Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Gość Malinka1309
na brzuszek jest dobry wioslarz kosztuje 230zl ale daje efekkty i nie meczy i mozna ogladac film. a ja sobie bede oczyszczac watrobę puzniej jelita.... . Kobietki wiecie że kazdy z nas ma jakies pazozyty w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki a ja juz w domku stary mnie zabral bo dzis wczesniej wracal i nie musialam sie tluc pociagiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tylko salatki troche i jajko nie moge cos jesc mdli mnie cos od poludnia to chyba nerwy przed sroda przez badania ech glupi leb jestem stres mam z niczego heheh ale dzis bede cwiczyc godzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
I co myślisz że wioślarz jest dobry bo chce sobie kupić a ja dziś tyle grzechu zrobiłam dziś zjadłam dużo słodkiego.... . Jutro stop chce być sliczna na czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzis jstem z siebie zadowolona zero podjadania ;-) no i tak mysle zeby jeszcze szybko kolacje wciagnac bo juz 19 chyba płatki sobie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka jak masz kaske to sobie kup ja wiosla to heheh jakby Ci tu powiedzec no powiem tak bylam wioslarka i na brzuch nogi posladki bardzo polecam ale na plecy i przedramie u kobiety nie chyba ze na lekkim poziomie bedziesz cwiczyc bo moich plecow nie jeden facet mi zazdrosci a ja przez nie placze po nocach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brawo karolcia startuj startuj i juz nie przerywaj koniec laby po lato za pasem a jak w bikini wyjdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis pocwiczylam wkoncu porządnie cala godzine a nie jak ost 2 tyg jak nie 20 min to wcale spadam ogarnac chalupke prysznic i wtedy zagladne a juz zem sie zwazyla no i wiem ze dietka dziala jestem zadowolona heehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
hej ja dziś poćwiczyć nie zdążyłam :/ kupiłam sobie błonnik z ananasem od jutra zacznę go brać\co do jedzenia to nie najgorzej zgodnie z planem śn: 3 małe kromki chleba białego z masłem roślinnym, serem żółtym i ketchupem w pracy: kefir ze ślwiwką z piątnicy obiadkolacja: zupa cebulowa z grzankami jutro planuję na śniadanie jogurt nat z płatakmi, a na obiad nie mam pomysłu jeszcze, może ryba? pa :) i jutro planuje poćwiczyć... uda mi się chyba szybciej być w domu, dziś byłam o 21.00 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz wolne mozna sie relaksowac facecik spi az koldra podskakuje od pochrapywania ale mu sie nie dziwie,zazdroszcze jak tak spac moze ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na diecie...uwielbiam ten kefir ze sliwka mmmmmmmmmmmmmmniam hihi ale dopiero za 11 dni bede mogla go skonsumowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jutro to nie mam kompletnie pomyslu co bede jadla musze cos wymyslec ciekawego ale co nudna ta 1 faza chyba zrobie do pracy kanapki paprykowe z 2 papryk to beda az 4 kanapeczki no to w pracy wystarczy 2 posilki ale co w srodek jak serkow nie mozna ech.......... no moze salata piers z kurczaka pomidor i cebulka najprosciej i piersi zostalo sie ugotowanej to sie nie zmarnuje ja tam wszystko pochlone hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dzis to i malinke sen zmozyl a ja siedze i sie mecze ech.......trudno musze isc spac bo w pracy chodze jak spiaca krolewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka moze chrom na te slodycze sprobuj,a na czerwiec oprocz lata cos sie szykuje ze takiego zapalu dostalas??? heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Werka ile schudłas na tej diecie swojej ile dni jestes na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest to ze jak prowadzilam glodowki albo diety 300-500 kal i malo jadlam to przy duzym wysilku 1 kg na tydz a teraz glodna nie chodze jem no staram sie 5 posilkow dziennie 3 glowne to zawsze i 2 przekaski jak mi sie chce i chudne ladnie ruszylo sie wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba juz zostane na tej diecie do konca bo 3 faza jest juz fajna i zdrowa najwazniejsze zeby sie nie zrujnowc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
