Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

a juz wiem zyj w zgodzie z natura taki zestaw byl proszek do rozrobienia z woda na 3 glowne posilki i taki plyn zielony w butelce na oczyszczanie z chlorofilem jak zmielone trawsko 2 razy dziennie do szklanki wody 3 lyzki stolowe tego i ksiazka z dieta bio naturesse czy cos tam a wyjatkowa promocja byla to mozna bylo dostac w prezencie tylko dzis koktajl na 7 dni hehehe no mowie wam totalna glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam kobitki padnieta dzis jestem jakas ta pogoda kiepska do tego a ja meteoropata wiec sie odbija mi na samopoczuciu i psychice czasem jakos podlamana jestem ale niby czemu to nie wiem moze uda mi sie zasnac chociaz watpie jutro moze bedzie lepiej a moze jeszcze dzis zajrze bo nudzic mi sie bedzie jak stary hehe spac pojdzie i pochrapywac zacznie a mi nerwy beda puszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzien dietki minal pozytywnie zjadlam lacznie 3 jaja na twardo troche salatki zmiksu salat ogorka papryki i 3 lyzkami na miske oczywiscie oleju lnianego i pol piersi gotowanej z kurczaka a na jutro musze cos wymyslec bo nie wiem nawet co mam salatka zostala ale moze pojade cos kupie bo zapomnialam jak wracalam a w poludnie nie chcialo mi sie szykowac i to taka robota ale mam checi na rybe wiec bede musiala sie zebrac jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
hej u mnie też jakoś dzień minął, ale nie ćwiczyłam dzis w sumie zjadłam: śn: jogurt naturalny 0% tłuszczu z bakomy + 1 szkl. płatków corn flakes z miodem w pracy: sucha bułka grahamka oboadkolajcja:- kostka ryby z serem(zdjęłam większą część panierki), warzywa na patelnie dużo bo 400 gr i tyle, 2 kawy bez cukru, 2 herbaty czerwone, woda Dziewczyny ja mam taki problem bo teoretycznie nie chcę już chudnąć, ale chcę utrzymać wagę i to dla mnie jest trudne.. chyba cięższe niż odchudzanie. Na stałe praktycznie wyeliminowałam słodycze, częściej ćwiczę, nie jem za dużo sera żółtego i tłustego.. ale nie wiem co jeszcze mogę zrobić, żeby waga nie spadała i nie rosła.... Na razie dalej liczę kcl, ważę się często...i staram jeść zdrowo, Na diecie jak się odchudząłam to jadłam 800 - 1200 zł zależy od dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
1200 kcl oczywiście ( skąd mi się tam wzięło ZŁ:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SILNA WOLA CZYNI CUDA ja mam motywacje komunia synka i dobry wglada,taki jak kiedys mialam.-:-) zdjecie z komuni ma sie do konca zycia ,a tu co mam prawie przed 100kilo, nie musze to zmienic ,na zdjeciu bede wygladala ladnie ,synek bedzie mail lada mame nie potworka:-) dla synka dotrwam, i schudne:-) CHYBA NIE MA LEPSZEJ MOTYWACJI DLA MNIE.:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Muszę sie pochwalić 2 dni nie jedłam slodczy..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ma silna wola mnie opuściła pożarłam talerz bigosu, był tak Pyszny że poszłam po dokładke, 1l coca coli, 5 cukierków, banan,3 mandarynki masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czesc kobitki ja spac nie moge wogole juz ostatnio malinka gratuluje oby tak dalej,truskawka nie przejmuj sie grzechy w weekend sie wybacza haha no nie kazdemu znaczy sie z wyjatkiem mnie. na diecie tobie to dobrze a u mnie jeszcze tyle pracy ale mysle ze jak po troszku wszystkiego i cwiczenia to nic nie wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia jak tam ci idzie ? a co do jadlospisu to zalezy jaka dietke chcesz kochana stosowac ale napewno za ooooo pomnij o majezonie heheh ziemniakach makaronach bialym pieczywie napojach gazowanych sokach prztworzonych oszukanych ze cukru nie maja bananach tlustym nabiale najlepiej o wieprzowince kawce z cukrem chcesz dalej???? hehe no wredna jestem wiem wiem ale co piekna masz byc to bedziesz tak? no i STOP SLODYCZE wogole wybieraj produkty o niskim indeksie glikemicznym tobedzie ok nio i nie glodz sie jak ja to robilam hehehe a najlepiej zacznij sie ruszac to bedzie najzdrowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wam powiem babeczki ze ta dietka SB to mi calkiem do gustu przypadla no no jak zadna tylko kurcze ten nabial dopiero 2 faza a ja zyc bez tego nie moge chyba przez ten czas diety sie uzaleznilam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam moze wkoncu usne chociaz na troszke bo nie dlugo w ramki mnie obsadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takich spotkaniach tylko patrzą jak z ciebie kase wydoić, kuszą specjalnymi ofertami ze dzieki ich preparatom szybko sie schudnie, to jedna wielka ściema. Byłam kiedyś pod opieką dietetyczki przy której chudłam dobrze mnie rozumiała ale póżniej była w ciąży w zastępstwie przyszła taka jędza że zrezygnowałam z efektem jojo, dałam spokój z odchudzaniem aż się wku....am czytałam książki o dietach od koleżanek zasięgałam info dużo ćwiczyłam no i schudłam ważyłam tyle ile mam wzrostu, ale póżniej się rozleniwiłam i