Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

czesc dziewczynki ja dopiero wstalam w nocy non stop sie budzilam bo dzusznosci mialam ale dzis po tym antybiotyku chyba troszke lepiej no i temp spadla ale nie wazne hehe nastroj mi wraca bo tu poczatek roczku a ja w loziu hihihi leniwy rok bedzie dla mnie choc wcale tego nie chce a nawet nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka gratuluje sukcesu ja tez mysle ze w te lato w koncu bede normalana kobieta i bede dazyc do tego Wkrotce szczupla moze masz racje zaryzykuje a cio mi tam heh... a moze podziala na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki dostalam dwa pudelka goodbye appetite bede testowac zobaczymy mamuska mi oddala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ktos juz stosowal? mama twierdzi ze do dupy hehe a znow ciotka ze jej pomaga zesmy rozmawialy w nowy rok i to takie zdania podzielone ja sprawdze na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez sie trzymam ale zalatana bo remanent w firmie, pozdrawiam, badzcie twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Kobietki dzis tak dla sprawdzenia kupiłam serek wiejski do tego bułkę pełno ziarnistą i do tego kiwi i jabłko..... . Noooo i się najadłam że hohoho noooo ale pokusa była i kupiłam czekoladkie i noooo grzech a co sadzicie o błonniku z herbata zieloną takie platki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Hej kobietki kupiłam sobie dziś bułkę pełnoziarnistą do tego serek wiejski kiwi i jabłko tak sie na jadlam ze hohoh ale zrobiłam grzech zjadłam cała czekolade. Kobietki co sądzicie o błonniku z zierona herbata taka wygladaja jak chrupki kukurydziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce-szczupła2012
u mnie też dzień się kończy na plus odchudzający. tzn. rano galaretka z kurczaka i warzywami, serek 0%, potem 6 sztuk podudzi wędzonych bez skóry (wiem przesadziłam), potem pojemnik surówki z selera i marchwi. i to tyle. hoho, nie ma naewt 1000 kcl. do tego ze dwa litry zielonki. Co prawda kupiłam dzisiaj kisiel taki do kubka, ale zrezygnowałam z tej pokusy. narazie mija 3 dzień i jem tylko wysokobiałkowe z warzywami. i jest git. Werka najedz się czosnku, to lepsze od antybiotyku. zrób sobie tzw. szreka, tj 2 główki czosnku z wyciskacza, do tego sok z 2 cytryn, + 3 łyżki miodu. wszystko wymieszaj, i poczekaj kilka godzin, zrobi się zielono-błotny syrop. uzdrawia nawet anginy i inne paskudne chorobska. Ja wyleczyłam tym u siebie wielką ropna anginę, obyło sie bez antybiotyków, mimo że lekarz twierdził że to bezwzględne. Jeden dzień szreka i bedziesz zdrowa jak ryba, oczywiście za efekty zapachowe nie odpowiadam. pozdrawiam aaaa, przypomniało mi się zgrzeszyłam..... wypiłam niecały litr coli light (((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka, pisalas gdzies ze bierzesz tabletki i masz @ w tym czasie co trzeba bo mi wciaz wypada w polowie opakowania, a w przerwie 7-mio dniowej kiedy powinnam miec @ ni ma nic i tak mysle czy to od diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkrotce szczupla dzieki ale hehehe juz zem sie najadla czosnku i masz racje stawia na nogi miod czosnek i cytryna taka kombinacja zapomnialam o cebuli ale nawet chyba w domu nie mam bo wczoraj stary moj szukal heh ipowaznie 6 podudzi zjadlas? zartujesz z nas pewnie hehehe nawet bys nie dala rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis numer roku odstawilam zjadlam trzy jaja na twardo plus dwie kromki chlebka dla diabetykow i pol serka wiejskiego apotem 2 jablka i 3 mandarynki i co jeszcze jak myslicie? dwie parowki drobiowe z ketchupem i znow dwie kromki chlebka i 3 ptasie mleczka hahaha to dojebalam za caly rok chyba a i sposob na to znajde zaraz jutro zrobie lewatywke z polecenia wkrotce szczuplej chyba po tym augumentinie takie mam bo wczoraj to zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie