Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

wkurza mnie do granic mozliwosci chwalipieta ze ona na dietke pojdzie ale na wiosne tylko ze szybko schudnie bo ma blisko silownie basen a tu na wsi to ja nic nie mam hahaha debilizm sie szerzy ja jezdze na basen rowerem i zeby pobiegac nie trza bierzni a rowerek to mam normalny ktorym wlasnie smigam do sklepu czy gdzie chce i na basen itp itd zamurowalo dziewuche heheh no jakby 5 schabowych dzis nie zjadla to moze bym jej uwierzyla ale ona nie potrafi sie przyznac do bledu a skad hehehe ona malo je przeciez heheh za 10 chlopa dziennie tylko hihih JA TO MOWIE WPROST ALBO SIE NAZARLAM ALBO NIE i nie chowam po katach zarcia przed chlopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie ze w swieta to zarlam i przytylam a ona ze nie mozliwe przez 2 dni utyc ona nic nie utyla przeciez tak tak jasne jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra pora spadac kawy bym sie napila ale mi nie wolno ech..... milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Werka a co to za rodzinaka przyjechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Werka masz nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nk a rodzinka mojego faceta bo w swieta nie byli to teraz zjechali na dlugi weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloze konto jak jakies sensowne fotki bede miec zeby wstawic hehehe ale niektorym kopareczki opadna hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tak zawsze usypiam gdzies kolo 3 a o 5 juz sie budze potem do 8 sie morduje i jak wolne to do 11 spie znow a to kiepsko jezeli chodzi o wage bo brak snu zle wplywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
a zebys wiedziala ze mam bezsennosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
ja poszlam spac o 1 7 do 20 to juz noc mam zmarnownan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Ja tam ostatnio duzo spalam po 12 godzin to ie nazekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to wkurza jak facet moj moze spac non stop i teraz smacznie pochrapuje a ja bym szalala taka wybita juz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore 3 tabsy na sen i nic i nic potem juz 2 i leze oczy zamykam a tu nic taka wstaje zla ze nerwy jeszcze bardziej mnie rozbijaja no i do rana siedze czytam glupoty az mnie zmozy sen ale nie na dlugo a mi neurolog powiedzial ze bezsennosc taka ma bardzo duzy wplyw na otylosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
To było potrenowac razem wieczorem zemczysz się i no duzo kalori sie traci.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od dawna z nim trenuje non stop i nici hehehe ale juz tu kiedys byl temat jak dorotka taka pisala to proponowalam jej na jezdzca heheh smiechy byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Werka ja to żyje w epoce kamienia i nie wiem co to jest sex.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
jooo 2 kg wieciej to napewno. Musz esie zwazyc nawet nie wiem ile waze..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Kobieto nooo nie mam faceta nie mam z kim kalori tracic.... . No jak moge sie odchudzac jak 2 dni pod zad zjadlam czekolade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki ja to dzis bawie sie w nianie i nie spie juz od 6 normalnie padam na twarz ale najlepsze jest to ze znalazlam sklep w którym jest jogo majo huuuura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe malinka na co czekasz szukaj jakiegos don juana zwartego i lubiacego duzo milosci hehehe a czekolada tam nie przejmuj sie czekolada nie szkodzi gorszy stek smazony tzn nie produkt czekolado podobny a czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no biore sie za szykowanie obiadu dla panstwa ja ich dzis napase hehehe buahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Ja bym na twoim miejscu gotowala obiad ktorego oni nie lubia zupe winiowa i do chalupy na swoje wosci..... . Na pozegnanie kawka i po herbatniku i papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe malinka tez prawda tylko ze ja nauczona goscinnosci do bolu heheh chyba to zmienie wkoncu ale ciasta juz nie bedzie a obiad o 15 i finito mysla ze geby pochlaja a ja latac bede kolo nich i uslugiwac no jasne juz pedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×