przybierałam na wadze, ksiażke by można o tym napisać..... No a teraz liczy sie to że mam powody żeby schudnąc mam tylko nadzieje że dotrwam wszystko okaże sie w czasie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka mi sie też nie chce spać, no i mamy nowy dzień czas na uczte;-) i wypiłam 2 szklanki zielonej z octem jabłkowym wczoraj kupiłam mogłabym sama zrobić ale za dlugo bym czekała, aż mi mordke wykręciło brrr chyba za dużo wlałam ;-) teraz musze się zmusić i isc spac bo rano oczy na zapalki, ale jak tylko wstane to zrobie 100 brzuszków ciekawe czy dam rade, życze wszystkim miłych snów dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki,u mnie dzis jakis nastroj ciekawy jakas podniecona jestem i nie wiem czym heheheh biegam od rana jakby mi ktos baterie naladowal a wczoraj taki kapec ze mnie byl TRUSKAWKA ja sie tego spodziewalam ze tak bedzie pewnie bo juz kiedys bylam u nas w swietlicy na takim spotkaniu i to samo bylo tylko wtedy to przyrzady i pasy jakies probowali wcisnac i nie tak strasznie drogo o ile pamietam wg tego co wczoraj ale szlam bo mialam nadzieje ze bedzie cos innego na broszurce z programem mialy byc przedstawiane diety rozne i pokaz aerobiku a tu huj byl i nocowal buahahaha debilizm sie szerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to jeszcze snadania nie bylo nie mam pomyslu chyba troche salaty pochlone bo nic mi sie roic nie chce zaraz ide pod prysznic i ide w teren nad rzeke po lesie posmigam z facetem moze znow cos upatrze ciekawego bo ostatnio wstyd sie przyznac ale podejrzalam nie chcacy samochod w krzaczkach w lesie i tam ktos sie ruszal heheheh no no nie domyslajcie sie wiadomo co tam sie dzialo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to troche salatki z jajem zostalo to pozre a na obidek to jakis pomysl byscie panie drogie zarzucily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
hej Ja dopiero kawę piję, później zjem szkl. mleka , szkl. płatków cornflakes i łyżeczkę Poppingu z nasion amarantusa. na obiad nie mam pojęcia co. wczoraj chyba za dużo zjadłam na obiadokolację albo za późno ją jadłam ( ok 19.00 a szłam spać o 23.00), kawałek ryby bez panierki i warzywa na patelnie ale podsmażane, mogłam je ugotować i coś mi na żołądku siadło, bo rano było mi mdło. ale już jest w miarę dobrze. Ja też probemy z waga miałam od zawsze w liceum ładnie schudłam, ale jak zaczęłam pracować po studiach licencjackich waga wzrosła i tak ważyłam cały czas te 10 kg za dużo. Teraz w sumie odchudzałam się licząc kalorie, trochę ćwiczyłam i przez miesiąc brałam asystor slim - fajne te tabletki... jakby hamowały mi parcie na słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na diecie ja wlsnie ostatnio pytalam tu o ten asystor slim jak to dziala czy tylko na slodkie? czy wogole dziala tak jak mowia w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Dzis duzo jabłek bede jadła tylko obiad zjem piers z kurczaka i jabłka i no moze basen zaliczymy..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
werka -- ja już dużo różnych specyfików ogólnodostępnych na odchudzanie przetestowałam. I mogę stwierdzić, że ten asystor slim bardzo dobrze działa, brałam jedną tabelkę rano przed śniadaniem i tak jakby hamował mi uczucie na jedzenie i jedną na wieczór przed obiadokolacją. Do tego liczyłam kcl i czasami ćwiczyłam na steperze i tyle. Swego czasu brałam też applefitt i one były też dobre - nie wiem czy nawet nie lepsze hamowały głód. Za to wogóle nie działała mi zachwalana bardzo Linea. a teraz mi się przypomniało jeszcze tabletki tevera na bazie zielonej herbaty też były dobre,. ja ten asystor slim kupiłam na allegro (taniej niż w aptece) i nie żałuję. Teraz niczym się nie wspomagam, ale myślę o zakupie błonnika tylko nie wiem jakiej firmy były dobre, jedynie popijam sobie czerwoną herbatę 1- 3 szklanki dziennie zależy czy w domu siedzę czy nie. zjadłam póki co te płatki z mlekiem i poćwiczyłam na steperze 47 min - 281 kcl, na obiadokolację, zrobię sobie ze 2 cienkie naleśniki z jogurtem naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
malinka ja lubię jabłka bardzo, tylko teraz ze względu na ten aparat na zębach muszę je trzeć i sobie robię czasami jedno jabłko i 1- 2 marchewkę mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki ja to tak na serio od jutra zaczne OGRANICZANIE ZARCIA bo jak zwykle w weekend przesadziłam ale koniec musze sie ogarnac bo do wakacji z kazdym dniem coraz krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no moze na ten asystor sie skusze a osobiscie polecam appleplus forte z zielona herbata i witaminami i bio garden blonnik z ananasem plus chrom ten moge naprawde polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no slonce wychodzi chlopisko obiad wcina i zaraz w teren go wyciagam mialam na basen pojechac ale juz pieniazkow nie mam :-(bo zostalo sie 70zl a wyplata dopiero we wtorek ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×