a co jadasz na tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
a jaka jest 3 faza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka mozna jesc w dowolnej ilosci jaja chudy drob indyk lub kurczak,poledwica gotowana wieprzowa i wolowa warzywa wszystkie z wyjatkiem kukurydzy burakow ziemniakow marchwi szynka chuda wieprzowa chude kawalki wieprzowiny z tluszczy olej lniany oliwa z oliwek mozna orzechy wszelkiego rodzaju owocow zadnych bron boze nabialu typu mleko kefiry jogurty smietana odpada dopiero 2 faza pozwala na nabial poza tym jeszcze olej rzepakowy ryby wszystkie owoce morza ale nic z kofeina czyli coli kawy zwyklej herbaty tzn ogolnie tez jak najmniejszy indeks glikemiczny w 1 fazie ma byc w 2 juz powoli zwiekszamy i 3 to mozna do konca zycia prowadzic jak kto chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 faza polega na tym zeby spowrotem nie przytyc mozna wszystko o mniejszym indeksie niz przed dieta i w normalnych ilosciach owoce slodycze ale nadal pieczywo pelnoziarniste ziemniakow jak najmniej i do 19 jedzonko potem koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie chodze nazarta robie sobie miske salatki z miksu salat pora ogorka albo pomidora czasem cukini pietruszki natki, kopru oliwa lub olej lniany bo w smaku lepszy jak dla mnie taka zbierawinka zielska hehehe i dodaje czasem jajka czasem piers a czasem rybe jem do tego malinka mozna se kalafior ugotowac albo brokuly czy fasolke szparagowa to zalezy co kto lubi ale sa zasady twarde zlamiesz jedziesz od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Musze to napisac!!!!!!! werka84 -naprawde podziwiam cie nie tylko za fajne dietkowanie,ale tez za to ,ta zalozylas fajny topik i jestes w nim do teraz:D Jestem tez wierna moim topikom,zagladam tu i owdze ,czasami wlaczam sie do rozmow,doradze jesli cos wiem na dany temat,albo ja sie radze jesli czegos nie wiem,ale nie cierpie jak zagladam,a zalozycielka popisala i cyk juz jej nie ma:( Tak czesto jest,zreszta na mioin jednym z topikow tez,my piszemy,a zalozacielki juz dawno,ani widu ,ani slychu;D Wiec dlatego masz u mnie dziewczyno dodatkowy plus:D:D:D za wytrwalosc!!!!!! Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
cześć dziewczynki ja dziś w pracy tylko do 17.00 :) więc liczę że w domu będe ok. 19.00 i uda mi się coś poćwiczyć :) pewnie na steperze z 30 min właśnie piję kawkę i zjadlam jogurt naturalny z płatakami corn flakes i dziś też zaczęłam brać błonnik z anansem ale nie mam tego z bioogrody tylko jakiś inny do ssania ale calkiem fajny póki co zdecydowanie lepsze to moje śniadanie dzisjaj niż wczorajszy biały chleb z serem.. na wadze 56,6 kg mam od kilku dni problem z wc, może jogurt naturalny pomoże nie chciałabym póki co brać żadnych tabletek.... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry za off topic
wypij sobie herbatke z senesem np. Xenna. Kurcze jak raz sobie ja wypilam na czczo to myslalam ze wysram jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry za off topic
aha no i blonnik tez pomoga.ja mam w proszku dodaje sobie do kawy/herbaty 2 azy dziennie 1 lyzeczke. ale nie codziennie, tak od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,u mnie kociol w pracy bo cytusy nie zjechaly a odbiorcy wydzwaniaja gdzie owoce wkurwia mnie to po 10 razy dzwonic jak sie mowi ze doba opoznienia bo kierowca na granicy stal z reszta do tematu na diecie.....jak sobie torebke senesu zaparzysz to nic Ci nie bedzie albo sliwek pojedz woda popij heheh nie no zartuje nie pij wody po sliwkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×