kobitki jutro juz wchodze na dietke sb juz czuje sie lepiej ale cwiczyc to nie bede jeszcze dopiero pojutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shastra ja tu to nie pisalam kiedys bralam to normalnie bardzo regularnie mialam okres a jak wcale nie chcialam miec czy przesunac to zapoczynalam nastepne opakowanie jedno po drugim a jak przestalam w ciagu 3 dni wracal juz spory czas od kad tak przytylam nie biore jak narazie dopoki nie schudne z niczym nie bede ryzykowac chociaz zajscie w ciaze nie za bardzo bylo by mi na reke w tym momencie kiedy jestem na takich dietach dosc ryzykowne zeby czegos potem nie zalowac wiec uwazam staramy sie no a potem jak juz bede gotowa za jakies 20 kg i troche odpoczne to jak najbardziej na ten czas plan dieta a plan ciaza to moze na koniec roku kto wie hehe no musze schudnac obowiazkowo najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz nie ukrywam bardzo bym juz chciala miec bobaska ale chce tez troche sie nacieszyc swoim nowym wygladem i poprawic stan zdrowia i kondycje po diecie wybiore sie na badania szczegolowe bede wtedy sie zastanawiac co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
chciałam bym cwiczyc ale nie mam jak igdzie i kiedy..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka mam juz kompa ale nie moge zainstalowac gg tlen i reszta ok a tu lipa a jak juz sciaglam to nie mozna uruchomic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
najgorsze że ja nie mam rowerka do ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka ale uwierz zaden rowerek nie potrzebny nawet bedzie duzo lepiej jak sie zamkniesz sama zeby sie nie stresowac w pokoju tak jak ja to robie jak ktos jest obcy u nas wlaczysz muzyke i bedziesz w miare intensywnie sobie tanczyc i taki niby aerobik na mnie to dziala nie zle a i zmeczyc sie mozna sprobowac zawsze tez mozna ja czasem jak tak powywijam to az pot po mnie splywa powazniei potem lepiej sie czuje i humor sobie poprawic mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze jeszcze poczytac bardziej sie wdrozyc w temat diety sb zeby numeru nie odstawic a potem nie gadac ze na mnie nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam kobietki bo oczy sie kleja i tak pewnie nie usne ale troche musze odpoczac przed trudnym okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Chyba sobie kupie psa duzego labladora i duzo z nim bede chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce-szczupła2012
hej, a ja mam psa........... dwa miesiące temu zakupiłam szczeniaka. i powiem wam szczerze że nieźle mnie motywuje do ruchu. wieczorem ide z nim na długi spacer do parku. Trochę się boje zboczeńców i innych debili, ale tak o 20 chodzi kilka osób z nordickiem i się za nimi dołączam ze swoim psem, i tak maszeruje ich tempem ze 40 minut. Podsumowując pies jest na plus dla odchudzających się......... napiszcie mi co jaki czas sie ważycie? bo u mnie jest tak że zważyłam się w poniedziałak 101 kg(brrrrrrrrrrrr), teraz zamierzam zważyć się w poniedziałek, po tygodniu, i tak co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ni ja juz dzis start sb , wkrotce szczupla ja mam pieska ale on nie moze biegac ze mna bo jest za duzy i nie mam sily do niego tyle poza tym troche sie boje o ludzi bo nie mam kaganca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam kobietki czy natej diecie mozna gume do zucia bo w kopenhaskiej nie wolno z tego co wiem jak ciotka stosowala tylko ze ona to skora i kosci i ciagle sie odchudza a moje menu na dzis godz.9;00 sniadanie ktore juz pozarlam to 1 jajo na twardo posiekane z lososiem 150 gram 12:00 salatka z mix salat ogorka pora papryki czerwonej i zoltej i jaja 15;00 brokul i 18;00 salatka mix znow oczywiscie minimum dwa litry wody zielona herbata i ziolowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×