Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werka84

Trenować SILNĄ WOLĘ!!! W końcu może mój własny topik!! MÓJ SEKRET...CHUDNAĆ...

Polecane posty

Gość Malinka1309
werka co sadzisz o diecie dukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Werka pewnie ilczy kalorie z swoim facetem i przez to cisza..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki ja dopieroo21 w domku bylam zrobilam jedzenie facetowi i gary zostawilam jemu trudno nie mam sily bo nic dzis prawie nie jadlam i w glowie mi sie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka wez sie w garsc kobieto bo Cie znajde i lanie spuszcze taka fajna dziewucha a doly tu zalicza rowami sie nie chodzi a po gorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka masz na imie
weronika? do mnie tez mowia werka:) ale nie po to pisze:) ile juc schudlas i od jakiego czasu i jaka wage chcesz osiagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam na imie weronika hehe choc imie ladne,odchudzam sie od wrzesnia tak jak na stopce i schudlam 30 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jakies 13kg chociaz a malinka ja bylam na dukance 10 dni na 1 fazie schudlam 5 kg ale powiem szczerze ze ciagle mnie glowa bolala od 3 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do figli z facetem kochane to dzis nie na moje sily takie skakanie niestety choc checi byly ale sie zmyly bo padl i usnal hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak dobrze ze gary zmyl z szafek ogarnal i przemopowal podloge w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka2 hehehe bo nie wiem jak pisac do Ciebie a Ty stosujesz jakas diete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka ta dieta to podobna do kapuscianej ale juz mam dosc po ostatnim razie tej kapuchy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze kobitki ja siedze cuduje czytam pisze i nici ze spania wykoncze sie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradzcie cos juz leki na sen nie pomagaja moze pojde do lekarza cos na recepte przepisze bo rady nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało jesz
za mało masz objawy psychotyczne wręcz z powodu odchudzania (bez urazy) mają je niemal wszystkie osoby odchudzające się, niektóre wręcz są w euforii z powodu zrzucania kilosów życie takich osób kręci się wokół jedzenia, myślenia o jedzeniu, o odchudzaniu itp cały czas o tym piszą, myślą, czytają schudniesz, wrócisz do normalnego życia, to bezsenność minie no chyba, że sam organizm się zbuntuje do tego być może dochodzi nagromadzenie ketonów, które pobudzają móżg do pracy kup sobie paski do badania moczu i sprawdź czy masz w nim ciała ketonowe, jeśli tak, zwiększ węgle objawy pobudzenia i bezsenności powinny minąć dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
hej ja dziś mam urlop, jadę zaraz na zakupy, kupię jakieś lepsze płatki do mleka, albo jakieś musli i wogóle jakieś "zdrowsze" jedzenie, kupię może śliwki suszone bo.. po wczorajszej herbacie xenna dalej nic, dalej się męczę :( ehhh w piątek wieczorem spróbuję wziąć alax może pomoże... wczoraj wieczorem nic już nie jadłam bo wróciłam o 21.00 więc dziś zjadłam w miarę dużo, szkl. mleka z płatkami i kromkę chleba z ziarnami z małym plastrem sera żółtego. brzuch mam jak balon, nie cierpię tego uczucia... werka co do Twojej bezsenności to nie wiem co poradzić, bo ja nie mam takich problemów, a wręcz cierpię na przewlekłe niewyspanie i jak tylko mam możliwość pospać dużej to śpię przysłowiowo jak zabita :) ide się szykować i jadę na miasto, popołudniu mam w planach 30-40 min stepperka :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
jadę już na to miasto, wzięłam 2 alaxy może pomoże, bo już nie mam pomysłu jak sobie poradzić :/ muszę zmienić te moje jedzenie... ale już naprawdę nie wiem co mam jeść, żeby nie mieć takich problemów... pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Na diecie ty masz problemy z zapraciem.... . bo tak by wynikalo z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szesc dziewczyny ja juz 6 dzien dzis na dietce i jest ok dzis zjadlam juz piers z kurczaka ogorka zielonego polowe i kawaleczek lososia wedzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
ja dzis ryz gotuje z fiksem chinskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
już wróciłam zakupy przytaszczyłam, teraz włączę pranie, zrobię sobie czerwoną herbatę i biorę się za prasowanie a później wskoczę na stepperka:) malinka - tak od kilku dni męczę się zaparciami, wczoraj wypiłam już na wieczór herbatkę xenna i nic, dziś wzięłam 2 alaxy rano około 09.00 i póki co nie pomaga.. ehhh zmienię trochę jedzenie.. pewnie po tych płatkach .... ale hmmm płatki jadłam już od przeszło miesiąca i nie miałam takich problemów aż do teraz... jem jogurty naturalne, stare jabłka, twaróg, zupy, mięso gotowane, ryby, platki itp.. nie jem słodyczy... nie wiem co z tych rzeczy tak na mnie źle działa. nie jem słodyczy wogóle, (raz się zdażylo, że jadłam biały chleb - atak to jem żytni albo z ziarnami) piję wodę, żadnych złodzinych napojów, kawę bez cukru i herbatę czerwoną no nic idę prasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
żadnych SŁODKICH NAPOJÓW miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
Dam ci 2 dobre metody lewatywe jest super i siestes lekka . Moja babcia pije aktimel i do tego 2 kiwi pomoze to i nooo wypij sok z grejfuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1309
lub 2 lyzki oleju lijanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok
z marchewki zrobiony w domu wypity naczczo może pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...
dzięki malinka za rady o kiwi słyszałam, a o tym oleju lnianym i soku z marchwi nie- więc spróbuję. teraz to brzuch mam tak wydęty... ale może te tabletki co wzięłam rano zadziałają jeszcze... będę musiała jeść ogólnie więcej warzyw i owoców.. tak myślę, bo za mało ich chyba w mojej diecie 61 min steperka zaliczone i 371 kcl spalonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×