Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

wwitaj wkrotce-szczupla 2012 fajnie ze chcesz dolaczyc i napewno tym razem sie uda,ja dzis jeszcze nic nie jadlam ale za to duzo bardzo pije i od jutra startuje na diecie SB a dzis sie troche oczyszczam po swietach i sylwestrze zieloną herbatka i ziolami bioactive na oczyszczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze czytam ze dieta warzywno-bialkowa no powiem ze dla mnie to zawsze najlepsza byla i ladnie sie na niej chudnie no nie chcesz tez sb sprobowac to bardzo podobna dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce-szczupła2012
ja też uwielbiam zieloną h. powiem nawet że jakieś dwa lata temu byłam od niej uzależniona. wieczorem zasiadałam przed kompem , koło mnie była miska (z dziubkiem, taka na 3 litry) z zieloną i tam około 4 saszetki. najbardziej lubię taką bez dodatków i innych smaczków, bo ponoć im czystsza tym bardziej zdrowa. Wyobraźcie sobie że wypijałam tak ze dwa litry samego wieczoru, fakt faktem że nie był to mocny napój, jednak nie wyobrażałam sobie wieczoru bez mojej "miski", w końcu jednak mój mąż zaczął mi gadać ze za dużo, że to mi szkodzi i tak odeszłam od mojego nawyku.... ale popijam dalej, ale w mniejszych ilościach. Czytałam zresztą ostatnio artykuł gdzie naukowo stwierdzono że picie zielonej powoduje redukcje wagi, nawet bez stosowania diet. nic..... na razie dieta. Tak sobie marzę ze to lata będę wyglądać jak człowiek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce-szczupła2012
a co do oczyszczania to polecam lewatywy, ale to oczyszczanie dla odważnych...... testowałam przez około miesiąc i działało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
hej a ile schudłaś na lewtywie..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej troche w sylwka poszalałam ale trzeba się wżiąść w garść i walczyć dalej gubiąc te okropne kilogramy, a jak mi się Uda to na urlop w lato pojade nad morze :-) każdy ma jakieś Marzenia, musi Bardzo chcieć to mu się SPELNIĄ !!!!!!! Kiedyś jadłam chrom pomógł mi zwalczyć apetyt na słodycze, dzisiaj go znów kupiłam, jeszcze chce kupić tabletki z l-karnityną przyspieszają spalanie tłuszczu, na rynku jest tyle firm proponujących różne tabletki wspomagające utrate kilogramów sądze że połowa jest przereklamowana, czy Wy Dziewczyny jakieś bierzecie które Mogłybyście mi polecić ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam blonnik z ananasem plus chrom na poczatku zeby opanowac glod no i zoladek sie skurczyl to juz nie biore ale ocet jablkowy z zielona herbata biore do teraz jak ktos cwiczy sporo to aqua slim polecam ma sporo l-karnityny co wspomaga spalanie tluszczyku to akurat spr na sobie hehe skrotami pisze bo sil mi brak w dniu dzisiejszym ale jutro juz ok bedzie jeszcze bym chciala ten asystor slim spr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co z tymi lewatywami co to trzeba robic bo ja to ciemna nie lapie o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce-szczupła2012
hej, jeśli chodzi o lewatywy to znam temat "od środka" jestem pielęgniarką i robi sie takie zabiegi na codzień. Ja robiłam lewatywy wg. metody dr. Tombaka. Jest to bardzo dobra metoda na oczyszczenie jelita grubego z toksyn i syfu który tam zalega. Najbardziej polecam gabinet z hydrokolanoskopią, gdzie kładziemy sie komfortowo na leżance i specjalna maszyneria z nas ciągnie cały syf, ale to kosztuje sporo kasy. Ja robiłam lewatywy wieczorem, przed snem, gotuje się dwa litry wody, studzi, żeby była letnia, dodaje sie sok z połówki cytryny - po to żeby nie zaburzyć równowagi z florze bakteryjnej w jelitach. Worek do lewatywy kupiłam w aptece, taki podobny do termofora z długa rurką i takim lejkiem do tyłka. Po pierwsze to nie boli, całe 2 litry wleci do jelita, dodam że jelito dorosłego człowieka jest pojemne tak na 3,5 litra, wiec luz, nie ma sie co bac., najważniejsze jest żeby trzymać tą wodę, i jej nie popuścić, mozna poskakać, zrobić świece, wtedy wiadomo że woda spenetruje jak największe części jelit, tam gdzie mamy kamienie i inne cuda. Zabieg robiłam w wannie, zeby wrazie czego nie było awarii. potem siada sie na kibelku i wiadomo co dalej. Uwierzcie że potrafią wyjść z człowieka takie cuda że ho ho. Co do efektów to przyznam że lewatywy robiłam przez około miesiąc, (ale nie codziennie, jest na to specjalny grafik) efektem był totalnie płaski brzuch bez efektu balona i rozdęcia, gładziutka świetlista cera. Pamiętam że po około tygodniu miałam straszne bóle głowy, to samo miała reszta rodziny którzy robili wlewy, pogadałam z lekarzem i wytłumaczył mi ze w jelitach są toksyny które zostały naruszone i przeniknęły do mojego organizmu, kazał dużo pić, i płukać jelita wg grafiku. Potem mi lewatywowy szał minął!!!! ot i tyle......