłumaczyć, alkoholizm jest wtedy, gdy MUSISZ się napić i Ty sama wiesz najlepiej jak jest.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... piwo bardziej latem dla ochłody teraz winko lub grzaniec jak często kiedy mam ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszki
myszka, a jakis czas temu to byl Twoj podszyw czy to Ty pisalas ze jest drink,blant a dziecko bawi sie obok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pije drinki 2 razy w tygodn
tygodiu, najczesciej w piatek i sobote, wieczorkiem. kiedy ma ,ly juz spi. to taka chwila relaksu dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana beztroską
ojej! tak często piecie, a co by było gdyby Wasze dzieci potrzebowały nagle pomocy. Potem ogląda się w telewizji że dziecko się zadławiło a rodzice byli pod wpływem alkoholu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja porawie codzinnie
po jednym piwie czy lampce wina nie jest się pod wpływem alkoholu, ja mam w domu alkomat i nawet 0,2 mi nie pokazuje.... czyli mogę auto prowadzić... to i dzieckiem mogę się chyba zajmować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×