Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiulek1989

neosine

Polecane posty

Gość gość
Jest to lek bezpieczny i mniej szkodliwy od samej choroby czy infekcji . Są osoby a jest ich ułamek procenta które leku brać nie mogą ale większość bierze z dobrym skutkiem przeciwwirusowym lub zmniejszającym branie antybiotyków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 5 letnia córka kilkakrotnie miała przepisany neosine i tolerowała go dobrze. Raz w aptece dostałam zamiennik groprinosine- coś ją silnie uczuliło, była purpurowa, spuchła na twarzy i szyi, dusiła się i wylądowała w szpitalu. Widać, uczulenie na któryś z dodatkowych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej 17m neosine podawałam z wodą i odrobiną cukru, normalnie w butelce do picia. Piła aż jej sie uszy trzęsły. Tak samo jak Twoja nie przyjmie nic doustnie, na witamine d takze reagowała histeria i potrzebne były dwie osoby. Potem taką kapsułkę wyciskałam na łyżkę z jedzeniem. Gorzej z antybiotykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze jak chce zamówić jak produkt przez internet to szukam na portalach opinii o takim produkcie. Np. neosine sprawdziłam tutaj http://ulotkazdrowia.pl/neosine i wiem że warto już zamówić bo jest ladna rzeczowa dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×