Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

a ja dzis juz pozarlam jaja 2szt 2 plastry fileta z indyka i salate z sokiem z cytryny szczypiorem i lyzka oleju lnianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korci mnie dewolay kurcze ale jak ecch...malo mi jezyk w dupe nie wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki cos pusto dzis ale bnie dziwne ja tez wpadam sporadycznie jutro bedzie ez malo czasu bo jade na takie spotkanie do klubu dla grubasow sprawdzic co i jak moze sie zapisze dostalam zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisze pod warunkiem ze nie bedzie to kosztowac majatku i sensownie brzmiec bo to nidgy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobitki znow krola lwa zem obejrzala i znow plakalam co za bajka buuuuu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia to cos jak te majonezy light bo sa rozne winiary i mosso ale jest helmans jogurtowy light to cos takiego jak do salatek klade pewnie no to sie zgodze ze jest super w smaku lepsze niz normalny majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie przyznam zem dzis cyrk odstawila bo sie zezloscilam i pozarlam salatki z jogo majo heheh jak to karolcia mowi i 5 szt takich krazkow z jablek w ciescie z cukrem pudrem tak se dojebalam i co tera??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????zabije sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne jutro od nowa az do skutku moze w ta zlosc wpadam tak ostatnio bo te problemy z okresem mialam na sylwka juz 3 dzien i sie skonczyl 4ego a dzis jak z fontanny kurwa mac chyba gina zmienie bo on to twierdzi ze u mnie to jest przez te odchudzanie i ze organizm sie przestawia ale ilez moze sie przestawiac 3 miesiace? nie mam sil wykoncze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
A ja postep zrobiłam dzis nooo zero slodkiego.... .kasza gryczana z jogurtem pozniej maly schabowy z kromka chleba i jablka i 1 parowka ciekawe z ile kalori to miało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malinka wszystko by bylo super zeby nie ten chleb i parowka ale spoko spoko aj tez dzis juz numer odstawilam i sie nazarlam hehehe teraz siedze i wyje ale szczegol jutro odrobie cwiczonkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ja to sie mam z tym spaniem ledwo na oczy patrze ale za groma nie usne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki weekend sie zaczal chyba na dobre bo sasiedzi obudzili petardami dzis hehehe stare a glupie normalnie szzooook hehehehe ale za to ja dobry nastroj mam zaraz zabieram sie za rozbieranie choinki i swiatecznych ozdobek sprzatanie a potem jade na spotkanie posluchac ciekawostek i bedzie kobieta ktora schudla w rok 60 kg podobno ciekawe kurwa jak ale sie zobaczy jak sie zobaczy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze 50 spokojnie mozna schudnac ale przy nieodrywalnej diecie bez wpadek i codziennym cwiczeniu to wiem bo znam takiego faceta ale 60 przy diecie 1500kal to sie chlop usmial az sam pojedzie zobaczyc no chyba ze chca sprzedac jakies gowno zareprezentowac jakos reklama dzwignia handlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki masakra dzisiaj zjadłam na sniadanie zwykła bułke i parówke zgrozo normalnie chyba załoze łancuch na lodówke werka nie badz dla siebie taka krytyczna kazdy ma gorszy dzien ale ja to juz przegiełam musze wkoncu isc zapisac sie na ten basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia fajna sprawa basen na caloksztalt sylwetki dobrze wplywa ja juz dawno nie bylam ale to i pomysl fajny na niedziele co by sie nie nudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Ja dzis na sniadanie zjadłm 3kromki chlebka pelonoziarnistego..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
hej :) ja bym już chciała utrzymać wagę ważę 57 kg - 58 kg dziś zjadłam jourt naturalny bakomy 0% tłuszczu i płatki 1 szklanka i siedze w pracy do 16.00, na obiadokolację planuję rybę z serem i ze 2 buraki gotowane/ albo filet z kurczaka. mam jeszcze w pracy suchą grachamkę ale chyba jej już nie zjem. Prawie całkowicie nie jem słodyczy (piszę prawie gdyby jakies odstępstwo było) a pieczywo okazjonalnie jak już to 1 - 2 kromki albo mała bułka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadlam 1 jajo na twardo i mam chec na drugie hmmmmmhmmmm chyba daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pozarlam i drugie i mysle co tu na obiadek zrobic moze by rybe pozarl ale trza do sklepiku pojechac i stroic sie ale na szczescie dzis juz gosci nie ma wiec bez nerw heheh no more stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras olej lniany stosuje do salatek ja dzis drugi raz zastosowalam ale mam mieszane zdania na jego temat chyba oliwa z oliwek bedzie lepsza co sadzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Olej liany jest dobry bo przyszwaja dobre tłuszcze.... . Ja na nim jajecznice sobie robie i mi smakuje.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka no slyszalam ze bardzo dobry od innych ludzi tesciowa go stosuje ale jego na zimno tylko wolno podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba zaczne wszystko od nowa od poniedziałku bo jak zwykle weekend i mogłabym pochłanac wszystko co jest w domu jeszcze musze dzis zrobic nalesniki na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
I co werka byłas na spotaniu juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
dawaj relacje jak tam było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bylam kobitki spotkanie trwalo 2 godziny no i byla ta kobieta 37 lat ktora wazyla 138 kg a teraz na obecna chwile wazy 72 schudla juz 66 kg lącznie w 13 miesiecy ale oczywiscie tak jak myslalam za pomoca cudownego srodka pokazali jej zdjecie z przed diety jak na moje oko photoschop a srodek wartosci 699 zl na okres 6 miesiecy czyli trza jakies 1500 z wszystkim zeby schudnac hehehe smiechu warte doslownie jakis zespol lekarzy dietetykow i badaczy z jakiegos osrodka bio nature"sse czy cos tam z Francji hehehe no tak tak heheh ze smiechu nie moglam polowa wyszla od razu jak tylko pokazali o co chodzi i ze mozna jesc full i nawet fast foody ja to sie zanosilam na koniec juz mi nie bylo do smiechu jak sasiad wstal i pokazal na mnie zywy dowod ze nie potrzeba cudow a ja cegla i pod krzeslo a wszyscy na mnie no i mnie wazyli waze 84,20 wg ich wagi bo na mojej to jest 84,5 ale nie wazne no i pokazalam im foto na tele sprzed dietki a oni w szoku ze napewno cos stosuje heheh no tak tak bronili sie mysla ze na wsi to ludzie glupie sa ale dostalam prezent ksiazki rozdawali dla odwaznych no to o diecie antycholesterolowej dostalam jakbym to ja miala taki problem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w skrocie to wszyscy ich wysmiali ja to nie wiem po huj tam jechalam nie wiem czego ja sie spodziewalam hehe no nie wazne w takim bad razie lipa i oszustwo kolejni wyłudzacze od biednych grubasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×