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Hej Kobietki ja tam mam brak tej silnej woliii miało być od 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shastraa i werka Dziekuje za odpowiedż:-) ooo tego akurat nie wiedziałam bo pije samą zieloną herbate,no to teraz dodam ocet jabłkowy. lewatywa odpada nie to nie dla mnie ale może kiedyś zmienie zdanie i spróbuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka miało byc od pierwszego.... ja zaczełam tydz temu, też jestem na samym początku swej trudnej drogi do sukcesu,pewnie nieraz się po drodze skusze na coś kaloryczneg,ale się tym nie przejmóje bo zawsze moge iść na spacer,basen,siłownie:-) ....wykreśl z pamięci te pierwsze dni pomyśl sobie że wkrótce bedziesz SZCZUPŁA SUPER DZIEWCZYNA KTÓREJ SIĘ UDAŁO SCHUDNĄĆ NIE PODDAWAJ SIĘ!!!! to może od jutra zaczniesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce-szczupła2012
u mnie drugi dzień mija, około 17 zaczyna mi się wielkie ssanie. oto co dzisiaj zjadłam: rano dwie małe salaterki galaretki z kurczaka z warzywami + serek o%, potem około 12 kawa, ok. 17 wielkie żarcie 30 dkg pieczarek, cebula, 15 dkg suchej krakowskiej + cykoria+ serek 0%, to wszystko uduszone na patelni, a teraz o 19 cały plastikowy pojemnik surówki z czerwonej kapusty. taka dieta mi jak najbardziej odpowiada, jestem najedzona, tylko mam obawy że to troskę za dużo, ale jak by nie było prawie same warzywa i białko. Werka możesz zdradzić z jakiego rozmiaru ubrań startowałaś, i jaki rozmiar nosisz po utracie tych prawie 30 kg?????, dla mnie będzie to motywacją....)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka 1309 to tak jak u mnie zero silnej woli moze troche ograniczyłam jedzenie ale jeszcze czasem cos tam podjem no i najgorsze ze niechce mi sie cwiczyc 2 dni cwiczyłam i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Mam urlop jeszcze ale rano wstaje i nic nie jem jem dopiero w pracy i zmienie to od poniedziałku i do tego powinnam dostac miesiaczkie 2 dni temu a tu niccc..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ja to taka chora jestem ze ledwo literki widze temp dzis mialam 40 i musialam lekarza odwiedzic przelykac nie moge gardlo boli i jak mowie to nikt mnie nie slyszy wogole czuje sie na resztkach wyszlo mi latnie w sylwka bez kurtki po dworzu dietka bedzie nie kiepska jesc nie mozna bo jak lykam to czyje jakby mi rozrywalo gardlo ledwo pije przez slomke ale sb musze od poczatku po chorobie bo musze syropy a one cukier maja i slodkie ech....a tam nawet gumy do zucia nie mozna aj tam i sil juz w palcach pisac nie ma kiepsko kiepsko babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kolei juz czytam aha i jezeli chodzi o te lewatywy to chyba nie bede ryzykowac bo sie boje z reszta pomysle a moze by sprobowac a zadna krzywda sie nie stanie jak ktos nie umie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rozmiaru to spodnie 40 mam teraz tak normalnie a bluzke 44 bo nie moze byc obcisla a i biust spory ale kupowalam na poczatku 52 a spodnie 46-48 zalezy firma firmie nie rowna i nie zawsze rozmiarowki takie bo czasem sa te xxxl potem xxl a teraz xl czasem l jak koszulki to tez jaki material zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka nie przejmuj sie ja tez dopiero za dwa dni jak troche przejdzie wchodze na sb ale tak ogolnie to dietka jest tylko nie ta co w planach bo leki brac trzeba i wogole pije herbaty z cytryna i sokiem malinowym ale jak najbardziej nie rezygnuje od 5 zaczynam na bank to juz powinnam pozwolic se na odstawienie z reszta jak zawsze 3 dni i mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam kobitki jutro juz zaglądne hehe z rana bo w domku jestem 5 dni zwolnienia zem dostala i znow lezenie nie lubie tak wkrotce szczupla a ile i przez jaki czas trzeba te lewatywy robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sorki za te bledy i pozjadane literki ale ledwo widze oczy mam zamglone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka5678
hey werka zycze powodzenia w osiagnieciu wymarzonego celu bo wiem jak trudno jest zgubic zbedne kg. ja od czerwca zgubilam 16 kg.obecnie waze47;) i po prostu kiedy patrze w lustro rozpiera mnie duma ze jestem teraz taka drobna.:) nie stosowalam zadnej gptowej diety tylko ukladalam sobie swoj wlasny jadlospis.zobaczysz jaka bedziesz szczesliwa jak osiagniesz wymarzona wage;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce-szczupła2012
I tydzień - codziennie. II - tydzień - co drugi dzień, III tydzień - raz w tygodniu i dla spokoju o stan jelita grubego, czynność tę powtarzać raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny no nareszczie moj łobuz poszedł dzis do przedszkola to moge ruszyc na miasto w sprawie pracy Werka zycze szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×